Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 960 Marta zwierza się matce, że coraz częściej zastanawia się nad powrotem do starego wydawnictwa. Zwłaszcza iż Piotr oferuje jej swoją pomoc i obiecuje, że wstawi się za nią u prezesa Majewskiego. Dzięki temu posunięciu przynajmniej na chwilę przestanie się martwić o pieniądze. Tylko, jak na ten pomysł zareaguje Robert? Wieczorem o wszystkim mu opowiada. Jego reakcja całkowicie ją rozczarowuje. Dowiedziawszy się o pomyśle, Robert robi żonie ostre wymówki. Czuje się upokorzony i zdradzony... Patrycja próbuje przekonać Ricka, by sfinansował nagranie nowego teledysku Huberta. Nieoczekiwanie szef jej odmawia. Pati dowiaduje się od Oskara, że mężczyzna wszystkie pieniądze wytwórni inwestuje w nowy album swojej kochanki Tiny. Wściekła, postanawia utrzeć mu nosa. W tym celu spotyka się z chłopakami z The Gites... Tomek nie kryje zazdrości o Jarka. Świadkiem ich kłótni jest Natalia, która mówi siostrze, że nie powinna dawać się tak traktować.

"Pierwsza miłość"

odc. 1622 Kinga proponuje Mikserowi, by poprowadził jej biznes. Kaśka czuje się pominięty i niedoceniony. Jowita radzi mu, by się nie poddawał i walczył o awans. Bartek ustala, kto odpowiada za epidemię w Wadlewie.

"rodzinka.pl"

odc. 63 Magda bierze udział w organizacji balu maturalnego. Przedstawia Tomkowi swoje pomysły dotyczące imprezy. Nie przypadają mu one jednak do gustu. Chłopak zastanawia się także, co będzie robił po skończeniu szkoły. Kacper i Bartek strzegą sekretu przed Kubą. W końcu jednak tracą czujność. Zenon i Janina opowiadają wnukom, jak wyglądała ich studniówka. Tomek uczy Kacpra, jak być dorosłym.

odc. 64 Ludwik i Natalia wyjeżdżają na tygodniowe wakacje. Chłopcami opiekują się dziadkowie. Wkrótce Tomek zaprasza na noc Magdę. Kacper pokazuje babci, jak obsługiwać komputer. W zamian kobieta płaci wnuczkowi dość specyficzną walutą. Tymczasowi opiekunowie proponują chłopcom wspólny wypad do kina i na kolację, jednak dzieci są zajęte własnymi sprawami.

"Szpiedzy w Warszawie"

odc. 1/4 Rok 1937. Bohater I wojny światowej, pułkownik Jean-Francois Mercier, zostaje attache wojskowym i szpiegiem w ambasadzie francuskiej w Warszawie. Ma on zbierać informacje o planach III Rzeszy. Wkrótce agent poznaje prawniczkę Annę Skarbek.

Sobota


"Żywe trupy"

odc. 13 Daryl i Glenn wracają do gospodarstwa, gdzie informują pozostałych, że Randall zamienił się w zombi. W stronę farmy zaczyna nadciągać horda żywych trupów. Rick i Carl zostają uwięzieni w stodole. Próbują zastawić pułapkę na zombi.

Niedziela

"Nad rozlewiskiem"

odc . 7 Umiera babcia Romana. Sławek przylatuje z Kanady na jej pogrzeb. Niedługo później jednak znowu wyjeżdża, ku niezadowoleniu Pauli. Piernacki rozmawia z Ewą o ślubie. Niepokoi go dziwne zachowanie narzeczonej. Nad rozlewisko przyjeżdża Jean Pierre, biologiczny ojciec Broni. Chce porozmawiać z Paulą o ich córce. Okazuje się, że planuje odebrać jej dziecko. Przerażona matka opowiada o wszystkim Marysi. Ewa wymyka się z domu i wyjeżdża do Warszawy. Henryk jest przekonany, że go porzuciła. Ukochana jednak szybko wraca i wyjawia mu swoją tajemnicę. Małgosia martwi się rozwodem córki. Marysia opowiada jej o powodach wizyty Jean Pierre’a na Mazurach. Paula próbuje pozbyć się dawnego kochanka. Postanawia go szantażować, wiedząc o jego malwersacjach finansowych.

"Ojciec Mateusz"

odc. 24 Hasan i Aziz prowadzą interesy w Polsce. Pierwszy z nich dochował się synów Kamala i Raszida, natomiast Aziz ma córkę Aminę. Przyjaciele chcą zaaranżować ślub dzieci. Okazuje się jednak, że Raszid związany jest z Polką Pauliną. Niebawem Kamal zostaje pobity, a na okolicznych murach pojawiają się rasistowskie hasła. Ksiądz Mateusz stara się szybko doprowadzić do rozwiązania tej delikatnej sprawy.

"CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku" 

odc. 156 Znaleziono martwą dziewczynę. Jest to Tessa, którą Mac poznał rok temu. Wkrótce śledczy jadą do jej mieszkania. Znajdują w nim dokumenty dotyczące zabójstw kobiet. Taylor jest pewien, że Tessa zginęła, gdyż wpadła na trop tych zbrodni.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami" 

odc. 187 W różnych miejscach pewnego hotelu w Miami zostają odnalezione ciała trójki studentów. Zginęli oni w odmienny sposób. Zespół porucznika Caine’a ustala, że wszyscy uczyli się w jednym koledżu. Dalsze śledztwo prowadzi do internetowej korespondencji.

"Kości"

odc. 91 Zostają znalezione ludzkie szczątki. Autopsja wykazuje, że denat był karłem. Zwyrodnienia kości i charakterystyka mięśni sugerują, że także zawodowym zapaśnikiem. To odkrycie naprowadza Bootha i Brennan na pewien istotny trop w tej sprawie.

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Pierwsza miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje