Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"1920. Wojna i miłość"


odc.1/13 Losy trzech młodych oficerów na tle wojny polsko-bolszewickiej. Rosja, 1918 rok. Bronek Jabłoński, porucznik dawnej carskiej armii, ucieka przed bolszewikami. W tym samym czasie pochodzący ze Śremu Władek Jarociński, żołnierz pruskiej armii, uczestniczy w bitwie pod Kaniowem. Podczas walki poznaje porucznika Legionów, Józefa Szymańskiego.

odc.2 Marzec 1920 roku. Władek przenosi się do garnizonu na Mazowszu. Tam poznaje właścicieli majątku w Dąbrówce, państwa Olszyńskich, i ich piękną córkę Zosię. Bronek odkrywa świat warszawskiej cyganerii i zakochuje się w artystce kabaretowej Lulu. Józef jest zafascynowany sekretarką swojego szefa, Jadwigą. Tymczasem bolszewicy zaprowadzają rewolucyjne porządki w białoruskich wsiach.


"Przystań"

odc.7 Daga z Beatą podejrzewają, że Adriana i Ankę coś łączy. Olaf ma kłopoty finansowe. Szymon zabiera Olę na żagle. Podczas rejsu dochodzi do wypadku.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.4, 5 Weteran policji, który ma przejść na emeryturę, zabija czarnoskórego funkcjonariusza. W przeszłości obaj wspólnie ścigali przestępców. Śledztwem w tej sprawie kieruje Catherine, którą policjanci uważają za agentkę biura spraw wewnętrznych.

"Czas honoru"

odc.15 Wanda trafia do siedziby gestapo w alei Szucha. Cichociemni wydają wyrok śmierci na Karola. Wyznaczają Bronka do przeprowadzenia egzekucji.

"Rezydencja"

odc.29 Kamil podejmuje decyzję, aby to Basia kontrolowała pracę gazety "Nasza Uroda". Oburzony propozycją ojca Łukasz jedzie szukać wsparcia do Tomasza.

"Plebania"

odc.1497 Krystyna dowiaduje się, że Tracz stara się zaszkodzić proboszczowi. Grozi Januszowi, że jeśli nie zostawi jej brata w spokoju, gorzko tego pożałuje.


"Hotel 52"

odc.10 Mateusz walczy o życie w szpitalu. Artur jest rozżalony nieobecnością Natalii na swoich urodzinach. Spotyka Dorotę, która chce wykorzystać tę sytuację.


Niedziela


"Kamuflaż" 

odc.4 Annie jedzie do Zurychu, aby skontaktować się z współpracownikiem Mosadu. Lotnisko, na którym mają się spotkać, staje się celem ataku. Ktoś próbuje ukraść Annie walizkę z tajnymi danymi. Kobieta ucieka przed policją i szuka nowego kontaktu.

"Kości"

odc.108, 109 Turyści znajdują w jaskini na terenie parku narodowego dwa ludzkie szkielety. Booth i Brennan przeprowadzają rekonstrukcję twarzy i ze zdumieniem stwierdzają, że jedną z ofiar morderstwa jest mężczyzna łudząco podobny do George’a Clooneya.

"Blondynka"

odc.3 Sylwia ratuje chorego konia, dzięki czemu zyskuje wdzięczność jego właścicieli, Palimąków. Bogusia błaga Kubus, by ta obejrzała kobyłę jej dziadka. Kiedy Bazyli Dalmata trafia do szpitala, Sylwia obiecuje mu, że zaopiekuje się dziewczynką.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje