Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 940 Daniel odkrywa, że do domu Grzelaków było włamanie! Władek z Maćkiem wybierają się do Meksyku. Nie wiedzą, że stają się ofiarami intrygi... Tymczasem Wanda oferuje swoją pomoc w opiece nad Olenką. Jeleń natomiast wręcza Ludmile pieniądze na wizytę u kosmetyczki i u masażysty.

"Pierwsza miłość"

odc. 1706 Mikołaj postanawia powrócić do swojej pasji z dzieciństwa, jaką było granie na skrzypcach. Chce zagrać w trakcie uroczystości marsza weselnego... Patrycja powoli rozumie, że tęskni za Fabianem. Szymon próbuje przekonać Marysię, że ktoś ich wrobił w romans.

"rodzinka.pl"

odc.95 Na osiedlu Boskich najmłodsi świętują Halloween. Kacper i jego kolega przebierają się, by zdobyć słodycze, a Kuba z Filipem, żeby nastraszyć inne dzieci. W tym czasie Tomek ślęczy przed komputerem i szuka w internecie używanego samochodu. Z kolei Ludwik i Natalia analizują związek Kuby z Agatą. W trakcie swoich rozważań rodzice próbują rozstrzygnąć, co jest ważniejsze - charakter czy uroda.

odc.96 U Boskich gości kuzyn Ludwika, Artur, który jest popularnym piosenkarzem. Ku zaskoczeniu gospodarza przybysz szybko zaskarbia sobie sympatię całej rodziny. Chłopcy go uwielbiają, a Natalia jest zachwycona, gdy Artur pomaga jej w drobnych pracach. Ludwik próbuje zachować spokój, lecz gdy w nocy słyszy, że Natalia mówi przez sen o Arturze, postanawia przejść do działania.

"Moda na sukces"

odc.5830 Na imprezie Hope zjawia się Oliver. Wśród zamaskowanych osób szuka swojej ukochanej. Marcus omyłkowo wskazuje mu zamiast niej Brooke.

"Mała Moskwa"

odc.1/4 Lata 90. XX wieku. Starzejący się były rosyjski pilot wojskowy Jura Swietłow przyjeżdża na cmentarz w Legnicy, by odwiedzić grób swojej żony. Towarzyszy mu córka Wiera. Ta wyprawa przywołuje wspomnienie wydarzeń sprzed 30 lat...

Sobota

"Komisarz Alex"

odc.37 Umiera młoda kobieta. Okazuje się, że ofiara tuż przed śmiercią piła napój, który podał jej mąż. Badania potwierdzają, że została otruta. Orlicz i jego współpracownicy znajdują motyw, którym mógł się kierować jej partner. Wkrótce trafiają na inny trop...

Niedziela


"Ranczo"

odc.89 Zmobilizowany przez Michałową biskup doprowadza do uwolnienia proboszcza i Kusego. Ma pretensje do duchownego za wywołanie skandalu. Po powrocie do Wilkowyj jest zaskoczony, że parafianie witają księdza jak bohatera. Lucy wykorzystuje swoje umiejętności i uczy inne więźniarki angielskiego. Zmanipulowany przez żonę Kozioł prosi magistra, by pozwolił jej zatrzymać się u siebie. Kochankowie mogą wreszcie cały czas spędzać razem. Tymczasem mieszkańcy wsi próbują przeciwdziałać kolejnym zatrzymaniom. Osoby zagrożone aresztowaniem zostają ukryte, a lokalna telewizja nadaje szyfrowane komunikaty o policjantach usiłujących wręczać wezwania. Przyjaciele z ławeczki postanawiają działać. Późną nocą wyruszają traktorem do Radzynia z misją uwolnienia Wilskiej.

"Przepis na życie"

odc.12 Anka chce zrezygnować z udziału w programie Jerzego. Viola wręcza jej płytę z nagraniem odcinka, który spodobał się redakcji. Elka rozmawia z Jerzym o swoich planach. Chce sprzedać Imbir i wyjechać na stałe do Berlina. Andrzej zostaje aresztowany.

"Kości"

odc.153 Spadochroniarz znajduje na drzewie biały kokon z ludzkimi szczątkami. Ofiarą jest James Sutton, słynny podróżnik i archeolog. Podczas śledztwa Brennan i Booth dochodzą do wniosku, że do śmierci mężczyzny przyczyniło się jedno z jego odkryć.Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale | Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje