Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 876 Zenek nie zamierza jechać do sanatorium. Basia i Sara starają się podnieść go na duchu. Kordian rozważa rezygnację z pracy u Sabiny. Ma poważne problemy osobiste.

"Pierwsza miłość"

odc. 1642 Adam dostaje angaż w przedstawieniu muzycznym. Jest wdzięczny Arturowi za pomoc w znalezieniu pracy. Daga zauważa, że Radek naprawdę kocha Nikolę. Śmiałek i Łazanek agitują za likwidacją fotoradaru.

"Ukryta prawda"

odc.97 Natalia Wasilewska postanawia wyjechać do pracy do Londynu. Córkę zostawia pod opieką swojej macochy. Wkrótce rozpoczyna się walka o dziecko.

"Świat według Kiepskich"

odc.331 Boczek zwierza się Kiepskiemu, że znalazł złoty zegarek Paździocha. Nie zamierza go zwracać właścicielowi. Ferdek uważa, że jest to sprawiedliwość dziejowa.


"Moda na sukces"

odc.5771 Oliver odkrywa, że Steffy wysłała na swój adres mailowy filmik z Bridget i Owenem. Udaje się do córki Ridge’a, aby z nią o tym porozmawiać.

"rodzinka.pl"

odc.71 Kuba znowu ma problemy w szkole. Rodzice postawiają zaradzić tej sytuacji. Natalia martwi się późnymi powrotami najstarszego syna do domu. Pod jej wpływem Ludwik, który do tej pory nie zwracał na to uwagi, także zaczyna się niepokoić zachowaniem chłopaka. W kuchni na śniadaniu pojawiają się ubrane w piżamy koleżanki Tomka - Julia, Aga i Beata. Natalia patrzy na nie podejrzliwie.

odc.72 Natalia i Maria wybierają się na zakupy. Okazuje się, że na ten sam pomysł wpadli Tomek i Magda. Maria nie może się pogodzić z tym, że Magdzie udało się trafić na większe promocje niż jej. Kuba i Kacper uczą mamę znaczenia słowa altruizm. Wkrótce wszyscy synowie zaczynają buntować się przeciwko rodzicielskim nakazom. Natalia i Ludwik mają twardy orzech do zgryzienia.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.9 Henry ma niebawem urodziny. By zrobić mu niespodziankę, Nick, Greg i David zabierają go na pustynię, gdzie znajduje się restauracja serwująca dania z grilla. Na miejscu okazuje się, że lokal jest od dawna nieczynny. Detektywi odkrywają tam ludzkie zwłoki.


Niedziela

"Nad rozlewiskiem"

odc.11 Konrad z pomocą Tomasza przygotowuje nowy projekt drogi. Według jego zamysłu trasa ominie najpiękniejsze miejsca rozlewiska. Kasia opowiada Czarkowi o problemach mieszkańców Ostródy i prosi go o pomoc. Marysia kontynuuje swój romans z Krzysztofem. Małgosia jest zawiedziona, gdy dowiaduje się, że córka ją okłamuje. Tymczasem Agata traci pracę i mieszkanie. Szukając wyjścia z trudnej sytuacji, postanawia zatrzymać się u Kuby. Znajomi spędzają ze sobą dużo czasu. To powoduje, że para zbliża się do siebie. Zabiegi Róży w końcu przynoszą efekt - Maciej zaprasza Mirkę na randkę i wyznaje jej miłość. Konrad i Małgosia zawożą projekt i petycję do gminy. Mają nadzieję, że ich starania nie pójdą na marne i władze pozytywnie odniosą sie do proponowanych przez nich zmian.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" 

odc.160 Ekipa Taylora bada sprawy trzech kobiet. Dwie z nich zostały zamordowane, natomiast trzecia zaginęła. Śledczy próbują ustalić, czy mają do czynienia z seryjnym mordercą. Tymczasem Mac zaczyna być prześladowany przez byłego więźnia.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami" 

odc.191 Prokurator stanowa Rebecca Nevins, z którą współpracował Delko, ginie na skutek wybuchu bomby w samochodzie. Użyty do zamachu pojazd skradziono z departamentu, gdzie są przechowywane ważne dowody. Głównym podejrzanym jest Ryan Wolfe.

"Kości"

odc.95 Znaleziono zwłoki w srebrzystym kombinezonie. Wiele wskazuje na to, że ciało należy do istoty pozaziemskiej. Badania Brennan rozwiewają jednak te hipotezy. Wkrótce okazuje się, że ofiarą jest dziewczyna, która szukała dowodów na wizyty gości z kosmosu.

"Instynkt mordercy" 

odc.11 Jack Hale i Danielle Carter prowadzą śledztwo na wyższej uczelni. Studentka Chloe Middledorf została zamordowana podczas snu w uniwersyteckiej klinice, w której bada się przypadki narkolepsji. Podejrzanym staje się profesor psychologii, Whitfield.

"Głęboka woda"

odc.8 Mika i Małgosia zajmują się sprawą starszej i samotnej Heleny. Do niedawna wspierał ją sąsiad, Władysław. Teraz kobiecie grozi eksmisja. Pracowniczki OPS-u odnajdują jej dorosłą córkę, Monikę. Okazuje się jednak, że nie chce ona znać matki.


Dowiedz się więcej na temat: seriale | Nad rozlewiskiem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje