Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"1920. Wojna i miłość"

odc.3 Pochodzący z rodziny rosyjsko-polskiej Aleksander wraca w rodzinne strony, w okolice położonego na wschodzie Mazowsza majątku Dąbrówka. Spotyka się ze swoim ojcem, dawnym carskim urzędnikiem, obecnie zaś naczelnikiem pobliskiej stacyjki. Młodzieniec dla niepoznaki zatrudnia się w majątku Olszyńskich jako ekonom, w tajemnicy przygotowuje jednak bunt żołnierzy w garnizonie, w którym służy Władek. Bronek wciąż prowadzi interesy z Mieciem. Załatwia mu kontrakt na dostawy mąki dla wojska. Józef i Jadwiga zbliżają się do siebie. Szymański poznaje syna kobiety z poprzedniego małżeństwa, Tomka. Kiedy rusza wyprawa kijowska podjęta przez Piłsudskiego, Józef i Władek trafiają na ukraiński front. Jarociński zostaje ciężko ranny.


"Przystań"

odc.12, 13-ost. Anka, która próbuje wyłowić zatopiony plecak, zaplątuje się w rybackie sieci. Adrian asekuruje dziewczynę. Gdy kursanci zdają egzamin, wiatr wywraca łódź z Rafałem na pokładzie. Chłopak zostaje uwięziony pod wodą. Liczy się każda sekunda.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.6, 7 Nick i Catherine prowadzą śledztwo dotyczące pobicia młodego mężczyzny. Szukają też zabójcy właściciela sklepu z elektroniką. W kręgielni zostaje znaleziona odcięta głowa jednego z pracowników. Ekipa CSI rozpoczyna dochodzenie w tej sprawie.

"Czas honoru"

odc.20 Bronek układa plan odbicia Wandy z więzienia na Pawiaku. Rainer i Halbe tropią komórkę fałszującą dokumenty. Michał zaprasza Hanię na randkę.

"Rezydencja"

odc.34 Basia wpada na pomysł założenia fundacji, która będzie wspierała chore dzieci. Jan chce, by Łukasz pracował w fabryce w Bożydarowie przy produkcji.


"Hotel 52"

odc.15 Dorota pada ofiarą złodziei, którzy wyrywają jej torebkę z dokumentami. Do hotelu przyjeżdża znany polityk, który planuje ekranizację swojej biografii. Gdy producent spóźnia się na spotkanie, mężczyzna decyduje się zamówić damskie towarzystwo.

"Bonanza"

odc.83 Wytworna dama z Baltimore, Deborah Banning, chce wydać swoją córkę Melindę za Joego. Sytuacja zmienia się, gdy pojawia się mąż Deborah, Horace.


Niedziela


"Kości"

odc.110, 111 Para bezdomnych znajduje ludzkie szczątki. Dzięki rekonstrukcji twarzy Brennan i Booth ustalają, że zmarły był znanym łowcą nagród. Kolejne śledztwo dotyczy tancerza, którego fragment czaszki znaleziono na budowie w świeżo wylanym betonie.

"Blondynka"

odc.4 Sylwia przekonuje Dalmatę, by został w szpitalu. Felczerowa prosi młodą weterynarz o pomoc w wytruciu szczurów w swoim domu. Auguścikowa zaś chce wyswatać ją z Michałem. Do lecznicy wraca dr Fus. Nie zamierza wspierać Sylwii w walce z hyclami.

"Glee"

odc.7 Sue wie, że nie wszystkim podoba się repertuar wybrany przez Willa. Chce doprowadzić do rozłamu w zespole. Quinn dowiaduje się, że urodzi córkę. Nadal zamierza oddać dziecko do adopcji. Finn denerwuje się, że nie ma żadnego wpływu na jej decyzję.

"Podkomisarz Brenda Johnson"

odc.5 Zamordowany zostaje znany psychiatra, który prowadził badania kliniczne nad nowym lekiem. Specyfik testował na młodych narkomanach. Policja podejrzewa jego pacjentów. Sprawdza działalność firmy farmaceutycznej, która zleciła eksperymenty.

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje