Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek


"Barwy szczęścia"

Marta zanosi prezesowi wymówienie. Zosia nie kryje, że będzie za nią tęskniła. Z kolei Iga tłumaczy, że ma wyrzuty sumienia, a Piotr sugeruje, by zmieniła zdanie. Maciek i Władek spotykają Grześka, który w Holandii zawarł związek partnerski. Waldemar jest dumny z Ksawerego.

"Pierwsza miłość"

Szymon poznaje w nocnym klubie Roksanę, która się w nim zakochała. Mimo ostrzeżeń Dagi, Sabina nadal angażuje się w sprawy Igora. Wspólnie udają się do szpitala na ściągnięcie szwów. Tego samego dnia na oddział zostaje też przyjęty... Stolarczyk.

"Julia"

Darek, który poznał sekret Moniki, zaczyna ją szantażować. Tymczasem Sławek wyznaje matce Julii, że to Janek zapewnił rehabilitację Natalce.

"rodzinka.pl"

Tomek przyprowadza do domu swojego kolegę i przedstawia rodzinie. Bolo robi na wszystkich dobre wrażenie. Natalia i Ludwik grają w scrabble. Podczas rywalizacji nie są wobec siebie do końca uczciwi, ponieważ każde z nich chce osiągnąć jak najlepszy wynik. Tymczasem Marek wdaje się z Kubą w dyskusję na bardzo poważny temat, a Ludwikowi zdradza swój najpilniej strzeżony kulinarny sekret.

Kuba nieoczekiwanie ratuje rodziców przed wydatkami na remont. Kacper ma zaprezentować w szkole zbudowane przez siebie urządzenie. W przygotowaniach do pokazu pomaga mu Ludwik. Piotrek, kolega Kuby, szuka dla niego idealnej dziewczyny. Bolo z kolei pomaga Tomkowi wrócić do zdrowia. Natalia wpada na pomysł, jak nakłonić.

"Ja to mam szczęście"

Ela zostaje porzucona przez swojego chłopaka. Dziewczynę pociesza babcia Adela. Zosia zastanawia się, czy Joanna na pewno jest jej matką. Polakowie próbują pokonać nudę, grając w pokera. Umiejętności Zosi robią na wszystkich wrażenie.

Sobota"Komisarz Alex"

W salonie kosmetycznym zostaje zabita kobieta. Główną podejrzaną jest zamożna bizneswoman. Bromski odkrywa, że w rzeczywistości to ona była celem zabójcy, a inna klientka salonu zginęła przypadkowo. Ślady prowadzą komisarza do syna bogaczki.

"Żywe trupy"

Glenn i T-Dog docierają na farmę, gdzie zostają opatrzeni. Hershel oświadcza Rickowi, że Carl długo już nie wytrzyma. Każe mu szybko podjąć decyzję w kwestii ewentualnej operacji. Szeryf odkrywa, iż jego żona straciła wiarę w to, że uda im się przeżyć.

Niedziela"Czas honoru"

Krawiec i dwaj pozostali koledzy giną podczas przeprawy przez pole minowe. Bronek nie może dojść do siebie po ich śmierci. Janek odkrywa, że szukając Leny, nieświadomie naprowadził UB na trop towarzyszy broni. Karol przesłuchuje Kobrę. Obiecuje mu, że zwolni jego brata z łagru, jeśli wskaże, gdzie ukryto archiwum. Więzień w końcu zdradza mu tę informację, jednak okazuje się, że dokumenty zostały przewiezione w inne miejsce. Ruda odzyskuje przytomność po operacji. Daje Marii adres mieszkania na Pradze, gdzie ukrywała się z Władkiem. Matka i syn spotykają się po długiej rozłące. Bronek i Władek zjawiają się u Karola. Grożą mu śmiercią i zmuszają, by przekazał Michałowi gryps oraz broń. Maria wprowadza syna do szpitala, gdzie przebywa Ruda, by mógł z nią porozmawiać.

"Siła wyższa"

Franciszkanie postanawiają zmienić metody postępowania z kursantami. Między Borysem a Kingą dochodzi do awantury z powodu różnicy zdań na temat roli kobiety w życiu mężczyzny. Dorota jest zaskoczona, gdy Tomasz wyznaje jej swoje uczucia.

"Kości"

Zbieracz trufli znajduje w lesie zwłoki mężczyzny. Ofiarą jest Tug Babcock. Jego bliscy uważają, że zabił go ktoś z familii Mobleyów. Obie rodziny są ze sobą skłócone od XIX w. Tymczasem znika córeczka Brennan i Bootha oraz opiekujący się nią dziadek.

Dowiedz się więcej na temat: Serialowy przewodnik | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje