Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 950 Mariusz sugeruje Robertowi, by powiedział Marcie, że ją zdradził. Romanowski przyjmuje Paulinę do pracy. Ludmiła znajduje brudne waciki Zuzy. Sabina zatrudnia Jeremiego.

"Pierwsza miłość"

odc. 1716 Fabian zamierza podrzucić Dominikowi narkotyki. Nikola dostaje propozycję pracy kasjerki w fast foodzie.

"rodzinka.pl"
odc.99 Kuba chce spędzić walentynki z Agatą. Tomek radzi mu, jak przygotować romantyczne spotkanie. Ludwik uczy Kacpra gry na gitarze. Syn okazuje się pojętnym uczniem. Nowe auto Tomka psuje się. Chłopak musi oddać samochód do naprawy. Kuba chce sprzedać deskę snowboardową Kacprowi, by kupić sobie nową. Agata zamierza powiększyć sobie biust. Natalia próbuje przemówić dziewczynie do rozsądku.

odc.100 Kacper jest nieszczęśliwy. Choruje na grypę żołądkową i wszyscy omijają go szerokim łukiem w obawie przed zarażeniem. Tymczasem chłopiec nieszczęśliwie kocha się w pewnej dziewczynie imieniem Adela i potrzebuje porady. Ludwik i Marek próbują mu coś zasugerować, używając metaforyki piłkarskiej. Kacper woli jednak pomówić o tych sprawach z mamą.

"Moda na sukces"

odc.5840 Logan wręcza Douglas pistolet i namawia ją, by zastrzeliła swoją siostrę. Stephanie udaje się powstrzymać Pamelę i odebrać jej broń. Agnes informuje Nicka, że Bridget zdradziła go z Owenem i nie on będzie ojcem dziecka.

"Mała Moskwa"

odc.3 Wiera spodziewa się dziecka. Michał dowiaduje się, że Jura jest bezpłodny. W mundurze radzieckiego oficera odwiedza ukochaną i wręcza jej pierścionek zaręczynowy. Kochankowie planują wspólne życie. Ich romans odkrywają przełożeni Swietłowa.


Niedziela


"Ranczo"

odc.91 Po wyjściu z więzienia Lucy podejmuje ważne decyzje, które budzą zdecydowany sprzeciw Klaudii i jej współpracowników. Urzędnicy organizują strajk i nie chcą wypuścić Wilskiej z budynku, dopóki nie cofnie swojego wniosku o rezygnację z funkcji wójta. Zdesperowany Kusy postanawia dać żonie niezwykły dowód miłości. Senator otrzymuje propozycję objęcia stanowiska w nieistniejącym ministerstwie. Niedługo później jedna z partii proponuje mu sojusz. Tymczasem na plebanię przyjeżdża biskup, który składa nieoczekiwaną propozycję Michałowej. Oferta duchownego denerwuje Stacha i martwi proboszcza oraz wikarego. Dyplomatycznej interwencji w sprawie gospodyni podejmują się przyjaciele Japycza. Duda przeżywa kolejne sercowe rozterki i staje w obliczu trudnego wyboru.


"Głęboka woda"

odc.9 Maks prowadzi dziennikarskie śledztwo w sprawie handlu organami. Poznaje 17-letniego Kubę, który zamierza sprzedać nerkę. Chłopak utrzymuje ojca i młodszą siostrę, a jego dziewczyna spodziewa się dziecka. Mika z Grażyną decydują się na interwencję.


Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje