Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek


"Pierwsza miłość"

odc.1726 Radek ulega naciskom policji i decyduje się złożyć zeznania. Przyznaje, że w dzień zabójstwa był w mieszkaniu Igora, ale wtedy chłopak już nie żył. Zuber, który go przesłuchuje, za wszelką cenę próbuje mu wmówić, że sytuacja wyglądała inaczej. Julian zjawia się w mieszkaniu Nikoli, by przeprosić ją za swoje zachowanie. Jest zaskoczony, gdy słyszy w jakich tarapatach znalazł się Radek. Marek umawia się na spotkanie z profesorem Mrozińskim, który rzekomo konsultował Filipa po wykonanych badaniach. Okazuje się, że lekarz opierał się tylko na przyniesionych przez niego dokumentach. Marek jest przekonany, że również i Adam maczał w tym wszystkim palce. Kinga nie dopuszcza do siebie takiej możliwości. Jest załamana, bo nie wie, jak o wszystkim powiedzieć Arturowi.


"rodzinka.pl"

odc.103 Kuba uczy Kacpra, jak przechytrzyć nadopiekuńczych rodziców, gdy chce późno wrócić do domu. Chłopak nie przyznaje się przed kolegami, że bardzo przeżył rozstanie z Agatą. Udaje, że ma już kolejną sympatię. Rolę jego nowej dziewczyny odgrywa atrakcyjna kuzynka. Tomek wciąż myśli o wynajęciu z kolegami mieszkania w centrum miasta. Zamierza przekonać swoich rodziców, że to się im opłaci.

odc.104 Ludwik kupuje Kacprowi zdalnie sterowany samochód, ale tak naprawdę sam chce się nim pobawić. Natalia zastanawia się, co się stało ze storczykiem. Okazuje się, że Kuba zabrał go, by podarować Agacie w ramach przeprosin. Chłopak wspaniałomyślnie daje Kacprowi do przepisania swój referat, by brat przedstawił go do oceny. Niestety, wynikają z tego same kłopoty.

"Przystań"

odc.1/13 W giżyckiej bazie WOPR-u, której szefem jest Grzegorz, rozpoczyna się kurs na ratowników. Na miejsce przybywają kolejni uczestnicy szkolenia. Jest wśród nich 20-letnia zbuntowana Anka, która została skierowana na szkolenie przymusowo.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.1, 2/23 Młoda gwiazda filmowa, Olivia Hamilton, ginie w wypadku drogowym, który spowodował pijany kierowca. Wkrótce wychodzi na jaw, że śmierć artystki nie była przypadkowa. Sara zostawia Grega w Paryżu i wraca do pracy w zespole Catherine. 

"Czas honoru"

odc.5 Władek jest więziony przez gestapo. Czesław prosi żonę o pomoc w jego odnalezieniu. Woyciechowski przeprowadza szkolenie w swojej grupie.


Niedziela


"Glee"

odc.3, 4 Z powodu krytyki Rachel Will rezygnuje z przygotowywania zespołu do zawodów. Na jego miejsce przychodzi wymagająca specjalistka od choreografii i treningów, Dakota Stanley. Tymczasem Will zakłada z przyjaciółmi nową grupę - Acafellas.


"Głęboka woda"

odc.11 Iza zajmuje się sprawą młodego chirurga, Filipa Zalewskiego, który przez błąd lekarski trafił za kratki. Mężczyzna stracił prawo do wykonywania zawodu, mimo to udzielił pomocy strażnikowi, który został ciężko ranny w trakcie zamieszek w więzieniu. Uratował mu życie, ale pozbawił się tym samym szansy na przedterminowe zwolnienie. Wkrótce dzięki wstawiennictwu ojca, cenionego profesora neurologii, Zalewski odzyskuje wolność. W czasie odwiedzin u Filipa Iza odkrywa, że jego ojciec prowadzi terapię swojej chorej psychicznie córki Aleksandry, matki kilkuletniej Leny. Postanawia działać. Krystyna próbuje przekonać jednego z lokatorów kamienicy, by nie sprzedawał mieszkania Budnemu. Oboje znają się z dawnych czasów i mężczyzna ma u niej dług wdzięczności.


"Kamuflaż" 

odc.2 Annie poznaje Helen i jej syna Waltera, który dzięki krótkofalowej radiostacji najprawdopodobniej przechwycił rozmowę irlandzkiej organizacji terrorystycznej. Gdy CIA weryfikuje prawdziwość tej informacji, chłopiec wraz z matką gdzieś znikają.

"Spartakus: Zemsta"

odc.10-ost. Glaber wysyła Ashura i jego ludzi z samobójczą misją. W tym czasie Ilithyia zaczyna rodzić. Jej poród odbiera Lukrecja. W trakcie walk ginie Doctore. Dochodzi do wyczekiwanego przez wszystkich pojedynku pomiędzy Spartakusem a Glaberem.


Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje