Reklama

Weekend w serialach

Co nas czeka w serialach w nadchodzący weekend?

Piątek

"Pierwsza miłość"

Reklama

odc. 2703 W drodze do pracy "Kaśka" jest świadkiem zatrzymania przez policję jednego z lokatorów kamienicy, w której mieści się Barbarian. Niebawem do baru wpada jego zdenerwowana żona. "Mikser" z przerażeniem odkrywa, że za aresztowaniem stoi Dorota. Tymczasem w redakcji YOLO panuje napięta atmosfera - Kacperczyk dowiedział się, że w mieście pojawi się Daniel Radcliffe...

"Barwy szczęścia"

odc. 1875 Po wyjściu z aresztu Rafał jedzie do domu, w którym przetrzymywał Martę. Na szybach willi ktoś napisał: "Dopadnę cię, morderco". Krzepiński zmywa groźbę, a potem dzwoni do Alicji, by podziękować jej za wsparcie w czasie procesu. Ewa wyznaje ojcu, że boi się, iż Rafał znów ją porwie i tym razem zabije.

"rodzinka.pl"

odc.238 Marek postanawia kupić poloneza, by powrócić wspomnieniami do czasów swojej beztroskiej młodości. Boscy wspierają przyjaciela w jego nowym pomyśle. Niebawem panowie wyruszają w szaloną podróż. Natalia natomiast, korzystając z chwili relaksu, niefortunnie zatrzaskuje się w ogródku całkiem naga. Zdana na samą siebie, próbuje wyjść cało ze stresującej sytuacji. Tymczasem jej mąż kontynuuje wyprawę w nieznane. W nocy okazuje się, że Marek zniknął. Zatroskani jego losem towarzysze, nie bacząc na niesprzyjające okoliczności, bezzwłocznie wszczynają poszukiwania. Szczęśliwie, zaginiony wkrótce się odnajduje. Kacper i Kuba chcą poczuć adrenalinę. By zrealizować swój plan, zatrzymują się w znanym parku rozrywki, gdzie bawią się w najlepsze.

"Leśniczówka"

odc.27, 28 Krzysztof dokonuje wyboru między żoną a kochanką. Tymczasem Katarzynę coraz bardziej zajmują sprawy mieszkańców Leśniczówki. Pasza nagle zmienia swoje zeznania. Nowacki podejrzewa, że to Daniel jest winny śmierci Ruszyca.

"O mnie się nie martw"

odc.13 Kaszubowie chcą, by Marek wystąpił jako pełnomocnik Magdy Gadomskiej w sprawie o odszkodowanie. Adwokatem strony przeciwnej jest mąż oskarżonej prawniczki. Marta i Tomek celebrują ostatnie dni wolności przed zawarciem małżeństwa.

"Opowieść podręcznej"

odc.6 Republikę Gileadzką odwiedza meksykańska ambasador. Dyplomatka rozpytuje Offred o codzienne obowiązki Podręcznej. Serena Joy wraca wspomnieniami do czasów swojej młodości. Rozmyśla o małżeństwie oraz roli, którą odegrała w powstawaniu Republiki.

"Czarna perła"

odc.19-23 Pracownicy firmy hucznie świętują zakup kolejnego statku. Podczas imprezy Kenan prosi Yrmak o rękę. Zazdrosna Hazal domaga się wyjaśnień. Wkrótce wspólnie wypływają na morze. W ślad za kochankami podąża mściwy Vural.

"Elif"

odc.256-259 Serdar decyduje się sprawdzić, czy Tugcze jest jego córką. W tajemnicy przed Arzu obcina kosmyk włosów dziewczynce. Selim i Zeynep wracają z podróży do Indonezji. Pelin i Feraye są zawiedzione, że nie zdołały poróżnić zakochanych.

Sobota

"Czas śmierci"

odc.2 Helen przeprowadza poważną rozmowę ze swoim kochankiem, Adamem. Mężczyzna przypuszcza, że jest ojcem jej dziecka. Tymczasem manchesterscy policjanci są coraz bliżej odkrycia tożsamości bezwzględnego porywacza.

"Sisi"

odc.1, 2/4 Arcyksiężna Zofia, matka cesarza Franciszka Józefa, nie aprobuje jego związku z piękną Elżbietą von Wittelsbach, zwaną Sisi. Mimo przeciwności losu para wkrótce staje na ślubnym kobiercu. Młoda mężatka uczy się podstaw dworskiej etykiety.

"Komisarz Alex"

odc.141 Z okna jednego z łódzkich hoteli wypada 24-latka. Przeżywa, gdyż obrażenia amortyzuje zadaszenie rozstawione przez robotników. Tymczasem w apartamencie funkcjonariusze znajdują zasztyletowanego mężczyznę. Gutek przypuszcza, że dziewczyna najpierw w afekcie dopuściła się morderstwa, a w obawie przed zdemaskowaniem podjęła dramatyczną decyzję o skoku. Górski nie jest jednak przekonany do tej teorii. Policjant ma nadzieję, że zagadkę rozwiąże sama poszkodowana. Wkrótce odzyskuje ona przytomność, lecz cierpi na amnezję. Nina postanawia towarzyszyć jej do momentu, kiedy odzyska pamięć. Niestety, na życie młodej kobiety czyha tajemniczy zabójca. Bandyta zrobi wszystko, żeby nie mogła ona złożyć zeznań.


Niedziela


"Strzelec"

odc.10 Bob Lee udaje się z wizytą do rosyjskiej ambasady, czym wzbudza wściekłość żądnego zemsty Krukova. Niebawem dochodzi do konfrontacji między Swaggerem a jego największym wrogiem. Rozpoczyna się pojedynek na śmierć i życie.

"Wojenne dziewczyny"

odc.25 Witek odmawia podpisania folkslisty. Woli trafić do Auschwitz niż zdradzić. Kamil udaje się w okolice folwarku Grudzińskiego, by zidentyfikować znalezione w lesie ciało. Major Leokadia zleca Marysi kolejną misję. Dziewczyna, podając się za Niemkę, ma zdobyć raport dotyczący przyszłości Lublina. Wkrótce, w asyście szwagra i męża Mileny, uprowadza oficera Moosa.

odc.26 Zdemaskowany przez podziemie Stefan staje się bezużyteczny jako agent pracujący dla Margarethe. W tej sytuacji namawia Irkę do wspólnej ucieczki za granicę. Widząc opór dziewczyny, zwabia ją do mydlarni. Decyzją dowództwa Marysia ma negocjować wymianę Witka, Andrzeja i dwóch innych więźniów. Niebawem dochodzi do spotkania.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje