Reklama

Weekend w serialach

Co nas czeka w serialach w nadchodzący weekend?

Piątek

"Barwy szczęścia"

Reklama

odc. 1871 Ksiądz Tadeusz stara się przekonać Carinę, by nie wyjeżdżała z Polski. Dziewczyna postanawia powiedzieć o swojej ciąży Górkom i... odczuwa ogromną ulgę, gdy ojciec i Waleria nie tylko bardzo się cieszą, ale także deklarują swoją pomoc. W tym samym czasie Gawron, ukrywający się w mieszkaniu Marczaków, stara się niepostrzeżenie wymknąć do sklepu. Nie zdaje sobie sprawy, że Wiśniewski i Jaworski urządzili "obławę" na osiedlowego złodzieja.

"Leśniczówka"

odc.25, 26 Krzysztof spędza weekend z kochanką. Pola podejrzewa, że ojciec wdał się w romans. Postanawia to sprawdzić. Tymczasem Katarzyna odkrywa, że Antoni tuż przed śmiercią dokonał tajemniczego zakupu. Chciał wyjechać w daleką podróż.

"O mnie się nie martw"

odc.12 Milena próbuje odzyskać zaufanie Krzyśka. Marta i Tomek nie potrafią się porozumieć w sprawach dotyczących wesela. Iga proponuje Sylwii współpracę z fundacją. Obie przypadkiem widzą konfrontację Gadomskiej z roszczeniowym klientem.

"rodzinka.pl"

odc.237 Natalia i jej bliscy udają się do malowniczo położonego Giżycka na ślub koleżanki. Tuż przed wyjazdem zdenerwowany Ludwik wszczyna awanturę z jednym z najbliższych sąsiadów. Pech sprawia, że skłóceni panowie przypadkiem spotykają się w tym samym hotelu. Obie strony muszą znaleźć sposób na wybrnięcie z tej niezbyt komfortowej sytuacji. Magdą wciąż targają wątpliwości związane z powrotem do Tomka. Dziewczyna martwi się, że przez przelotny romans z Bolo na zawsze straciła zaufanie, którym wcześniej obdarzyli ją rodzice ukochanego. Tymczasem Boscy ochoczo korzystają z atrakcji Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Wspólnie odwiedzają m.in. słynną Twierdzę Boyen oraz skuty lodem Niegocin.

"Opowieść podręcznej"

odc.5 Serena Joy namawia Offred do zajścia w ciążę z innym mężczyzną. Niecodzienna propozycja skłania podręczną do przemyśleń na temat jej małżeństwa. Kobieta wspomina pierwsze ukradkowe spotkania z Lukiem, który wówczas był już żonaty.


Niedziela


"Strzelec"

odc.9 Bob Lee decyduje się na ryzykowną wymianę, by zapewnić bezpieczeństwo bliskim. Pozyskuje niespodziewanego sojusznika, lecz na jego życie czyha osoba, która od dawna życzy mu śmierci. Nadine stara się zachować lojalność wobec Swaggera.

"Wojenne dziewczyny"

odc.24 Rozpoczyna się tajna akcja konfiskaty pieniędzy z kasyna. Konspiratorom przewodzi Kamil. Wśród jego podkomendnych są m.in. znajomi Czarnej sprzed wojny. Wszystko idzie sprawnie do chwili, gdy przed budynkiem pojawiają się zamaskowani ludzie Brennera. Niemcy przejmują łup. Akcja kończy się fiaskiem. Ewka, by ratować sytuację, próbuje uwieść Dreslera. Marysia zgodnie z poleceniem Leokadii przedostaje się do getta, by dostarczyć blankiety do fałszowania dokumentów. W dziewczynie, z którą jest umówiona, rozpoznaje Milenę, przyjaciółkę z konserwatorium. Wywozi ją w beczce z odpadami, a następnie lokuje w mieszkaniu Wójtowicza. Zazdrosna Lewczyńska namawia kochanka, by umieścił Witka i Andrzeja w Auschwitz.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje