Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

Robert wyznaje Marcie, że w Nowym Jorku przeprowadził kilka ciekawych wywiadów, dzięki osobistym kontaktom Chowańskiego. Pozyskał też korespodenta. Anna nalega, by Malwina z Emilką została w Zakrzewiu do końca wakacji. Klara i Błażej wracają do domu z obozu językowego.

"Pierwsza miłość"

Grzegorz zdobywa się na odwagę i wyznaje Grażynie, że chciałby, aby ich przyjaźń przerodziła się w coś więcej. Wekslerowa nie kryje, że także straciła dla niego głowę. Oboje padają sobie w objęcia... Lekarze wybudzają Huberta ze śpiączki farmakologicznej.

"Julia"

Janek zawozi Julię do szpitala. Dziewczyna ucierpiała podczas kłótni ze swoją rywalką, która dopuściła się wobec niej rękoczynów. Lekarze stwierdzają, że Chmielewska doznała lekkiego urazu głowy. Na szczęście jej zdrowiu i życiu nie grozi niebezpieczeństwo. Mimo to Janicki chce zawiadomić o tym zdarzeniu policję. Wkrótce Monika zostaje tymczasowo aresztowana. W tym samym czasie przyjeżdża matka Julii. Postanawia zabrać córkę do Lubawic. Chce, by w spokoju doszła do siebie po ostatnich wydarzeniach. Tadeusz wybacza Sławkowi. Wspaniałomyślnością wykazuje się też Hanna. Zdradzona kobieta decyduje się dać mężowi jeszcze jedną szansę. Janek jedzie do swojej ukochanej. Po wielu perypetiach para wyznaje sobie miłość. 

"rodzinka.pl"

Kacper za radą Ludwika przygotowuje ciepłą kolację - wszystkie składniki uzyskuje z proszku. Tomek i Magda wybierają się na koncert, niestety z planów nic nie wychodzi, gdyż muszą zająć się Kacprem. Najmłodszy z braci rozpacza, że Kuba nie przyznaje się do niego na Facebooku, a sam na portalu ma niewielu znajomych. Natalia i Maria odpoczywają w domu od Ludwika i Tomka.   

Natalia i Ludwik dochodzą do wniosku, że rozwój techniki przekracza ich zdolności poznawcze. Tomek dostaje telefon komórkowy. Kuba, który także chciałby mieć nowy aparat, namawia Kacpra, by zbuntowali się przeciwko rodzicom. Natalia odkrywa, że ma profil na Facebooku, choć sama go nie założyła. Maria namawia przyjaciółkę, by zaczęła z niego korzystać, gdyż to świetne miejsce do poznawania nowych mężczyzn.  

"Ja to mam szczęście"

Tadeusz podejmuje decyzję o wyjeździe z kraju. Sprzedaje swoje rzeczy i wynajmuje mieszkanie. Joanna dostaje zaproszenie na Bal Położnika.  

"Moda na sukces"

Taylor stwierdza, że spotkanie z Ridge’em tylko jej się śniło. Oliver odwiedza w biurze siostrę. Wypytuje ją o pracę w Jackie M. Designs oraz Nicka.

"CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas"

Agenci badają sprawę śmierci młodej aktorki, która zginęła w kolizji drogowej. Dowody wskazują na to, że wypadek spowodował pijany kierowca. Dalsze postępowanie odkrywa jednak nowe fakty - okazuje się, że podejrzany od dawna prześladował kobietę.

"Californication

Świeżo przyjęty do pracy Hank Moody boryka się ze studentami na kursie kreatywnego pisania. Brutalnie szczera ocena pracy złożonej przez jednego z nich sprawia, że mężczyzna znów ma kłopoty. Chcąc udobruchać rektora, postanawia przeprosić chłopaka.

Niedziela

"Nad rozlewiskiem"

Po tragicznym wypadku samochodowym Małgosia i Mirka trafiły do szpitala. Obie często są odwiedzane przez przyjaciół. Dobra atmosfera pozytywnie wpływa na ich samopoczucie i przekłada się na sukcesy w rekonwalescencji. Stan zdrowia poszkodowanych powoli się więc poprawia. Wspólny pobyt w placówce medycznej pozwala Małgosi i Mirce szczerze porozmawiać. Wyjaśniają sobie wszystkie sprawy z przeszłości i wybaczają dawne urazy. Po wykonaniu serii niezbędnych badań Jantar otrzymuje pozwolenie powrotu do domu. Jej towarzyszka musi jednak jeszcze pozostać w szpitalu. Ma bowiem poważne problemy z kręgosłupem. Nie grozi jej samotność. Regularnie zaczyna odwiedzać ją organista Maciej. Róża dziwi się zachowaniu mężczyzny. Zaczyna podejrzewać, że zakochał się w Mirce.

"Głęboka woda"

Losy pracowników domu pomocy społecznej. Wiktor zostaje jego dyrektorem w trudnym momencie. Do ośrodka zgłaszają się tłumy osób poszkodowanych w powodzi. Mika przeprowadza wywiad środowiskowy. Zostaje zaatakowana przez męża podopiecznej.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

Podczas koncertu ginie dublerka znanej piosenkarki. Okazuje się, że sama gwiazda zniknęła. Jesse i Calleigh zaczynają poszukiwania. Caine i jego współpracownicy prowadzą także dochodzenie w sprawie człowieka zabitego samurajskim mieczem.

"Instynkt mordercy"

Detektywi badają zwłoki mężczyzny, który został porzucony nagi i całkowicie ogolony. W czasie autopsji we wnętrzu jego ciała odkrywają żywą kobrę, a na miejscu zbrodni napis w postaci egipskich hieroglifów. Okazuje się, że to inskrypcja z Księgi Umarłych.

"Kości" 

Dr Brennan i agent Booth badają okoliczności morderstwa nastolatka. Okazuje się, że ofiarą jest Levi Yoder ze społeczności amiszów. Chłopak chciał zostać muzykiem i uciekł z domu do wielkiego miasta. Śledczy odnajdują kolegę, który miał z nim zamieszkać.

"Głosy"

Toby i Oz udzielają pomocy poszkodowanemu w wypadku Ronowi. Logan sonduje jego umysł i widzi obraz pięknej młodej kobiety. Gdy ratownicy przenoszą mężczyznę na nosze, z jego kieszeni wypadają rewolwer i zdjęcie kobiety z wizji Toby’ego. Zaraz potem Ron umiera.    

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Julia Rosnowska | Krystian Wieczorek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje