Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 867 Rodzina Pyrków jest wstrząśnięta informacją o chorobie nowotworowej Kamila. Agata dodaje mu otuchy. Maria natomiast poznaje na szpitalnym korytarzu jego matkę, Ewelinę. Kordian, za plecami Sabiny, organizuje otwarcie salonu i strzyżenie za darmo. Gniewosz zaprasza Magdę do Londynu.

"Pierwsza miłość"

odc. 1632 Grzegorz dokłada wszelkich starań, by kolacja, na której zjawią się Marta i Ryszard, wypadła jak najlepiej. Po przybyciu nad jezioro Patrycja orientuje się, że zapomniała zabrać torby z jedzeniem. Wieczorem dowiaduje się od Fabiana, że jest jego pierwszą kobietą...

"rodzinka.pl"

odc.67 Kuba robi wykład Ludwikowi na temat tego, czym jest marketing i jakie są jego zasady. Natalia rozpoczyna nierówną batalię z bliskimi o normalne rozmowy przy stole. Kacper z kolei chce się dowiedzieć, czy to prawda, że dziewczyny są mądrzejsze od chłopaków. Tymczasem Boska zamartwia się późnymi powrotami Tomka do domu. Jest pełna obaw o to, że którejś nocy synowi może stać się coś złego.

odc.68 Kacper zaczyna sprawiać problemy wychowawcze. Tomek poucza Kubę, jak należy omijać rodzicielskie zakazy. Jego wskazówki okazują się niezwykle cenne. Najstarszy z braci Boskich pod nieobecność rodziców urządza w domu huczną imprezę. Tymczasem do Kuby przychodzi wkrótce w odwiedziny koleżanka. Bliscy zastanawiają się, czy jest jego dziewczyną.

"Szpiedzy w Warszawie"

odc.3 Mercier doprowadza do wybuchu samochodu Niemców, którzy go porwali. Po pewnym czasie budzi się w szpitalu, skąd pomaga mu uciec Pakulski. Następnie szpieg jedzie do Cieszyna, gdzie próbuje odnaleźć osobę wskazaną mu przez Lappa, Halbacha.

"Moda na sukces"

odc.5761 Stephanie przekonuje Taylor, że nie powinna sprzedawać swoich udziałów Brooke. Ta ostatecznie postanawia zatrzymać dla siebie 25 procent.


Niedziela

"Nad rozlewiskiem"

odc.9 Całe miasteczko żyje sprawami związanymi z budową drogi. Jóźwiakowie planują, w co zainwestować pieniądze otrzymane z odszkodowania. Wkrótce okazuje się, że trasa ma przechodzić przez nowy dom Pauli i Sławka. Róża wymyśla nazwę dla zespołu, Niebiańskie Gitary. Krzysztof poświęca grupie bardzo dużo czasu. Jego zaangażowanie w działalność kapeli doprowadza do tego, że zaczyna on zaniedbywać swoje obowiązki leśniczego. Niezadowolony z tej sytuacji Tomasz próbuje przywołać go do porządku. Basia dowiaduje się, że jej dawna miłość, Andrzej, nie żyje. Ewa Stern prosi Oresta, aby ułożył jej fryzurę przed wywiadem w telewizji. Jego dzieło nie uchodzi uwadze dziennikarki. Tymczasem do Małgosi przyjeżdża terapeuta Janusza, który informuje ją o śmierci mężczyzny.

"Ojciec Mateusz"

odc.28 Proboszcz z Sandomierza postanawia wziąć udział w dniach skupienia, które mają odbyć się w klasztorze cystersów. Niedługo po jego przybyciu na miejsce nowicjusz Fabian odnajduje zwłoki Korycińskiego, który również miał uczestniczyć w modlitwach. Szybko staje się jasne, że mężczyzna został zamordowany. Zaintrygowany sprawą ksiądz Mateusz zamierza wyjaśnić zagadkę tej zbrodni i wskazać zabójcę.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" 

odc.158 Ellie, adoptowana córka detektyw Jo Danville, jest świadkiem napaści w metrze. Podczas zajścia dochodzi do morderstwa. Śledczy są zaskoczeni, kiedy wychodzi na jaw, że zabity staruszek jest w rzeczywistości ucharakteryzowaną młodą kobietą.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami" 

odc.189 Kilku zamaskowanych osobników napada na sklep jubilerski. Jeden ze złodziei zabija klienta Bena Rooneya. W porzuconej ciężarówce zaskoczeni funkcjonariusze znajdują skradzione brylanty. Wkrótce jednak kosztowności znikają z depozytu.

"Kości"

odc.93 Brennan i Booth badają okoliczności śmierci listonosza Steve’a Riftona. Okazuje się, że pasjonował się pewną grą wideo i że jeden z rywali groził mu śmiercią. Tymczasem Cam jest coraz bardziej zaniepokojona dziwnym zachowaniem podwładnych.

"Instynkt mordercy" 

odc.9 Miasto nawiedzają wstrząsy tektoniczne. Tymczasem detektywi muszą rozwikłać zagadkę dwóch powiązanych ze sobą morderstw. Współrzędne każdego z punktów na mapie, które wskazują miejsca zbrodni, są zarazem epicentrum silnych trzęsień ziemi.

"Głęboka woda"

odc.6 Po kolejnej awanturze z mężem Edyta wzywa policję. Wiktor zapewnia jej schronienie. Kobieta bierze udział w zebraniach grupy terapeutycznej organizowanych w OPS-ie. Po jednym ze spotkań do ośrodka wdziera się pijany mąż Edyty. Dochodzi do tragedii.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje