Reklama

Weekend w serialach

Co nas czeka w serialach w nadchodzący weekend?

Piątek

"Barwy szczęścia"

Reklama

odc. 1866 Mimo zapewnień, że wszystko jest w porządku, Mirek i Luiza wyczuwają napięcie panujące między Kowalskimi. Sytuacja robi się dramatyczna, gdy Sebastian oświadcza, że nie zostanie ojcem zastępczym. Natomiast wściekły Kowaluk uzmysławia Bożenie, iż nie ma żadnych dowodów na to, że ją molestował.

"Pierwsza miłość"

odc. 2695 Ku zaskoczeniu Kingi syn informuje ją, iż zaprosił na obiad dziewczynę. Kulczycka jest zajęta, więc oświadcza Tomkowi, że sam musi przygotować posiłek.

"Leśniczówka"

odc.23, 24 Pola zastaje ojca w dwuznacznej sytuacji z Lidią. Nowacki przesłuchuje Karczów z nadzieją, że zdobędzie sensowne zeznania. Bogdan postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Krzysztof pod wpływem impulsu kupuje weekendową wycieczkę.

"O mnie się nie martw"

odc.11 Krzysiek boleśnie przekonuje się, że nie można ufać ludziom. Marta udaje się na przymiarkę do salonu sukien ślubnych. Na miejscu zostaje wzięta na zakładniczkę przez porzuconego przed ołtarzem pana młodego. Sylwia i Kuba zbliżają się do siebie.

"rodzinka.pl"

odc.236 Kacpra i jego starszego brata Kubę niepokoi poranny humor rodziców. Ludwik dodatkowo narzeka na treningi najmłodszego syna. Wkrótce okazuje się, że powodem jego złego samopoczucia nie są same zajęcia. Ojciec nie chce, by Kacper zaprzepaścił szansę na karierę sportową. Motywuje chłopca do wytężonej pracy, która w przyszłości zaowocuje. Magda coraz częściej gości w domu Boskich. Wie jednak, że przez incydent z Bolo musi ponownie zapracować na zaufanie rodziców Tomka. Natalia prosi męża, by towarzyszył jej w trakcie imprezy firmowej. On jednak znajduje powód, który uniemożliwia mu uczestniczenie w zabawie. Kuba rozmyśla o Agacie. Z czasem robi się coraz bardziej zazdrosny o byłą dziewczynę.

"Opowieść podręcznej"

odc.4 Serena Joy wymierza karę nieposłusznej Offred. Poniżona kobieta wraca pamięcią do czasów, kiedy razem z Moirą przebywała w Czerwonym Centrum. Nadchodzi dzień ceremonii. Niestety, nic nie idzie zgodnie z planem. Podręczna obawia się o swoje życie.


Niedziela

"W rytmie serca"

odc.26 Olga namawia Edwarda na wspólną ucieczkę z Kazimierza. Niebawem okazuje się, że znaleziono dla Wilczyńskiego potencjalnego dawcę szpiku. Dobrą wiadomość przekazuje mu Adam. Chory przed powrotem do szpitala postanawia spotkać się z bliskimi na uroczystej kolacji. Grozi mu jednak śmiertelne niebezpieczeństwo. Mafia bowiem wydała na niego wyrok. Maria dowiaduje się o ciąży Weroniki. Żąda od ukochanego wyjaśnień. Do Kazimierza przybywa małżeństwo z piątką dzieci. Nowi mieszkańcy są zwolennikami surowej dyscypliny oraz medycyny naturalnej. Wkrótce choruje jedna z córek pary. Rodzice nie zamierzają jednak zaprowadzić jej do lekarza. Nastka, starsza siostra dziewczynki, w tajemnicy prosi o pomoc doktora Zycha.

"Strzelec"

odc.8 Bob Lee decyduje się ujawnić rządowy spisek. W tym celu zabezpiecza zebrane dotąd dowody. W działaniach wspiera go Nadine. Kobieta jednak wciąż powątpiewa w uczciwe zamiary Swaggera. Julie i Mary stają w obliczu zagrożenia.

"Wojenne dziewczyny"

odc.23 Skatowany Witek zostaje przeniesiony z sali przesłuchań na Szucha do pobliskiego ambulatorium. Rannego więźnia opatrują doktor Marszycki i Andrzej, pełniący obowiązki lekarza funkcyjnego. Stefan informuje Margarethe, że wkrótce może zostać zdemaskowany. By temu zapobiec, prosi Niemkę o pomoc. Namawia ją do zlikwidowania porucznika Porębskiego. Leokadia zdobywa kontakt do folksdojczki Lewczyńskiej. Ta podczas spotkania z Marysią podaje kwotę 400 tysięcy jako opłatę za uwolnienie Witka i Andrzeja. Ewka stwierdza, że jedynie w kasynie można szybko zdobyć takie pieniądze. Jej zamiary odgaduje krupier, który ponownie oferuje pomoc. Czarna wtajemnicza go w swój plan. Podczas akcji towarzyszą jej przyjaciółki, Irka i Marysia.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje