Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 945 Zuzanna skarży się Ludmile, że ojciec nie kocha jej tak mocno jak Olenki. Jola jest pewna, że Justyna ma jakiś poważny problem. Podczas rozmowy dziewczyna przyznaje, że nie układa jej się z Norbertem. Alina niespodziewanie odwiedza Kasię. Martwi się o Ksawerego, który odrzuca jej pomoc.

"Pierwsza miłość"

odc. 1711 W szpitalu dochodzi do poważnej scysji między Grażyną a zięciem. Wściekły Kaczmarczyk łapie Wekslerową za rękę i mocno ją odpycha. Świadkiem tej sceny jest Izabela... Marysia przypomina sobie szczegóły nocy, podczas której rzekomo przespała się z Szymonem.


"rodzinka.pl"

odc.97 Natalia i Ludwik dochodzą do wniosku, że Tomek jest już na tyle dorosły, że powinien mieć własny samochód. Nie potrafią jednak zdecydować się na konkretny model. Skomplikowane kryteria wyboru sprawiają, że chłopak staje się posiadaczem minivana. Ludwik uważa to kiepski wybór dla nastolatka, syn jest jednak zadowolony. Dzięki temu bez problemu może przewozić swoich znajomych.

odc.98 Kacper chce się dowiedzieć, jak poradzić sobie ze starszymi kolegami, którzy ciągle prześladują go w szkole. Kuba i Piotrek planują wspólny wyjazd na biwak. Podstępem wciągają Ludwika w swoją intrygę. Ojciec rodziny eksperymentuje niebawem z dwoma najstarszymi synami. Próbuje sprawdzić, który z nich - Tomek czy Kuba - ma większą odporność na ból.

"Moda na sukces"

odc.5835 Oglądając nagranie z przyjęcia Hope, Brooke odrywa, że wskutek pomyłki przeżyła bardzo bliskie chwile nie z Ridge’em, jak myślała, ale z Oliverem.

"Mała Moskwa"

odc.2 Zafascynowany Wierą Michał wymyśla sposób na spotkania z nią. Za jego namową kobieta zostaje wybrana przez władze Legnicy do reprezentowania miasta na Festiwalu Piosenki Radzieckiej. Wspólnie mają wybrać repertuar i przygotować występ Wiery.

Sobota

"Komisarz Alex"

odc.38 Podczas premiery "Romea i Julii" aktor grający tytułową rolę, Olaf Jurczyk, umiera. Okazuje się, że trucizna, którą wypił, była prawdziwa. Orlicz, Lucyna i Alex przyjeżdżają na miejsce zbrodni. Ich pierwszymi podejrzanymi są aktor Szydło i rekwizytor Cymer.

Niedziela


"Ranczo"

odc.90 Wójtowa ukrywa się u aptekarza, gdzie według męża będzie najbezpieczniejsza. Kuzyn Wezółowej, Jędruś, szpieguje w prokuraturze i zdobywa potwierdzenie, że to senator jest celem ataku organów ścigania. Wskutek działań tajnych służb zaczyna mu grozić zdemaskowanie. Mieszkańcy wsi wykorzystują wiedzę Stacha z czasów okupacji i przeprowadzają brawurową akcję, by temu zapobiec. Tymczasem do prokuratury zostaje wezwany Duda. Na przystanku żegnają go dwie konkurentki. Do aresztowanej Lucy przychodzi Monika. Informują ją, że Kusy ma przed sobą szansę na wielką karierę, ale na przeszkodzie stoi mu żona kryminalistka. Sugeruje, by Wilska rozstała się z ukochanym. Kozioł i Czerepach jadą do Warszawy, by spotkać się ze swoim głównym politycznym wrogiem.

"Przepis na życie"

odc.13-ost. Dzięki teściowi Andrzej zostaje zwolniony z aresztu. Lekarz jest wdzięczny za ten gest. Z kolei ojciec Beaty docenia fakt, że zięć wiernie trwa przy jego córce, która ma bardzo trudny charakter. Anka żegna wyjeżdżających razem do Berlina Polę i Tadeusza.

"Kości"

odc.154 Płacz synka budzi Jacka i Angelę. Nad swoim łóżkiem zauważają wiszące zwłoki. Są zgodni - Pelant wrócił. Po tym, jak nękał Brennan, teraz za swój cel obrał rodzinę Hodginsów. Zespół instytutu próbuje ustalić, kim jest ofiara i jakie są plany mordercy.Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje