Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 891 Stefan spotyka się z Dimitrem. Zarzuca mu kłamstwo i każe mu zostawić Oksanę w spokoju. Wieczorem Oksana wyznaje mężowi, że istotnie nie ma z Dimitrem rozwodu. Sabina zaprasza Kordiana do kina. Rick odkrywa, że Patrycja organizuje koncert "Gitesów" z udziałem Huberta.

"Pierwsza miłość"

odc. 1657 Przed więzienną bramą na Karola czeka tylko Igor. Adwokat zabiera rozdrażnionego Wekslera na obiad. Potem Karol pojawia się u Grażyny, u której przebywa Grzegorz. Do Wadlewa z oficjalną inspekcją przyjeżdżają komendant policji oraz dwóch naukowców.

"Anna German"

odc. 2 odc.2 Irma wraz z matką i dziećmi ukrywa się w Taszkencie. Walentyn próbuje ją odszukać. Tymczasem kobieta w sekrecie stara się zasięgnąć informacji o losach męża. Kiedy Fridrich umiera na skutek choroby, zrozpaczeni Germanowie jadą do Dżambulu.

"Ukryta prawda"

odc.141 Pochodząca zza wschodniej granicy Anna wyszła za mąż za Pawła. Wkrótce ściągnęła do Polski matkę oraz brata. Sąsiedzi są jednak do nich uprzedzeni.

"Moda na sukces"

odc.5786 Owen mówi Bridget, że Oliver może wiedzieć o ich intymnym spotkaniu. Żona Nicka i Agnes zamierzają podjąć próbę odbudowania swojej przyjaźni.

"rodzinka.pl"

odc.79 Natalia i Ludwik dają spróbować synom alkohol, ale jednocześnie starają się zniechęcić ich do picia. Ludwik dalej jest trenerem drużyny hokejowej, w której gra Kacper i nadal się nie sprawdza. Domownicy rozmawiają na temat różnych orientacji seksualnych. Natalia zaskakuje bliskich. Kuba narzeka, że ojciec nie załatwił mu dorywczej pracy. Magda proponuje chłopcu, by opiekował się dziećmi sąsiadki.

odc.80 Boska nie ma już cierpliwości do codziennych porządków i zatrudnia sprzątaczkę. Wkrótce chłopcy pozbywają się wszelkich zahamowań i w domu zapanowuje chaos. Dzieciaki wchodzą rodzicom na głowę. Zabierają walkmana, drogi krem i wyjadają wykwintną kolację. Na domiar złego Kacper przekonuje rodziców, by kupili mu tablet, z kolei Tomkowi marzy się luksusowe auto.
"Dlaczego ja?

odc.377 Iwona Rybak rok temu straciła matkę. Dziewczyna musi zająć się domem i młodszą siostrą Ewą, która wpada w kłopoty z powodu szkolnej sympatii.

"Trudne sprawy"

odc.271 Magdalena Mencel często wpada w kłopoty z powodu swojego atrakcyjnego wyglądu. Po przeprowadzce do Wrocławia. napotyka kolejne przeszkody.

"Szpital"

odc.15 Dr Gajda zajmuje się dziewczyną, która podczas kąpieli pośliznęła się i upadła wprost na metalową mydelniczkę. Rozcięła pachwinę i straciła dużo krwi.

Sobota

"Komisarz Alex"

odc.27 Trwa proces Darii Wolańskiej, która jest oskarżana o współudział w zabójstwie męża. Opuszczając sąd, kobieta grozi obecnemu tam Bromskiemu. Niedługo później Wolańska zostaje odbita z konwoju. Marek rozpoczyna poszukiwania.


Niedziela

"Ranczo"

odc.79 Dalsze losy mieszkańców wsi Wilkowyje. Czerepach i Kozioł zakładają Polską Partię Uczciwości. Jej członkiem zostaje Solejuk, który próbuje zdobyć immunitet, aby zyskać nietykalność w świetle prawa. Do dworku przyjeżdża agentka sztuki z Warszawy, Monika, która jest zafascynowana pracami Kusego. Kobieta postanawia zostać na kilka dni w Wilkowyjach. Lucy początkowo ją ignoruje, jednak wkrótce bliskie kontakty męża z nieznajomą zaczynają ją niepokoić. Michałowa próbuje rozbudzić w proboszczu nowe ambicje. Marzy, aby zostać gospodynią biskupa. Jej plany komplikują się, gdy duchowny zapada na tajemniczą chorobę. Pietrek idzie po radę do Kusego, gdyż nie wie, czy skupić się na własnej karierze, czy pomóc w rozwoju muzycznym Joli i zająć się dziećmi.

"Przepis na życie"

odc.2 Elka próbuje wykorzystać fakt, że jej były mąż na skutek wypadku stracił pamięć. Anka nie zamierza wycofać się z życia Jerzego. Beata otrzymuje propozycję udziału w filmie dokumentalnym dotyczącym przemocy wobec kobiet. Lekarka czuje się wyróżniona.


Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje