Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 930 Ksawery postanawia wyznać Kasi, że jest śmiertelnie chory! Kobiety zatrudnione w firmie Marii solidarnie rezygnują z pracy. Jola nie chce, by Janek zakładał hotel dla psów.

"Pierwsza miłość"

odc. 1696 Artur przedstawia swoim przyjaciołom Angelikę. Potem wyznaje Kindze... miłość! Natan musi wziąć urlop.

"Anna German"

odc.9 Piosenkarka odzyskuje sprawność. Nagrywa kolejne płyty oraz koncertuje. W 1972 roku wychodzi za mąż za Zbyszka. Wkrótce zwierza się ukochanemu, że chciałaby mieć dziecko. Jakiś czas później Anna otrzymuje propozycję tournée w ZSRR.

"Moda na sukces"

odc.5823 Eric otrzymuje dokumenty rozwodowe i dowiaduje się, że Donna chce połowę jego udziałów w Domu Mody. Stephen wypytuje Brooke o Pamelę. Córka zdradza mu, że Douglas musi brać leki w związku ze swoimi zaburzeniami psychicznymi. Eric informuje najbliższych o oficjalnej kolacji.

"rodzinka.pl"

odc.93 Ludwik zapisuje Kacpra na zajęcia futsalu, a sam zostaje asystentem trenera. By zdobyć sympatię młodych zawodników, na pierwszą lekcję przynosi lody. Niestety, czar pryska, gdy okazuje się, że nie potrafi wyjaśnić, co to jest spalony. Kapitanem drużyny zostaje Krystian, syn szkoleniowca. Kacper uważa, że chłopak się rządzi i działa na nerwy pozostałym graczom. Kuba udziela bratu kilku cennych wskazówek.

odc.94 W domu Boskich trwa przedświąteczna mobilizacja. Tomek, Kuba i Kacper nie są z tego powodu zachwyceni. Szykowanie prezentów, rozwieszanie lampek choinkowych i bożonarodzeniowa atmosfera są dla nich nie do zniesienia. Na domiar złego Kuba ma jeszcze jedno zmartwienie. Zerwał z Agatą i nie wie, co powinien kupić dziewczynie pod choinkę.

Sobota

"Komisarz Alex"

odc.35 Jeden z pacjentów szpitala psychiatrycznego umiera w tajemniczych okolicznościach. Zastępca dyrektora placówki podejrzewa, że doszło do zabójstwa. Wkrótce umiera kolejna osoba. By zbadać sprawę, Orlicz trafia na oddział, podając się za alkoholika.


Niedziela

"Ranczo"

odc.87 Odmieniony Duda wraca z Brukseli. Chce walczyć o Klaudię. W tym celu próbuje wzbudzić w niej zazdrość. Witebski przygotowuje się do wyjazdu do Kalabrii z Francescą. Szuka osoby, która przejmie jego telewizję internetową. Swoje propozycje składają mu senator z Czerepachem, a także Hadziukowa, Solejukowa i Więcławska, które planują wypełnić ramówkę reklamami. Ostatecznie Tomasz podejmuje zaskakującą decyzję i przekazuje telewizję komuś innemu. Kusy odnosi sukces w Warszawie. Po powrocie do Wilkowyj przeżywa pierwszą w życiu falę zainteresowania mediów i kolejnych galerii. Tymczasem Lucy staje się celem prokuratury. Wilska szuka wsparcia u męża, ale on przekonuje ją, że nie powinna się niczego bać. Niespodziewanie nad ranem w dworku pojawiają się policjanci.

"Przepis na życie"

odc.10 Dorota przeprasza Jerzego za to, co wyjawiła mu o wypadku. Z płaczem przyznaje, że zakochała się w nim i chciała, żeby poznał prawdę o Ance i Duchampie. Tymczasem Adamowicz po powrocie z Toskanii jest szczęśliwa, ponieważ znowu może być z dziećmi.

"Głęboka woda"

odc.5 Małgosia poznaje w szpitalu Adama, który próbuje dostać się do swojej partnerki Alicji. Kobieta jest w stanie śpiączki. Rodzice poszkodowanej chcą przejąć opiekę nad jej synkiem. Małgosia postanawia pomóc zdesperowanemu mężczyźnie.

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje