Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 925 Kasię odwiedza Ksawery. Oboje uświadamiają sobie, że już sobie wszystko wybaczyli. Basia i Zenek zapraszają na Wigilię Marlenę i Daniela. Wieczorem do Grzelaków niespodziewanie dzwoni... Sara!

"Pierwsza miłość"

odc. 1691 Laura zaprasza Roberta na kolację. Marysia zna lekarza pracującego w klinice w Toronto, który mógłby operować Filipa.

"Anna German"

odc.8 Piosenkarka leży w śpiączce. Lekarze tracą nadzieję, że się obudzi. Anna zostaje odesłana do klasztoru, gdzie opiekują się nią zakonnice. Tam odzyskuje przytomność. Zbyszek i Irma zabierają ją do Warszawy. German otrzymuje wiele listów od wielbicieli.


"Moda na sukces"

odc.5818 Bridget i Jackie kolejny raz dyskutują o konieczności zachowania sekretu na temat ojcostwa dziecka. Ich rozmowę przerywa nadejście Nicka i Owena.

"rodzinka.pl"

odc.91 Chłopcy uważają, że kobiety przerastają mężczyzn intelektualnie. Takie poglądy zaszczepił im Ludwik. Na początku szczerze wyrażają swoje zadowolenie z takiego stanu rzeczy, jednak w końcu i tak zapędzają dziewczyny do pracy w kuchni. Natalia stwierdza, że ma za bardzo stresującą pracę. Uważa, że nowe hobby pomoże jej rozładować negatywne emocje. Rozwiązanie jej problemów okazuje się zaskakujące.

odc.92 Kuba informuje rodziców, że zapisał się do kółka teatralnego. Natalia jest dumna z syna, a Ludwikowi wydaje się to podejrzane. Dopiero, gdy chłopak tłumaczy, że w grupie są same dziewczyny i w piątek zostanie zwolniony z ostatnich lekcji, ojciec oddycha z ulgą. Kacper martwi się, że wciąż nie ma dziewczyny. Rodzice opowiadają synowi o zaletach bycia singlem

Sobota

"Komisarz Alex"

odc.34 Komisarz Orlicz i jego współpracownicy szukają seryjnego mordercy, który przebiera swoje ofiary w stroje lalek i porzuca je w ustronnych miejscach. Do tej pory psychopacie udawało się zacierać za sobą ślady. Pewnego dnia popełnia jednak błąd...


Niedziela

"Ranczo"

odc.86 Niepotrafiąca pogodzić pracy w restauracji i opieki nad dzieckiem Wioletka prosi o pomoc Solejukową, Hadziukową i Więcławską. Ich wizja ekskluzywnej restauracji nie spotyka się z entuzjazmem lokalnych klientów, którzy szukają głównie prostych trunków i pierogów. Kusy i Monika kończą wspólne dzieło wizualno-artystyczne. Kłopotliwa dla Lucy wizyta agentki sztuki zdaje się zmierzać do końca. Nieoczekiwanie kobieta informuje męża Wilskiej, że zwolniło się miejsce w renomowanej galerii i może on wystawić swoje prace. W tym celu musi jednak pojechać z nią do Warszawy. Pietrek, który porzucił karierę dla bliskich, próbuje szybko znaleźć pracę, by uratować rodzinę przed bankructwem. Czerepach znajduje nowe pole propagandy politycznej i wpada na pomysł pozyskania szerszego grona wyborców.

"Przepis na życie"

odc.9 Anka jest zachwycona Włochami. Informuje Manię o tym, że bezpiecznie dotarła na miejsce. Wanda i Stefan chcą, aby ich próbę tańca obejrzała Irena. Karol zaprasza Ritę do kina. Tymczasem Anka bezskutecznie próbuje skontaktować się z Jerzym.

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Barwy szczęscia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje