Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek


"Barwy szczęścia"

Magda i Tomek dowiadują się, że Irek i Natalia spędzili wspólnie noc. Robert jest całkowicie pochłonięty tworzeniem pisma. Marta mówi rodzicom, że Chowański chce zainwestować milion złotych! Anna i Alicja zbierają pieniądze na kolonie dla dzieci z domu dziecka. Na rynku spotykają Leszka...

"Pierwsza miłość"

Stach proponuje Błażejowi niezłą fuchę. Za poręczeniem Huberta sąd postanawia zwolnić warunkowo Sandrę z więzienia. Kacper informuje go, że niebawem z więzienia wyjdzie również Rajmund, dla którego jego była żona prawdopodobnie nadal będzie pracowała.

"Julia"

Janek spóźnia się na spotkanie z ukochaną, na które pod wpływem impulsu się umówił. Julia czuje, że Janicki po raz kolejny zwyczajnie z niej zadrwił.

"rodzinka.pl"

Zbliża się Boże Narodzenie. Kuba wybiera się do znajomych na imprezę. Drużyna Ludwika rozgrywa swój pierwszy mecz. Trener z niepokojem obserwuje poczynania wychowanków. Boscy dyskutują o tym, jak skutecznie walczyć z bólem głowy. Dzielą się na dwa obozy - zwolenników tabletek i metod naturalnych. Podjazd przed domem zasypuje śnieg. Rodzice próbują nakłonić synów, by usunęli zaspy.

Tomek bez pozwolenia bierze auto rodziców. Boscy, by ukarać syna, zakazują mu korzystania z telefonu komórkowego. Kuba chce dostać spadek po rodzicach jeszcze za ich życia. Ludwik dochodzi do wniosku, że Kacper powinien nosić okulary. Natalia odkrywa blaski i cienie życia u boku trenera sportowego. Tymczasem drużyna Ludwika szykuje się do kolejnego pojedynku.

"Moda na sukces"

Thomas zachęca Steffy, aby wykorzystała swój wdzięk i sprowokowała Billa. Ona stwierdza jednak, że nie zamierza manipulować jego uczuciami.


Sobota"Komisarz Alex"

Haas nie może znaleźć pracy. Zdesperowany mężczyzna zabija sędzię oraz lekarkę. Prowadzący dochodzenie policjanci sprawdzają, co łączy ofiary. Tymczasem Haas usiłuje odnaleźć swoją byłą żonę i dziecko. Wkrótce jedzie do przedszkola swojej córki...

"Żywe trupy"

Glenn informuje ocalałych o uwięzionych zombi. Rick rozmawia na ten temat z Hershelem. Gospodarz nakazuje szeryfowi i jego towarzyszom opuścić posiadłość. Grimes prosi go, aby przemyślał swoją decyzję. Shane dowiaduje się, że Lori jest w ciąży.

Niedziela"CSI: Kryminalne zagadki Miami"

Śledczy prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku samochodowego. Para pasażerów odniosła w nim poważne rany. Detektywi wyjaśniają także okoliczności śmierci mężczyzny, który spadł z balkonu do zbiornika pełnego jadowitych meduz.

"Instynkt mordercy"

Detektyw Jack Hale z San Francisco ściga sprawców dziwnych przestępstw. Kobieta zostaje znaleziona martwa we własnym łóżku. Jack rozpoczyna śledztwo w tej sprawie. Okazuje się, że ktoś wykorzystał jadowitego pająka, by uśmiercić swoją ofiarę.

"Kości"

Wróżka Avalon wskazuje miejsce zbrodni. Sceptycznie nastawieni do jej informacji funkcjonariusze odkrywają tam szczątki kilku osób. Trop prowadzi agentów Bootha i Brennan do członków tajemniczej sekty, których celem było życie zgodnie z naturą.

"Głosy"

Toby i Oz zostają wezwani na miejsce podwójnego zabójstwa. Ofiarami są Wade i Wendy Lassiterowie. Ich syn, mimo że był świadkiem zbrodni, nie jest w stanie powiedzieć, jak do niej doszło. Logan ma wizję dotyczącą dwóch napastników w kominiarkach.


Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje