Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony? 

Piątek

"Barwy szczęścia"

Kaśka opowiada Marlenie o swojej ciąży. Tomek informuje Magdę, że chciałby mieć gromadkę dzieci. Anna, Halina i Jerzy cieszą się z narodzin wnuczki. Jerzy sam chce kupić wózek i akcesoria.

"Pierwsza miłość"

Patrycja umawia się z Picassem na spotkanie. Ratuje chłopakowi życie... Grzegorz organizuje spotkanie Oli z Robertem.

"Julia"

Janek mówi Hannie o swojej miłości do Julii, matka zaś wyjawia mu, że planuje rozwód. Monika zamierza sprzedać konkurencji tajemnice Janickich. 

"rodzinka.pl"

Tomek, Kuba i Kacper zaczynają interesować się przedstawicielkami płci pięknej. Początkowo nie spodziewają się żadnych problemów. Niebawem jednak najstarszy z braci przekonuje się, że związek to nie tylko romantyczne spacery i czułe słówka. Kuba z kolei wymyśla coraz bardziej szalone sposoby na poderwanie dziewczyny, a Kacper pod okiem koleżanki Zosi przygotowuje się do pierwszego pocałunku.

"Ja to mam szczęście"

Joanna wygrywa w konkursie lodówkę. Jerzy próbuje pozbyć się starego urządzenia. Ela chce wybrać się z chłopakiem na dwudniowy wypad. Polakowie zastanawiają się, jak powiedzieć jej, że nie mogą się na to zgodzić.

"CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas"

W Las Vegas zostają odnalezione żetony z kasyna zamkniętego trzydzieści lat temu. Każdy z nich jest wart fortunę na rynku kolekcjonerskim. Wkrótce zaczynają ginąć osoby, które miały z nimi styczność. Śledczy rozpoczynają trudne dochodzenie.

"Californication"

Dalsze perypetie niepokornego pisarza. Hank stara się być dobrym ojcem dla Becki. Córka jednak coraz częściej kwestionuje jego autorytet. Moody udaje się na kolację w gronie nauczycieli akademickich. Stara się nie urazić żadnego z zacnych gości.

"Moda na sukces"

Nick, Whip i Sandy chcą się skontaktować z Grahamem Darrosem. Mężczyzna okazał się gospodarzem przyjęcia, na którym zgwałcono dziewczynę.

Sobota

"Żywe trupy"

Grupa Ricka wciąż nie może dojść do siebie po odkryciu, że Sophia była jedną z zombi, które Hershel trzymał w stodole. Gospodarz nakazuje im natychmiast opuścić gospodarstwo. T-Dog (IronE Singleton) i Andrea (Laurie Holden) przenoszą ciała na ciężarówkę Otisa. Dochodzi do kolejnej kłótni o słuszność działań Shane’a.

Niedziela

"Nad rozlewiskiem"

Konrad spędza z Małgosią coraz więcej czasu. Rozważa przeprowadzenie się do niej na stałe. Marysia skupia się na swojej karierze w agencji reklamowej. Przygotowuje z Agatą projekt, od którego zależy jej przyjęcie do pracy. W jej życiu osobistym sprawy zaczynają się jednak komplikować. Kuba prawie wcale do niej nie dzwoni i rzadko przyjeżdża do Warszawy. Samotna żona coraz częściej wspomina Krzysztofa i ich wakacyjny romans. Róża organizuje nabór na wokalistkę do zespołu. Konrad buduje most w Ostródzie, który łączy miasto i ma jednocześnie być miejscem spotkań zakochanych. Na uroczystym otwarciu zjawiają się wszyscy mieszkańcy. Mężczyzna otrzymuje od władz honorowe obywatelstwo i klucze do miasta. Jego radość przerywa wiadomość o wypadku Małgosi.

"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

Detektywi znajdują ciało ankietera spisu powszechnego w bagażniku samochodu. Dowody wskazują na to, że został otruty. Śledczy wyjaśniają także zagadkę śmierci spadkobierczyni fortuny, Summer Davenport, która zginęła w swojej rezydencji.

"Kości"

Na parkingu samochodowym zostają odkryte ludzkie szczątki. Brennan i Booth rozpoczynają dochodzenie. Okoliczności śmierci mężczyzny wskazują na działanie zawodowca. Wkrótce okazuje się, że zamordowany przewoził diamenty z Rosji do USA.

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje