Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc.955 Magda wypytuje ojca, czy ma romans z Alicją. Bogdan zaprzecza, ale wkrótce okazuje się, że po raz kolejny spotyka się z kobietą. Klara i Hubert odkrywają, że Olgierd nadużywa alkoholu, a pieniądze, które dostał od córki na prywatną wizytę u lekarza, przeznaczył na spotkanie z kolegami w pubie. Dziewczyna każe ojcu wyprowadzić się z mieszkania, ale mężczyzna przekonuje ją, że tym razem na pewno się zmieni. Otrzymuje od niej jeszcze jedną szansę. W klubokawiarni "Feel Good" trwa koncert Tiny i Huberta. W lokalu zjawia się producent muzyczny Rick. Kasia mówi Ksaweremu, że chce, aby uczestniczył w życiu i wychowaniu jej dziecka. Dla obojga to również szansa, aby odbudować związek. Niestety, niebawem stan mężczyzny ulega pogorszeniu, co może pokrzyżować ich plany.

"Pierwsza miłość"

odc.1721 Ojciec Fabiana jest załamany faktem, że pijany syn prowadził samochód. Radek i Nikola żądają do Kaśki, by pozbył się węża ze wspólnego mieszkania.


"rodzinka.pl"

odc.101 Tomek z kolegami szukają mieszkania do wynajęcia. Natalia próbuje odwieść syna od tego pomysłu. Rezygnuje, gdy odkrywa, jak młodsi bracia mu zazdroszczą. Natalia jest zawiedziona, gdyż ma wrażenie, że nikt nie pamięta o jej urodzinach. Robi wyrzuty Ludwikowi, że nie przypomniał synom o jej święcie. Na szczęście okazuje się, że chłopcy przygotowali dla mamy urodzinową niespodziankę, gdyż nad wszystkim czuwała babcia.

odc.102 Dziadek Zenon uczy Tomka, jak się warzy piwo. Natalia jest poważnie zaniepokojona nowym zajęciem syna. Ludwik początkowo popiera pasję chłopaka, gdyż uważa, że każdy prawdziwy mężczyzna powinien posiadać taką cenną umiejętność. Zmienia zdanie, gdy po całym domu zaczyna rozchodzić się cierpki zapach amonu potasu.


"Mała Moskwa"

odc.4-ost. Zapada decyzja o wyciszeniu skandalu związanego z romansem Rosjanki i polskiego oficera. Czasy współczesne. Przy grobie Wiery spotykają się jej córka, Jura i Janicki. Młoda kobieta poznaje prawdę o okolicznościach śmierci swojej matki.


Sobota

"Komisarz Alex"

odc.39 Orlicz analizuje przyczyny śmierci pary młodych naukowców, którzy zostali zastrzeleni. Odkrywa, że ofiary to współpracownicy profesora Antoniewicza, który prowadzi badania nad lekiem na raka. Okazuje się, że ktoś chce przejąć jego wynalazek.


Niedziela


"Glee"

odc.1, 2 Will Schuester, nauczyciel hiszpańskiego pracujący w amerykańskim liceum, pragnie wskrzesić dawny szkolny zespół "Glee Club". Z zapałem zaczyna kompletować skład grupy. Terri, żona Willa, wolałaby, aby małżonek znalazł lepiej płatną pracę.


"Głęboka woda"

odc.10 Małgosia zajmuje się sprawą swojego podopiecznego Frydrycha, który samotnie wychowuje czworo dzieci. Ochroniarze Budnego grożą dzieciom Okulickich. Zastraszona Marta prosi Wiktora, żeby wycofał się ze sprawy kamienicy Lutków.


"Kamuflaż" 

odc.1/11 Annie Walker wstępuje w szeregi CIA. Dzięki doskonałym kwalifikacjom zostaje przydzielona do jednostki specjalnej. Podczas pierwszej misji, polegającej na spotkaniu z rosyjskim szpiegiem Stasem, Rosjanin ginie, a Annie ledwo uchodzi z życiem.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik | Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama