Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 862 Kasia dowiaduje się z badania USG, że będzie miała syna. Zaczyna się bać samotnego macierzyństwa. Bogumił proponuje Sabinie, by wydzierżawiła jego salon. Hubert umawia się na spotkanie z Kubą.

"Pierwsza miłość"

odc. 1627 Błażej razem z Nikolą przyjmują poród w taksówce. Brukowce podają, że Oskar został zatrzymany za posiadanie kokainy. Kreator mody spotyka się z Dagą, która mu współczuje. Podobnie jak on uważa, że padł ofiarą medialnego spisku. Rysiek nie odstępuje Wiktorii na krok. Podejrzewa, że dziewczyna ma romans. Chce ustalić, kim jest jej nowy wybranek.

"rodzinka.pl"

odc. 65 W domu Boskich pojawia się nowy pupil. Chłopcy jak zwykle mają sporo kłopotów i dylematów. Kacper martwi się, że nie poradzi sobie w nowej klasie. Kuba z kolei zastanawia się, czy pójść na studia. Uważa też, że powinien mieć więcej swobody. Tomek z satysfakcją uczy się prowadzić samochód pod czujnym okiem Ludwika. Za to sprzątanie własnego pokoju budzi w młodym kierowcy głęboką niechęć.

odc.66 Kuba urządza swój nowy pokój. Chłopak ma własny pomysł na wnętrze i negocjuje z rodzicami budżet na meble. Kacper tymczasem przyprowadza do domu swoją koleżankę Zosię. Dzieciaki uczą się trudnej sztuki całowania. Ludwik paraduje nago po domu. Marek wypytuje Tomka o jego relacje z Magdą. Okazuje się, że związek nastolatków przechodzi poważny kryzys.

"Szpiedzy w Warszawie"

odc.2 Mercier kręci film z niemieckich manewrów. Zauważa go żołnierz Wehrmachtu, pułkownik jednak wychodzi cało z opresji. Po powrocie do Paryża informuje przełożonych o swoich odkryciach i deklaruje chęć powrotu do Polski. Współpracę proponuje mu doktor Lapp.

"Moda na sukces"

odc.5756 Spencer proponuje Steffy, że stworzy szkołę designu dla Erica i Ridge’a, którą będą mogli samodzielnie zarządzać. Ona jednak nie zgadza się na to.


Niedziela

"Nad rozlewiskiem"

odc.8 Kuba wciąż mieszka w domu żony, co nie jest dla niej komfortowe. Gdy otrzymuje pozew rozwodowy, nie chce się zgodzić na rozstanie. Marysia podsumowuje swoje życie, jednak bilans nie jest zbyt pomyślny. Tymczasem spokój mieszkańców Ostródy zakłóca pojawienie się ciężkiego sprzętu budowlanego. Okazuje się, że przez pole Karolaków ma przechodzić droga szybkiego ruchu. Krzysztof i Marysia dołączają do zespołu Macieja i Karola. Konrad kupuje od Piernackiego konia i zamierza wybudować stajnię nad rozlewiskiem. Planuje także zostać z Małgosią na stałe. Tomasz namawia Basię, aby napisała kolejną książkę. Wroński z kolei przygotowuje się do rzeźbienia drogi krzyżowej. W tym celu gromadzi inspiracje do pracy oraz zmienia swój wizerunek.

"Ojciec Mateusz"

odc.26 W parafii zostaje zorganizowana loteria, z której dochód ma być przeznaczony na sfinansowanie wypoczynku dzieci z ubogich rodzin. Żona lokalnego biznesmena, Klara Romkowska, oddaje na ten szczytny cel swoją kolekcję lalek. Jeden z eksponatów trafia do znajomej Natalii, Doroty. Jakiś czas później zostaje ona zaatakowana we własnym mieszkaniu. Policja z pomocą księdza Mateusza poszukuje sprawcy napadu.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" 

odc.157 Zostaje zamordowana dziewczyna. Śledczy ustalają, że była uczennicą elitarnej szkoły. Wkrótce wychodzi na jaw wiele nieprawidłowości, jakie miały miejsce w tej placówce. Okazuje się też, że ofiara mogła wiedzieć o pewnych tajemniczych nagraniach.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami" 

odc.188 Calleigh próbuje ratować nastoletniego Patricka z płonącego domu. Chłopak jednak ginie. Podejrzenie podpalenia budynku pada na jego sąsiadkę. Śledczy szukają dowodów jej winy. Duch chłopaka towarzyszy detektywom podczas badania pogorzeliska.

"Kości"

odc.92 W domu przeznaczonym na sprzedaż zostają znalezione spalone zwłoki. Brennan i Booth badają sprawę. Analiza szczatków sugeruje, że ofiara była kobietą. Trop wiedzie do klubu dla osób z nadwagą. Wśród podejrzanych jest przyjaciółka zamordowanej.

"Instynkt mordercy" 

odc.8 Na plaży w San Francisco surferzy wyławiają z oceanu mężczyznę. Udaje się go uratować. Okazuje się, że ma on na szyi rany, które wskazują, że był duszony łańcuchem. Śledczy podejrzewają, że zaatakował go seryjny zabójca, którego ścigają od lat.

"Głęboka woda"

odc.5 Okazuje się, że grupa bezdomnych koczuje w opuszczonym dworku w pobliżu ogródków działkowych. Niebawem Wiktor i Jerzy dowiadują się, że jeden z jego mieszkańców został pobity przez bimbrowników. Natychmiast jadą na miejsce zdarzenia.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje