Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek


"Barwy szczęścia"

Agatka wyjeżdża na obóz dla cukrzyków. Teresa zaczyna mieć wątpliwości, czy da sobie radę. Jerzy wybiera się na uroczyste otwarcie hotelu. Jest dumny, że uznano go za najładniejszy w województwie. Basia sprawdza raporty z kasy fiskalnej. Hubert mówi Marii, że Klara ma chłopaka.

"Pierwsza miłość"

Błażej ma wyrzuty sumienia. Uważa, że to przez niego w Barbarianie pojawiła się wrocławska mafia. Rysiek nie daje za wygraną. Kolejny dzień spędza na rozwiązywaniu sprawy odnalezionych zwłok. W szkole, do której uczęszcza Patrycja pojawia się nowy uczeń, Fabian.

"Julia"

Wiłczyk proponuje Julii pracę. Dziewczyna dowiaduje się, że to Janek zgłosił jej kandydaturę. Młody chirurg odzyskuje nadzieję, że będzie z ukochaną.

"rodzinka.pl"

Ludwik postanawia zapisać Kacpra na treningi hokeja. Wkrótce Boski zostaje szkoleniowcem młodych zawodników. Mężczyzna szybko przekonuje się, że nie jest łatwo sprostać obowiązkom trenera. Okazuje się bowiem, że zajęcie to wymaga wielu poświęceń i samozaparcia. Natalia bez powodzenia próbuje zaprowadzić w domu porządek. Zbliża się Halloween. Dzieciaki przygotowują się do zabawy.

Kuba nie jest stały w uczuciach. W jego życiu pojawiają się kolejne dziewczyny. Natalia uczy Kacpra, jak gospodarować pieniędzmi. Z kolei Ludwik i Marek wyjaśniają chłopcu zasady gry w hokeja. Kuba wybiera się na nocny koncert. Boski urządza w domu wieczór piosenki turystycznej. Tomek dostaje pierwszą wypłatę. Okazuje się, że stać go na więcej niż rodziców.

"Moda na sukces"

Katie i Bill otrzymują kolejne projekty, które przygotowali Eric i Ridge. Kobieta nie jest zachwycona wyglądem strojów. Spencer jednak ufa projektantom.

"CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas"

Skazany na dożywocie mężczyzna doprowadza do wznowienia swojego procesu. Przed sądem staje agentka Willows, która przed laty prowadziła jego sprawę. Musi teraz sumiennie sprawdzić, czy nie popełniła błędu.

Sobota"Komisarz Alex"

W pożarze samochodu ginie młoda kobieta. Makler giełdowy stwierdza, że ofiarą jest jego żona. Sekcja zwłok wykazuje jednak, że za kierownicą auta siedziała prostytutka. Niebawem Bromski i jego współpracownicy wpadają na trop intrygi uknutej przez maklera.

"Żywe trupy"

Daryl rusza na poszukiwania Sophii konno. Znajduje lalkę należącą do dziewczynki. Przestraszony przez węża wierzchowiec zrzuca go do głębokiego jaru. Shane nalega, aby Rick zrezygnował z dalszych poszukiwań dziecka i nie narażał pozostałych ocalałych.

Niedziela"Czas honoru"

Bronek, Władek i Janek docierają do Woronina, gdzie według Karola są przetrzymywani członkowie podziemia. Wasilewski napastuje Helenę, sekretarkę Korytkowskiego. Przerażona kobieta postanawia ostrzec przed nim swojego przełożonego. Tymczasem pułkownik dostaje kolejne zadanie. Ma zapewnić ochronę na zbliżającej się premierze "Ślubów panieńskich". Rainer daje Władkowi plan więzienia w nadziei, że zostanie uwolniony razem z przetrzymywanymi tam Polakami. W rozmowie z Kazimierzem Ada wyjawia mu, że major Zwonariew był obecny przy egzekucjach katyńskich. Korytkowski uświadamia sobie, że polskich oficerów zamordowali Rosjanie. Pułkownik Orlicki przekazuje swoim podwładnym instrukcje z Londynu dotyczące archiwum AK.

"Siła wyższa"

Helski jest przekonany, że Urszula jest kobietą jego życia. Boi się jednak stałego związku i szuka kolejnych przeszkód formalnych. Tashi Ga postanawia postawić parze przedślubny horoskop. Efekt okazuje się szokujący nawet dla niego samego.

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje