Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 920 Ludmiła odkrywa, że Kostek zaangażował Olenkę do pracy w reklamie. Stanowczo sprzeciwia się takiej ścieżce kariery dla jej dziecka. W Biomerze pracownicy zaczynają plotkować, że Władek jest gejem. Cieślak podejrzewa, że to zemsta Beaty. Marlena prosi Basię, by dała jej kolejną szansę.

"Pierwsza miłość"

odc. 1686 Wojtek ma pewność, że Jaś nie jest jego dzieckiem. Nie wie, jak powiedzieć o tym Rączce. Okulska prosi Patrycję, by dała Mirce korepetycje z fizyki. Z kolei Błażej opowiada Grażynie o ostatnich szaleństwach swojego ojca i o tym, dlaczego zwolnił jej ochroniarzy.

"Anna German"

odc.7 Producent Pietro Carriaggi jest zachwycony głosem Anny. Przygotowuje szeroko zakrojoną kampanię reklamową i przez rok promuje artystkę. Piosenkarka bierze udział w Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo. Jej karierę przerywa wypadek.

"Ukryta prawda"

odc.170 Siedemnastoletni Paweł udaje przed kuzynką kolegi, że jest niewidomy. Ta ulega fascynacji chłopakiem i spędza z nim noc. Ma to tragiczne konsekwencje.

"Dlaczego ja?

odc.406 Kinga Raczyńska i Tomasz Michałowicz są parą od trzech lat. Ich szczęście burzy nagłe pojawienie się Dominiki, byłej partnerki mężczyzny.

"Trudne sprawy"

odc.300 Julia kradnie towary w drogerii. Wkrótce okazuje się, że w jej życiu pojawił się 34-letni Michał. Bliscy dziewczyny uważają go za krętacza i oszusta.

"Szpital"

odc.44 Paweł Kopecki usiłował popełnić samobójstwo, trując się spalinami w garażu. W szpitalu dr Piotr Wójtowicz znajduje przy mężczyźnie list pożegnalny.

"Malanowski i partnerzy"

odc.528 Tajemniczy napastnik pchnął nożem żonę Jacka Plizgi. Mężczyzna prosi detektywów, by schwytali zabójcę. Ci ustalają, że kobieta miała mnóstwo sekretów.

"Moda na sukces"

odc.5813 Steffy i Pam sabotują konferencję prasową Hope. Katie i Donna wspominają swoją matkę. Stephen dowiaduje się, jak wiele wycierpiały jego córki.

Sobota

"Komisarz Alex"

odc.33 Lucyna i Puchała nie mogą odnaleźć się w pracy od czasu śmierci Bromskiego. Martwi ich też pogrążony w depresji Alex. Wkrótce w Łodzi zjawia się komisarz Michał Orlicz. Wraz z nowym przełożonym funkcjonariusze badają sprawę zabójstwa mężczyzny.


Niedziela

"Ranczo"

odc.85 Zaprezentowany przez Solejuka program Polskiej Partii Uczciwości wywołuje zdumienie u senatora i Czerepacha. Babka próbuje uratować małżeństwo Lucy i oczyścić aurę Moniki. Agentka sztuki szybko orientuje się, kto stoi za jej nietypowymi reakcjami oraz emocjami. Postanawia udowodnić Babce, że magiczne sztuczki na nią nie podziałają. Niefortunnym zbiegiem okoliczności ofiarą działań zielarki pada też Solejukowa. Klaudia orientuje się w intencjach rodziców i zaczyna przesadnie adorować swojego chłopaka, co wywołuje nerwowość u Kozioła. Senatorowa i farmaceuta Polakowski bardzo zbliżają się do siebie. Przejęta naukami wikarego o posiłkach średniowiecznych zakonników Michałowa decyduje się wprowadzić odpowiednie zmiany w menu księży.

"Przepis na życie"

odc.8 W galerii handlowej Jerzy i Anka wspólnie pomagają Mańce wybrać odpowiedni strój na egzamin maturalny. Matka z córką znikają w przymierzalni. W tym czasie w sklepie niespodziewanie zjawia się Dorota. Zachęca Jerzego do podjęcia terapii.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama