Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek


"Barwy szczęścia"

Sabina cieszy się widząc, że Maciek nawiązał kontakt z Kajtkiem. Stefan podejrzewa, że Sławek skrzywdził Kaśkę, skoro woli sama wychowywać dziecko. Idzie do niedoszłego zięcia, który sugeruje, że dziecko nie jest jego. Dostaje za to w twarz! Z kolei Górka dowiaduje się, że ciąża rozwija się prawidłowo.

"Pierwsza miłość"

Ola razem z Szymonem udaje się na imprezę. Zamierza ostro zaszaleć. Upija się i flirtuje z nieznajomymi mężczyznami. Sąd odrzuca wniosek Sandry o wcześniejsze zwolnienie z aresztu. Kolejna kontrola w klinice przynosi dobre rezultaty. Grażyna jest już zdrowa.

"Julia"

Janek wciąż przebywa pod opieką Moniki. Aby nie stracić nad nim kontroli, kosmetyczka podaje mu tabletki nasenne. Proponuje też pewien układ Tadeuszowi.

"rodzinka.pl"

Kuba okazuje się niestały w uczuciach. W jego życiu pojawiają się kolejne dziewczyny. Natalia uczy Kacpra, jak rozsądnie gospodarować pieniędzmi. Z kolei Ludwik i Marek wyjaśniają malcowi zasady gry w hokeja. Innym razem Kuba wybiera się na nocny koncert. Ludwik urządza w domu wieczór piosenki turystycznej. Tomek dostaje pierwszą wypłatę. Okazuje się, że chłopaka stać na więcej niż jego rodziców.

By ograniczyć wydatki, Ludwik zakazuje dzieciom korzystania z telefonu. Wkrótce tego żałuje. Kuba i Bartek zastanawiają się, z jaką dziewczyną chcieliby przeżyć swój pierwszy raz. W końcu dochodzą do wniosku, że lepiej być singlem. Kacper wstępuje do drużyny harcerskiej. Bracia udają się na wystawę prac Picassa. Mają odmienne zdania na temat twórczości mistrza.
"Moda na sukces"

Marone i Sandy uzyskują od podporucznika Bakera niepomyślne informacje. Okazuje się, że policja nigdy nie szukała sprawcy, który skrzywdził kobietę.


Sobota"Komisarz Alex"

Na targowisku ginie jeden z handlarzy. Bromski próbuje zdobyć zaufanie pracujących tam sprzedawców. Komisarz poznaje żonę zamordowanego, piękną Rosjankę. Niebawem wpada na trop byłych żołnierzy, którzy zajmują się przemytem broni.

"Żywe trupy"

Maggie przekonuje Glenna, aby zachował informację o zamkniętych w stodole zombi dla siebie. Mężczyzna zdradza jednak tajemnicę Dale’owi. Lori prosi Glenna, aby przyniósł jej lekarstwa z apteki. Okazuje się, że żona Ricka chce dokonać aborcji.

Niedziela"Czas honoru"

Rainer przekonuje Władka, że nie zdradził Bocianowi, gdzie ukryto archiwum AK. Bronek i bracia Konarscy planują odbicie Rudej. Obserwują miejsce, w którym UB więzi przyjaciółkę. Bocian domaga się od Ady, by zwolniła Wasilewskiego, jednak kobieta nie zgadza się na to. Doktor Kirchner dostaje od dyrekcji szpitala pismo z żądaniem, by w ciągu 24 godzin opuścił Polskę. Pułkownik Orlicki przekazuje podwładnym plany przerzutu do Czechosłowacji. Wszyscy zdają sobie sprawę, że być może nie wrócą już do ojczyzny. Kazimierz podejmuje decyzję o opuszczeniu Warszawy. Bronek i Janek jadą do sierocińca, gdzie według kierowcy Wasilewskiego, pułkownik zostawił Jasia. Chcą zabrać chłopca. Bronek i bracia Konarscy zjawiają się w teatrze na spektaklu, by porwać zasiadającego na widowni Zwonariewa.

"Siła wyższa"

Tomasz jest załamany po rozstaniu z Dorotą. Kobieta rozważa wstąpienie do zakonu. Politycy próbują wyłudzić dyplomy ukończenia kursu naprawy moralnej. Tymczasem cierpiąca na kleptomanię Zosia wywołuje zamieszanie w ośrodku buddyjskim.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama