Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 852 Jola martwi się o Janka, który od dwóch dni nie daje znaku życia. Zaczyna szukać męża. Ukrywający się w domu Zenka Kozłowski nie zamierza wybaczyć żonie. Rozchodzą się wieści o kłopotach finansowych wydawnictwa Marty i Roberta. Romanowski postanawia wziąć kredyt, by spłacić zobowiązania. Marta jest temu przeciwna. W eleganckiej winiarni w Zakrzewiu Natalia i Irek świętują start biznesu internetowego. Atmosferę psuje zazdrość Irka z powodu Ksawerego, z którym dziewczyna umawiała się w tym lokalu na randki.

"Ojciec Mateusz"

odc. 21 Małgosia spada ze skutera. Z pomocą śpieszy jej Jacek, który jednak zostaje potrącony przez samochód i ginie. Kierowca auta ucieka z miejsca zdarzenia. Kilka miesięcy później Małgosia nadal nie może dojść do siebie po tragicznych wydarzeniach. Od pewnego czasu ktoś ją także prześladuje i próbuje zmusić do wyjazdu z miasta. Tymczasem policja wciąż poszukuje sprawcy wypadku. W sprawę włącza się ks. Mateusz.  

odc. 22 (Emisja o godz. 20.30) Do Sandomierza przyjeżdża uzdrowiciel Dorian. Spotyka Monikę i stawia jej diagnozę. Po wizycie u niego kobieta czuje się lepiej. Wyniki badań przeprowadzonych w pracowni Janiaka również wskazują na poprawę jej zdrowia. Monika namawia innych do odwiedzenia uzdrowiciela. Tymczasem jedna z byłych pacjentek Doriana zostaje znaleziona martwa.

"rodzinka.pl"

odc. 59 Kuba zamierza wygrać sporą sumę pieniędzy. Wcześniej jednak skłóca ze sobą wszystkich domowników. Boskich odwiedza wysłannik sekty. Próbuje przekonać ich do swoich poglądów i namawia, by dołączyli do jego grupy. Natalia zbiera się na odwagę i próbuje porozmawiać z Kubą i Kacprem o seksie. Marek i Ludwik wracają pamięcią do beztroskich lat młodości. Boska sprowadza ich na ziemię.

odc. 60 Kuba zakłada kapelę rockową i razem z kolegami ćwiczy w piwnicy. Natalia martwi się, że nie jest to odpowiednie miejsce dla młodych artystów. Z kolei dziadkowie obawiają się, że ich wnuki są poddawane zbyt dużej presji i na pewno będzie to miało zły wpływ na ich zdrowie psychiczne. Tomek szuka sobie pracy na weekend. Babcia Janina chce mu podarować swój samochód.

"Mała wielka miłość"

odc. 4-ost. Ian jest przekonany, że Joanna związała się z Marcelem. Postanawia wrócić do Los Angeles. Steven radzi mu by się tak łatwo nie poddawał i walczył o ukochaną. Wkrótce Amerykanin prosi ojca Joanny o pomoc w zaaranżowaniu spotkania z jego córką.

"CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas"    

odc. 3 W lesie znaleziono zwłoki młodego człowieka. W toku śledztwa detektywi odkrywają, że zmarły był maniakiem technologii. Wkrótce staje się jasne, że został zamordowany przez wspólnika podczas przygotowań do tajemniczego przedsięwzięcia.

"Californication"

odc. 4 Becca zabiera ojca do butiku. Zamierza skompletować sobie bardziej dorosłą garderobę. Hank ma mieszane uczucia, widząc nowy wizerunek córki. Charlie i Marcy chcą sprzedać dom, ale niemiła niespodzianka sprawia, że kupiec wycofuje swoją ofertę.

Sobota

"Żywe trupy"

odc. 11 Daryl przesłuchuje Randalla. Informuje Ricka, że nieznajomy musi zostać zabity, bo stanowi zagrożenie dla grupy. Dale uważa jednak, że morderstwo nie jest tutaj właściwym rozwiązaniem. Carl zostaje zaatakowany przez jednego z zombi.  

Niedziela

"Nad rozlewiskiem"

odc. 5 Róża i ksiądz Karol dają zlecenie Wrońskiemu. Chcą, by stworzył on rzeźby przedstawiające Drogę Krzyżową. Na wieść o tym Oresta dopada poważny kryzys twórczy. Tymczasem Basia i Tomasz wracają z podróży do Peru. Po przybyciu do domu dowiadują się o strzelaninie w leśniczówce. Kuba próbuje porozmawiać z Marysią, ale żona ucina wszelkie próby dialogu. W końcu jedzie do adwokata, aby zapytać o możliwość rozwodu. Konrad dostaje propozycję wejścia do zarządu swojej firmy. Wkrótce jednak dowiaduje się, że Małgosia zasłabła podczas przygotowywania obiadu. Mężczyzna podejmuje odważną decyzję - postanawia rzucić pracę i wyjechać do byłej żony. Ordon odkrywa, że krasnale ogrodowe są bardzo dobrym pomysłem na biznes. Wroński odnosi wielki sukces w Paryżu.

"Głęboka woda"

odc. 3 Wiktor w szkole swojego syna organizuje pogadanki na temat alkoholizmu. W czasie zajęć dochodzi do bójki między dwoma uczniami. Jednym z nich jest Rafał, syn nauczyciela historii. Okulicki prosi Grażynę o wywiad rodzinny w domu chłopaka.

"Instynkt mordercy"

odc. 5 W dwóch odległych punktach San Francisco tej samej nocy dochodzi do podobnych zbrodni. Ginie 20-letnia Jill Hapgood, a następnie jej siostra bliźniaczka. Jack Hale wszczyna dochodzenie. Okazuje się, że kobiety miały randkę z tym samym mężczyzną.

"Głosy"

odc. 13 W hospitalizowanym mężczyźnie Ray rozpoznaje Franka Cardeę. To on dwadzieścia lat temu przyniósł Toby’ego do Raya. Logan nagle doznaje wizji tajemniczego człowieka oraz rozbitej przedniej szyby w samochodzie. Postanawia rozszyfrować jej sens.

"Kości"

odc. 89 Na ogrodzeniu muzeum znaleziono zmumifikowane zwłoki. Okazuje się, że ciało zostało zabalsamowane 3 tysiące lat przed naszą erą. Patolodzy niespodziewanie odkrywają na nim świeże ślady krwi. Osoba, która je zostawiła, nie mogła przeżyć.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

odc. 184, 185 Tony Enright jest oskarżony o zamordowanie byłej dziewczyny oraz podejrzany o zabójstwo kolejnej kobiety. Caine i Delko rozpoczynają śledztwo. Detektywi prowadzą także dochodzenie w sprawie morderstwa recepcjonistki Renee Dorsett.

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Nad rozlewiskiem | Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje