Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 881 Robert przeprasza Martę za swoje zachowanie w ostatnich miesiącach. Małżonkowie godzą się. Maria jest oburzona na sposób, w jaki Marek rozmawia przez telefon ze swoją matką. Natalia jedzie do Zakrzewia, by podpisać umowy ze swoimi pracownicami. Daria i Aldona mają pewną propozycję...

"Pierwsza miłość"

odc. 1647 Malwina z premedytacją nie zamawia do sklepu odżywek, o które poprosiła Justyna. Błażej zgadza się wieźć swoją taksówką Janusza. Koledzy z korporacji nie szczędzą mu uszczypliwości... Krystian i Mirka wciąż sobie dworują z byłego chłopaka Patrycji. Adam dostaje angaż w przedstawieniu muzycznym. Jest wdzięczny Arturowi za pomoc w znalezieniu pracy. Daga zauważa, że Radek naprawdę kocha Nikolę. Śmiałek i Łazanek agitują za likwidacją fotoradaru.

"Ukryta prawda"

odc.131 Dwoje młodych ludzi wraca z imprezy do domu. Będący pod wpływem alkoholu kierowca potrąca na drodze kobietę. Para nie udziela jej pomocy i ucieka.

"Moda na sukces"

odc.5776 Marcus próbuje dowiedzieć się od Steffy, czy coś łączy ją z Jonesem. Agnes chce powiedzieć Nickowi o zdradzie żony. Marone jednak ją powstrzymuje.

"rodzinka.pl"

odc.73 Ludwik zapisuje Kacpra na treningi hokeja. Boski zostaje szkoleniowcem młodych zawodników. Szybko okazuje się, że nie jest łatwo sprostać obowiązkom trenera drużyny złożonej z dorastających chłopców. Tymczasem Natalia próbuje wreszcie zaprowadzić w domu porządek. Jej starania nie przynoszą jednak oczekiwanego efektu. Zbliża się Halloween. Dzieciaki przygotowują się do szalonej zabawy.

odc.74 Boski chce być nowoczesnym rodzicem. Z kolei Natalia ucieka się do starych metod wychowawczych, których podstawą są surowe kary. Kuba wymiguje się od sprzątania. Ojciec próbuje użyć szantażu. Ku przerażeniu dorosłych Kacper i Zosia zaczynają zadawać niewygodne pytania. W domu giną skarpetki. Boscy zaczynają snuć teorie spiskowe na ten temat.

"Dlaczego ja?

odc.367 Judyta namawia córkę Annę, by postarała się o angaż do reklamy. Ona nie jest zainteresowana pracą modelki. Matka nie zamierza jednak się poddawać.

"Trudne sprawy"

odc.261 Żona alkoholika Janusza odchodzi z najmłodszym dzieckiem. Mężczyzna musi zająć się dwójką pozostałych. Staje przed szansą naprawy swoich błędów.

"Kocham.Enter"

odc.5 Do redaktorek portalu zgłasza się licealistka Monika. Jej szkolna koleżanka chce oczernić ją przed chłopakiem, rozpuszczając plotkę, że jest galerianką.

"Szpital"

odc.5 Matka siedmiolatki wzywa ratowników medycznych. Na miejscu pracownicy pogotowia zastają nietrzeźwą kobietę i jej bardzo zaniedbaną córkę.

"Ranczo"

odc.51 Czerepach wymyśla sposób na ostateczne pogrążenie Lucy. Wójt ma się publicznie pogodzić z bratem i prosić go o wybaczenie. Kozioł przystaje na propozycję dopiero, gdy upewnia się, że pojednanie to będzie fałszywe i zrobi z księdza głupca.

Niedziela

"Nad rozlewiskiem"

odc.12 Budowa drogi wciąż wywołuje niepokój u mieszkańców Ostródy. Basia radzi córce, aby poprosiła o pomoc Stratę. Wkrótce nad rozlewiskiem zjawia się dziennikarka Telewizji Polskiej, która przeprowadza wywiad z Jantar i Ewą Stern. Namówiony przez Agatę Kuba próbuje przekonać żonę, aby dała mu jeszcze szansę i wycofała pozew. Marysia odrzuca jednak taką możliwość. Po rozwodzie córka Małgosi wraca nad rozlewisko i jedzie do domu Krzysztofa. Leśniczy wyznaje jej miłość i prosi, aby z nim zamieszkała. Tymczasem Kuba spędza noc z Agatą. Orest wraca z mistrzostw fryzjerstwa z wieloma propozycjami pracy w całej Europie. Elwira obawia się, że wkrótce znowu zostanie sama. Wroński przywozi do kościoła rzeźby Drogi Krzyżowej. Jego dzieło wzbudza wielki zachwyt.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" 

odc.161, 162 Taylor musi ponownie stawić czoła Raymondowi Harrisowi, przestępcy, który wyszedł na wolność po 17 latach spędzonych w więzieniu. Detektywi wznawiają także poszukiwania dziewczynki, która zniknęła bez śladu w 2002 roku. Wpadają na pewien trop.

"Druga szansa"

odc.1, 2/13 Nastoletnia Lux została przed laty oddana do adopcji. Teraz dziewczyna chce się usamodzielnić, potrzebuje jednak do tego zgody biologicznych rodziców. Wkrótce poznaje swojego ojca Nate’a, a także matkę, która jest gwiazdą programu radiowego.

"Głęboka woda"

odc.9 Do szpitala trafia pobita i zgwałcona Cyganka, Sylvian. Okazuje się, że zgodnie z romskim zwyczajem dziewczyna została porwana na żonę. Kalina zabiera Sylvian ze szpitala i ukrywa u siebie w domu. Pomagają jej Wiktor i Maks oraz stary Rom, Józef.


Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje