Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek


"Barwy szczęścia"

Hubert narzeka, że wytwórnia zmusza go do duetu z Tiną. Teksty, które razem zaśpiewają, są kompromitujące. Klara uświadamia mu, że skoro zdecydował się na podpisanie kontraktu z wytwórnią, powinien liczyć się z kompromisami. Basia nie może odnaleźć się po wyjeździe Sary i Johna.

"Pierwsza miłość"

Brukowce podają informacje na temat życia zawodowego i osobistego Dagi. Między innymi to, że siedziała w poprawczaku. Z kolei Sandra kontaktuje się z Hubertem. Prosi go, by odwiedził ją w areszcie. Ma nadzieję, że sprawi on, by jak najszybciej wyszła z więzienia.

"Julia"

Julia postanawia odejść z pracy. Janek próbuje zatrzymać ukochaną. Tadeusz widzi przed kliniką Darka. Dowiaduje się, dzięki komu chłopak jest na wolności.

"rodzinka.pl"

Natalia i Maria wybierają się na zakupy. Okazuje się, że na ten sam pomysł wpadli Tomek i Magda. Maria nie może się pogodzić z tym, że nastolatce udało się trafić na większe promocje niż jej. Kuba i Kacper uczą Natalię znaczenia słowa altruizm. Wkrótce wszyscy synowie buntują się przeciwko rodzicielskim nakazom. Natalia i Ludwik mają twardy orzech do zgryzienia.

Bolo odkrywa, jak nakłonić Natalię, by prasowała rzeczy Tomka. Kuba znów ma problemy w szkole. Rodzice postanawiają temu zaradzić. Matka martwi się o późne powroty Tomka do domu. Pod jej wpływem Ludwik, który do tej pory nie zwracał na to uwagi, także zaczyna się niepokoić. W kuchni na śniadaniu pojawiają się ubrane w piżamy koleżanki Tomka - Julia, Aga i Beata. Natalia patrzy na nie podejrzliwie.

"Moda na sukces"

Eric odwiedza Ridge’a. Dyskutują o nieprzekonujących projektach z ostatniej kolekcji. Ojciec Steffy wpada na pomysł, jak odzyskać rodzinną firmę.


Sobota"Komisarz Alex"

Umiera znany naukowiec. Okazuje się, że ktoś wstrzyknął mu truciznę. Policjanci rozpoczynają śledztwo. Kochanka i żona biologa znajdują się w gronie podejrzanych. Wkrótce Bromski wpada na trop instytutu, w którym prowadzone są eksperymenty na psach.

"Żywe trupy"

Carl dochodzi do siebie po operacji. Hershel organizuje pogrzeb Otisa. Shane przekonuje Patricię, że jego śmierć nie była daremna. Maggie przygotowuje mapę, która ma pomóc w poszukiwaniach Sophii. Rick i Shane zgłaszają się na ochotników.

Niedziela"Czas honoru"

Zwonariew osobiście przesłuchuje Rainera. Więzień próbuje zainteresować majora informacjami na temat archiwum. Twierdzi, że nie pamięta, gdzie dokumenty zostały ukryte, lecz zna osobę, która to wie i podaje nazwisko Władka Konarskiego. W tym samym czasie Władek czeka w umówionym miejscu na Karola, jednak mężczyzna nie zjawia się. Konflikt między Zwonariewem a Wasilewskim zaostrza się. Major bez konsultacji ze współpracownikiem nakazuje przeniesienie więźniów - Rainera, Michała, Orlickiego, Brodowicza i Celiny - w nowe miejsce. Danuta, sekretarka Kazimierza, składa na przełożonego donos. Korytkowski spotyka się z Adą. Kobieta ujawnia mu sekret ze swojej przeszłości. Funkcjonariusze UB mimo protestów Marii wywożą ze szpitala Rudą.

"Siła wyższa"

Gwardian Jan zaczyna stosować wobec swoich kursantów nową metodę. Próbuje być dla nich bardziej wyrozumiały i troskliwy. Bazylia nie może zaakceptować związku Doroty z innowiercą Tomaszem. Postanawia doprowadzić do ich rozstania.

"Kości"

Rozpoczynają się zdjęcia do filmu na podstawie jednej z książek Brennan. Ona i Booth mają pełnić funkcję konsultantów. Na planie zostają znalezione zwłoki dyrektora studia filmowego odpowiedzialnego za produkcję. Podejrzanym jest jego asystent.

"Głosy"

Toby i Oz jadą na miejsce gwałtu. Czytając w myślach ofiary, Logan spostrzega obraz napastnika, który miał na sobie białą maskę. Przekazuje tę informację Charlie Marks. Ona obawia się, że sprawcą może być wielokrotny gwałciciel Brian Litvack.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje