Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 911 Waldek i Alina są załamani nowymi sąsiadami. Proszą Ksawerego o pomoc. Hubert i Klara mówią Iwonie, że Marianna zamierza donieść na Bajderę. Sabina zgadza się, by Kordian wrócił do pracy.

"Pierwsza miłość"

odc. 1677 Fabian oddaje Dominikowi swoje wszystkie oszczędności. Ola zapełnia kalendarz Roberta rozmaitymi zabiegami i kursami, które są niezbędne w walce o tytuł Mistera Polski. Kaśka montuje na barze w knajpie puszkę na napiwki. Za zebrane pieniądze zamierza jechać w odwiedziny do Pawła. Beata opowiada Marysi o swoim romansie z Szymonem.

"Anna German"

odc.5 Rok 1959. Anna studiuje i współpracuje z Estradą Wrocławską. Pewnego dnia odnosi sukces i zostaje zaproszona do Warszawy. Tam Katarzyna Gaertner proponuje jej zaśpiewanie swojej nowej piosenki "Tańczące Eurydyki". Utwór ten szybko staje się przebojem.

"Ukryta prawda"

odc.161 Staszek i Kasia wychowują 9-letnią córkę Lilkę. Nie mogą mieć już własnych dzieci, więc postanawiają zostać rodziną zastępczą. Para przyjmuje pod swój dach pewne rodzeństwo. Wkrótce zaczynają się problemy.

"Dlaczego ja?

odc.397 Czternastoletni Karol dochodzi do wniosku, że z powodu wysokiej inteligencji nie pasuje do swojej rodziny. Wpada na pomysł, by znaleźć sobie nowych opiekunów. Organizuje spotkanie dla potencjalnych rodziców.

"Trudne sprawy"

odc.291 Edyta prowadzi z mężem i synem piekarnię. Wpada na oryginalny pomysł zwiększenia zysków. Przygotowuje kalendarz z półnagimi mężczyznami, który ma promować wyroby piekarni. Sprowadza to na nią problemy.

"Szpital"

odc.35 Na oddział trafia nieprzytomna osiemnastolatka, która choruje na cukrzycę. W szpitalu zjawia się także popularna piosenkarka, Vanessa. Wzbudza sensację wśród pacjentów, a lekarzom przysparza sporo problemów.

"Malanowski i partnerzy"

odc.519 Do biura agencji zgłasza się Lidia Szymańska, do niedawna opiekunka dziennikarza, który uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu i stracił pamięć. Kobieta jest przekonana, że odkryła jego mroczny sekret.

"Moda na sukces"

odc.5804 Po pogrzebie Beth cała rodzina spotyka się w domu Brooke i Ridge’a. Marcus próbuje przekonać Donnę, że jej mąż to dobry człowiek. Tymczasem Bill oświadcza Katie i Brooke, że Donna powinna się rozwieść.

Sobota

"Komisarz Alex"

odc.31 W jednej ze znanych restauracji zostaje znalezione ciało jej współwłaściciela i menedżera, Stefana Grubera. Sekcja zwłok wykazuje, że zmarł on wskutek przedawkowania leku na serce, Digitalisu. W toku śledztwa okazuje się jednak, że mężczyzna na co dzień nie brał tego środka. Funkcjonariusze zaczynają szukać osób, które mogły mieć dostęp do leku. Próbują też ustalić motyw zbrodni. Wkrótce wychodzi na jaw, że Gruber był uwikłany w romans z barmanką, którą porzucił dla żony swojego wspólnika i głównego kucharza, Mikołaja Rudnickiego. Komisarz Bromski i starszy aspirant Puchała ustalają, że w sprawę morderstwa może być też zamieszana matka Mikołaja, chorobliwie zazdrosna o niego Teresa. W rozwiązaniu zagadki policjantom pomaga niezawodny Alex.


Niedziela


"Ranczo"
odc.83 Czerepach żałuje, że wysłał Lodzię do Brukseli. Uświadamia sobie bowiem, że może tam ona spotkać wielu żądnych erotycznych przygód mężczyzn w delegacjach. Uruchamia wszystkie możliwe środki, by śledzić ukochaną. Konflikt pomiędzy Lucy i Moniką zaostrza się. Agentka sztuki ostentacyjnie kupuje w miejscowej aptece test ciążowy. Proponuje też Kusemu, że będzie pozować mu nago. Klaudia jest świadkiem kłótni Solejukowej z Maciejem. Przekonuje kobietę, że deprecjonowanie męża może źle wpłynąć na ich związek i doprowadzić do rozwodu. Dorota wpada więc na pomysł, co zrobić, by Solejuk nabrał przekonania, że jest inteligentny. Proboszcz chce upublicznić budżet parafii. Michałowa i wikary obawiają się, że ta decyzja może doprowadzić do tragedii.

"Przepis na życie"

odc.6 Jerzy wciąż trzyma Ankę na dystans. Spotyka się z Dorotą. Czuje, że psycholog jako jedyna do niczego go nie zmusza. Terapeutyczna sesja kończy się ich pocałunkiem. Andrzej ma dość zachowania żony, która nie wybaczyła mu braku zainteresowania jej filmem.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje