Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

Patrycja i Hubert wyjeżdżają razem na koncert. Dziewczyna wyraźnie próbuje się znów do niego zbliżyć. Stefan nie chce się zgodzić, by Oksana zaczęła pracować w pubie. Klara znowu jest o dziewczynę zazdrosna... Kończy się dobra passa Irka i Natalii. Ich sklep internetowy przestaje przynosić dochody.

"Pierwsza miłość"
Grażyna składa w więzieniu wizytę Karolowi. Informuje go o nierozważnych poczynaniach biznesowych Sabiny. Weksler jest na nią wściekły... Dominik zjawia się w domu Fabiana w nietypowej roli. Sandra nie może oprzeć się wrażeniu, że ktoś ją śledzi.

"rodzinka.pl"


odc.61 Tomek przed wyjściem do szkoły długo zastanawia się, w co się ubrać. Problemy z wyborem odpowiedniego stroju powodują, że razem z braćmi spóźnia się na zajęcia. Ludwik i Natalia rozpieszczają Kacpra - dają mu pieniądze na wypady do lunaparku i kina. Niezadowoleni z takiej sytuacji Kuba i Tomek zaczynają się buntować. Niespodziewanie rodzice oznajmiają, że w ten sposób chcieli im dać nauczkę.

odc.62 Natalia zarzuca synom, że nie pomagają jej w domu i wszystko musi robić sama. Kuba wybiera się na wycieczkę. Przed wyjazdem próbuje wyciągnąć od Kacpra oszczędności. Tomek przekonuje mamę, by ograniczyła korzystanie z auta, gdyż jest to nieekologiczne. Szybko wychodzi na jaw, że ma w tym własny interes. Wkrótce syn wyznaje Natalii, że rozstał się z Magdą.

"Ranczo"

odc.46 Portret wręczony wojewodzie przez wójta na urodziny okazał się trafionym prezentem. Autorowi podobizny, Kusemu, natychmiast przybywa zamówień. Kozioł nabiera wiary w umiejętności Czerepacha. Tymczasem romans urzędnika z księgową się rozwija.

"Moda na sukces"

odc.5746 Lekarz zaleca Hope pozostanie jeszcze przez kilka godzin w szpitalu. Odwiedza ją Steffy, która przeprasza ją za zatrudnienie Grahama.


Sobota

"Żywe trupy"

odc. 12 Rick postanawia uhonorować zmarłego Dale’a. Carl oddaje Shane’owi pistolet Daryla i opowiada o spotkaniu z zombi, który później zamordował Horvatha. Grimes postanawia wraz z Darylem odprowadzić Randalla poza teren gospodarstwa.

Niedziela


"Nad rozlewiskiem"

odc.6 Zaniepokojony stanem zdrowia Małgosi Konrad wprowadza się do niej. By ulżyć byłej żonie w codziennych obowiązkach, pomaga jej zajmować się pensjonatem. Maciej chce spłacić Róży dług zaciągnięty przez Mirkę. Kobieta jednak sama zwraca pieniądze, korzystając ze spadku po zmarłej babci. Matka proboszcza jest bardzo zaskoczona tą sytuacją i przyznaje, że źle do tej pory oceniała Mirkę. Tymczasem Marysia decyduje się ostatecznie zakończyć swoje małżeństwo i składa pozew o rozwód. Następnie wyjeżdża nad rozlewisko, aby zorganizować tam firmowe spotkanie integracyjne. Na miejscu spotyka Krzysztofa. Okazuje się, że ich wakacyjne uczucie jest wciąż żywe. Tymczasem Mirka postanawia założyć zespół. Jej pomysł podoba się Karolowi i Maciejowi.

"CSI: Nowy Jork" 

odc.155 Mac i jego współpracownicy zajmują się szczególnie trudną sprawą. Mężczyzna, dotychczas znany jako seryjny gwałciciel, pada ofiarą zbrodni. Funkcjonariusze znajdują jego ciało w opuszczonej hali. Muszą porzucić uprzedzenia i odszukać mordercę.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc.186 Kyle, syn Caine’a, właśnie wrócił z wojny w Afganistanie. Horatio podwozi go do jego domu. Na miejscu obaj odkrywają zwęglone zwłoki. Okazuje się, że jest to ciało Irańczyka Rahima Farooqa. Podejrzanym o zbrodnię jest przyjaciel Kyle’a, Brian.

"Detektyw Amsterdam"

odc.1 John Amsterdam pracuje w wydziale zabójstw nowojorskiej policji. Tylko jego przyjaciel Omar wie, że jest on nieśmiertelny. John prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa młodej kobiety o imieniu Chloe. Trop wiedzie go do syna bogatego dewelopera.

"Kości"

odc.90 Brennan i Booth prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci Nicka Rabina, dyrektora kurzej fermy. Był on w konflikcie m.in. z ekologami. Podczas protestu aktywistów wśród używanych przez nich rekwizytów pojawiają się... brakujące palce denata.

"Głęboka woda"

odc.4 Do ośrodka pomocy społecznej zgłasza się Bogusia, nauczycielka gry na fortepianie. Jej syn Leszek jest narkomanem. Okazuje się, że to dawny znajomy Wiktora. Okulicki zachęca go do pójścia na odwyk. Rozmowa nie przynosi żadnego efektu.


Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje