Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek


"rodzinka.pl"

odc.69-71 Tomek przyprowadza do domu kolegę. Bolo robi na wszystkich dobre wrażenie. Natalia i Ludwik grają w scrabble. Nie są do końca uczciwi. Kuba ratuje rodziców przed wydatkami remontowymi. Natalia martwi się późnymi powrotami Tomka do domu.

"Przystań"

odc.2 Do przystani przybija grupa nastoletnich kajakarzy pod opieką wychowawcy, pana Leszka. Jedna z uczennic wyznaje miłość swojemu nauczycielowi...

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.3 W lesie zostaje znalezione ciało pobitego na śmierć młodego mężczyzny. Detektywi ustalają, że był pracownikiem firmy obsługującej kasyno. Wychodzi na jaw, że wraz z kumplem chciał zemścić się na swoim szefie i okraść sejf z dużą ilością gotówki.

"Czas honoru"

odc.10 Dzięki zeznaniom Muchy Bronek zostaje oczyszczony z zarzutów. Mosler domaga się od Sajkowskich coraz większej sumy za pomoc w ucieczce z getta.

"Rezydencja"

odc.24 Max przedstawia Marka w swoich artykułach jako dewianta i dilera narkotyków. Kamil ma pomysł, jak przekuć porażkę pokazu kolekcji Jagody w sukces.

"Plebania"

odc.1492 Damian informuje Tracza, że nachodzi go znajomy z więzienia, Rebus. Rozżalona Justyna zwierza się matce, że młody Kurek znów ją zawiódł.

"Bonanza"

odc.73 Do miasta przyjeżdża William "Kulka" Burke, który szuka Flincha. Mężczyzna chce odzyskać pięć tysięcy dolarów, które przez niego stracił.

"Hotel 52"

odc.5 Natalia zatrudnia Pawła Sadybę jako nowego szefa kuchni. W hotelu odbywa się aukcja księgozbioru i pamiątek po nieżyjącej wybitnej aktorce


Niedziela


"Głęboka woda"

odc.12 Po śmierci właściciela spółdzielni socjalnej wychodzi na jaw, że ośrodek ma ogromne długi. Autobus, którym mężczyzna nocami rozwoził jedzenie bezdomnym, może trafić na licytację. Jerzy i Mika przekonują Edytę, aby przejęła mobilną jadłodajnię. W pierwszy nocny kurs kobieta rusza z Hrabią i Terenią. Podczas wydawania posiłków zostają zaatakowani przez grupę kibiców. Jeden z nich rzuca w stronę autobusu koktajl Mołotowa. Wybucha pożar. Budny nasyła swoich ochroniarzy na córkę Lutków, Natalię. Świadkiem zajścia są profesor i jego syn. Wstawiają się za sąsiadami i zapowiadają właścicielowi kamienicy, że nie sprzedadzą mieszkania. Tymczasem policja aresztuje ochroniarzy, a prostytutka Sandra, która oskarżyła Wiktora o gwałt, zaczyna zeznawać przeciwko Budnemu.

"Kamuflaż" 

odc.3 Annie uwodzi mężczyznę o imieniu Diego, gwiazdę piłki nożnej w drużynie jednego z uniwersytetów. Jest to część tajnej akcji CIA, mającej na celu dotarcie do niejakiego Victora Poncesa - skorumpowanego członka wenezuelskiego rządu

"Kości"

odc.107 Mija kilka miesięcy od wydarzeń z poprzedniego odcinka. Angela i Hodgins wyjechali do Paryża, Booth szkoli rekrutów w Afganistanie, a Brennan prowadzi wykopaliska w Indonezji. Camille postanawia reaktywować zespół Jeffersonian Institute.

"Blondynka"

odc.2 Po przybyciu do Majaków Sylwia dowiaduje się, że szef lecznicy wyjeżdża na kilka dni. Młoda weterynarz poznaje gospodynię doktora, Jasiunię, i jego pomocnika zwanego Pula Hula. Nagle pojawia się podejrzenie, że wiejskie psy są zarażone wścieklizną.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje