Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 901 Po bankructwie parabanku, w którym Waleria zainwestowała wszystkie swoje oszczędności, przepadają pieniądze na kawalerkę Bartka. Sara i Daniel przygotowują się do remontu kawiarni. Z dziewczyną kontaktuje się tajemniczy mężczyzna, Albert. Przekazuje jej list od... Adama.

"Pierwsza miłość"

odc. 1667 Igor nalega, by Daga przyznała się, od kogo dowiedziała się o Romie. Dominik ma dość apodyktycznego rodzica, który ciągle wtrąca się w jego życie. Szuka schronienia w domu Fabiana. Po powrocie zastaje kumpli ojca. Zmuszają chłopaka, by napił się z nimi wódki...

"Anna German"

odc.4 Ania dowiaduje się, że Herman zginął pod Lenino w 1943 roku. Po pewnym czasie przyjaciółka umawia ją na przesłuchanie w Teatrze Estrady. Występ dziewczyny robi duże wrażenie na publiczności. Niebawem Ania poznaje młodego naukowca, Zbyszka.

"Ukryta prawda"

odc.151 Rodzice Klary rozwodzą się. Jej matka nie potrafi poradzić sobie ze stresem i coraz częściej zagląda do kieliszka. W dodatku z dziewczyną zrywa jej chłopak.

"Moda na sukces"

odc.5791 U Donny nieoczekiwanie zjawiają się jej rodzice, Beth i Stephen. Logan zauważa, że stan matki coraz bardziej się pogarsza. Eric proponuje im gościnę.

"rodzinka.pl"

odc.83 W rodzinie Boskich ostatnio coraz częściej dochodzi do sprzeczek i zatargów. Kuba wstydzi się ojca i ciągle kłóci się z młodszym bratem, ignorując przy tym polecenia mamy. Kacper nie potrafi pomóc w obowiązkach domowych, z kolei Tomek najlepiej rozumie się z dziadkiem. Próba załagodzenia sporów przez wspólne oglądanie telewizji również kończy się kłótnią.

odc.84 Kuba włamuje się na konto Tomka na Facebooku. Następne ukrywa tylko dla siebie kawałek pysznego ciasta. Kacper, który zniszczył odkurzacz, w oczach rodziców wciąż uchodzi za cudowne dziecko. Ludwik denerwuje się na swoich synów za ich przewinienia, okazuje się jednak, że sam nie posprzątał łazienki. W dodatku wkrótce wychodzi na jaw, że Boski pił piwo już w wieku piętnastu lat.

"Dlaczego ja?

odc.387 Sławomira ma wizję. Według niej dojdzie do trzech wydarzeń, które poprzedzą nieszczęście w rodzinie jej córki. Wkrótce przepowiednie zaczynają się spełniać.

"Trudne sprawy"

odc.281 Kamila żyje w luksusie. Właśnie rozwodzi się z mężem, ale nie zamierza opuszczać willi. Nie zmienia zdania także wtedy, gdy w drzwiach staje komornik.

"Szpital"

odc.25 Karetka przywozi do szpitala kobietę, która zasłabła na przystanku autobusowym. Dr Michał Morawski i dr Dominika Gajda diagnozują krwotok wewnętrzny.

"Malanowski i partnerzy"

odc.509 Wychowanek domu dziecka Adrian prosi Malanowskiego o odszukanie swojej siostry, z którą od chwili opuszczenia sierocińca widział się tylko jeden raz.

Sobota

"Komisarz Alex"

odc.29 Sekcja zwłok Anny, zmarłej na skutek przedawkowania narkotyków, ujawnia, że kobieta prawdopodobnie została zamordowana. Podejrzenia padają na zakochanego w niej kolegę z pracy. Komisarz Bromski prosi psycholog śledczą o pomoc w wyjaśnieniu zagadki.


Niedziela


"Ranczo"

odc.81 Michałowa sądzi, że cudowne ozdrowienie proboszcza jest znakiem opatrzności bożej i sygnałem, że czeka go wielka kariera w kurii. Postanawia dopilnować, aby ksiądz nie przegapił żadnej szansy na awans. Klaudia po rozstaniu z Dudą zaczyna spotykać się z awangardowym reżyserem z Lublina, który wciąż nie wyjawił powodów swojej wizyty w Wilkowyjach. Wkrótce córka Kozioła zostaje zaangażowana do pomocy Solejukowi i członkom komisji, którzy nie mogą stworzyć programu nowej partii. Lucy musi oddelegować na kurs do Brukseli jedną z kobiet, wójtową lub Lodzię. Żadna z nich nie jest jednak zainteresowana zagranicznym wyjazdem. Monika coraz lepiej czuje się w dworku. Wkrótce zaczyna interesować się pisarzem Witebskim, co nie podoba się będącej w zaawansowanej ciąży Francesce.

"Przepis na życie"

odc.4 Irena wybiera się z przyjaciółmi na kurs tańca. Wanda i Stefan szybko pomagają jej zmienić sceptyczne nastawienie. Anka i Pola oglądają projekt Przepisu, który przygotował Maciek. Propozycje aranżacji wnętrza lokalu przypadają kobietom do gustu.


Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje