Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 871 Marta mówi Marii, że Robert się wyprowadził. Sabina udziela Kordianowi ostrej reprymendy. Basia i Sara postanawiają zrobić Zenkowi urodzinową niespodziankę.

"Pierwsza miłość"

odc. 1637 Policja przeszukuje salon mody. Mają nadzieję znaleźć tam narkotyki. Daga obraża funkcjonariuszy i zostaje zatrzymana przez policję. Hubert prosi Szymona o przysługę. Rajmund chce, by Sandra ukryła Jakuba.

"rodzinka.pl"

odc.69 Tomek przyprowadza do domu swojego kolegę i przedstawia chłopaka rodzinie. Bolo robi na wszystkich bardzo dobre wrażenie. Tymczasem Natalia i Ludwik grają w scrabble. Małżonkowie nie są wobec siebie do końca uczciwi podczas rozgrywki. Marek z kolei wdaje się z Kubą w dyskusję na poważny temat. Jakiś czas później mężczyzna zdradza Ludwikowi swój najpilniej strzeżony kulinarny sekret.

odc.70 Kuba ratuje rodziców przed poważnymi wydatkami na remont. Kacper ma zaprezentować w szkole zbudowane przez siebie urządzenie. W realizacji zadania pomaga mu Ludwik. Piotrek, kolega Kuby, szuka dla niego idealnej dziewczyny. Bolo pomaga Tomkowi wrócić do zdrowia. Tymczasem Natalia wpada na pomysł, jak nakłonić najstarszego z synów do zwierzeń.

"Szpiedzy w Warszawie"

odc.4-ost. Mercier zabija dwóch nieznajomych, którzy pojawili się niedaleko jego francuskiej posiadłości. Zaczyna szukać dla siebie i Rozenów innej kryjówki. Przełożeni zlecają mu jednak powrót do Warszawy. Po rozmowie z Lappem do jego mieszkania wkrada się zabójca

"Moda na sukces"

odc.5766 Bridget i Owen mają wyrzuty sumienia po spędzonej razem nocy. Knight przekonuje żonę Nicka, by obydwoje zachowali to zdarzenie w sekrecie.


Niedziela

"Nad rozlewiskiem"

odc.10 Mieszkańcy Ostródy są zbulwersowani budową drogi. Małgosia pisze petycję i zaczyna zbierać podpisy. Jóźwiakowie, którzy planują zbudować stację benzynową i widzą w projekcie szansę na poprawę życia, odmawiają jej pomocy. Po rozmowie z nimi swój podpis wycofuje też Zabielski. Ewa namawia Elwirę, aby skłoniła Oresta do udziału w mistrzostwach fryzjerskich. Marysia i Krzysztof spotykają się na próbie zespołu w kościele. Dochodzi między nimi do sprzeczki. Właściciel pobliskiej stacji benzynowej zaprasza Jóźwiaków do swojej rezydencji. Po rozmowie z żoną biznesmena, Jóźwiakowa ma wątpliwości i udaje się po radę do księdza Karola. Tymczasem Niebiańskie Gitary występują na festynie. Konrad namawia mieszkańców, aby podpisali petycję Jantar.

"Ojciec Mateusz"

odc.30 Gospodyni proboszcza sandomierskiej parafii spotyka Jerzego, który zaczyna ją adorować. Wkrótce para nawiązuje romans. Zakochana Natalia postanawia na nowo ułożyć sobie życie. By związać się ze swoim partnerem, porzuca pracę na plebanii. Ojciec Mateusz nie ma jednak zaufania do jej wybranka i zaczyna wątpić w jego uczciwe zamiary. Duchowny postanawia udaremnić plany mężczyzny.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" 

odc.159 Dochodzi do eksplozji ciężarówki, z której sprzedawano jedzenie. Wśród świadków zdarzenia są Sheldon Hawkes i jego dziewczyna. Śledczy odkrywają, że kulinarny biznes był tylko przykrywką dla działalności grupy przestępczej, czerpiącej zyski z prostytucji.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami" 

odc.190 Laura zostaje brutalnie pobita kijem bejsbolowym i umiera. Podejrzanym jest mąż ofiary, który kilka godzin wcześniej został przyłapany przez żonę na flirtowaniu z inną kobietą. Wkrótce śledczy odkrywają, że w rodzinie dochodziło do aktów przemocy.

"Kości"

odc.94 Mężczyzna wdziera się do banku i żąda wydania pieniędzy, grożąc detonacją ładunku wybuchowego. Gdy ucieka, ginie w wyniku eksplozji. Wszystko wskazuje na to, że ktoś z zewnątrz zdalnie odpalił ładunek. Booth wraz z Brennan badają sprawę.

"Instynkt mordercy" 

odc.10 Danielle Carter wybiera się na ślub swojego byłego chłopaka. W czasie ceremonii panna młoda ginie w potężnej eksplozji. W materiale sukni ofiary zostaje wykryta substancja wybuchowa. Śledczy muszą odnaleźć osobę odpowiedzialną za zbrodnię.

"Głęboka woda"

odc.7 Gwiazdor filmowy Karol odwiedza ośrodek pomocy społecznej, by przygotować się do nowej roli. Wkrótce aktor dowiaduje się, że jego pochodząca z Ukrainy gosposia jest zastraszana. Mężczyzna w jej imieniu kontaktuje się z Grażyną i Wiktorem.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje