Weekend w serialach

Co nas czeka w serialach w nadchodzący weekend?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 1856 Decyzja Huberta o wspólnej podróży do Finlandii zaskakuje Wojtka. Starszy brat wyjaśnia mu, że osobiście chce dopilnować, by pieniądze po rodzicach zostały dobrze ulokowane. W tym samym czasie Paweł wpada na "racjonalizatorski" pomysł - chce film o Walawskiej kręcić w domu Pyrków.

"Pierwsza miłość"

odc. 2688 Przed występem w Sokółce członkowie zespołu "Więcej Wiary" poznają uroczą gwiazdę disco-polo, Kleopatrę. Mężczyźni są pod jej wielkim wrażeniem. Kaśka odwiedza w więzieniu matkę Kuby. Dociera do niego, że kiedy Marzena wyjdzie, odbierze mu syna. Kuba i Wiola mają nowy plan, jak zniechęcić do siebie swoich rodziców. Nad głową Krystiana zbierają się czarne chmury. Dostaje od szefa ultimatum: musi przeprosić Witka. Tymczasem Witkowi udaje się po raz pierwszy zauroczyć Kalinę. Dr Widawski tłumaczy Pawłowi, na czym ma polegać jego operacja. Paweł nie wierzy w jej powodzenie i odrzuca propozycję. Sabina próbuje ustawić chłopaka do pionu.

Reklama

"Leśniczówka"

odc. 19,20 Krzysztof odnajduje Roberta. Pragnie dowiedzieć się, dlaczego wspólnik podjął pieniądze z ich firmowego konta. Karcz odkrywa, kto polował w lesie w noc postrzelenia Ruszyca. Katarzyna otrzymuje niespodziewaną ofertę pracy.

"rodzinka.pl"

odc.234 Ludwik wybiera się na polowanie, co nie podoba się jego żonie. Natalia postanawia więc zatrzymać męża w domu. Z kolei Paula zdradza Kubie, czego nie należy mówić ukochanej kobiecie. Widząc opór Boskiego, daje mu bolesną nauczkę.

"Meandry uczuć"

odc.101 Ryza zostaje uznany za niepoczytalnego. Trafia do szpitala psychiatrycznego. Wkrótce z pomocą pielęgniarza podejmuje próbę ucieczki. U Suhan rozpoczyna się akcja porodowa. Na świat przychodzi zdrowy chłopiec. Rodzice nadają mu imię Korhan.

Sobota

"Komisarz Alex"

odc.140 Ginie młoda wokalistka rockowa. Okazuje się, że tuż przed śmiercią otrzymała sporą sumę pieniędzy na poczet nagrywanej płyty. Podejrzenie pada na pozostałych członków zespołu, którzy nie otrzymali

Niedziela

"W rytmie serca"

odc.24 Weronika wpada w rozpacz, gdy odkrywa, że zaszła w nieplanowaną ciążę. Tajemnicę policjantki poznaje tylko posterunkowy Szarek. Tymczasem Adam na nowo odnajduje szczęście i spokój u boku ukochanej Marii. Wciąż jednak jego myśli zaprząta informacja o chorobie ojca. Badania wykazują niestety, że nie może zostać dla niego dawcą szpiku. Olga postanawia pomóc byłemu kochankowi. W tym celu spotyka się z Zychem. Niebawem do willi Krajno włamują się gangsterzy. Z kolei prokurator Siedlecki kontynuuje śledztwo w sprawie Wilczyńskiego. Odwiedza w więzieniu Jeremiego Gałczyńskiego, który został skazany za handel fałszywymi dziełami sztuki. Jednocześnie nieopodal Kazimierza dochodzi do wypadku.

"Strzelec"

odc. 6 Bob Lee odnajduje dawnego instruktora, Rathforda O’Briena. Wierzy, że mężczyzna dysponuje informacjami na temat poszukiwanego zamachowca. Tymczasem żądny sensacji reporter kontaktuje się z Julie. Składa kobiecie propozycję nie do odrzucenia.

"Wojenne dziewczyny"

odc.21 Stefan oznajmia Irce, że na folwarku nie są bezpieczni. Jego słowa potwierdza sam Grudziński, ostrzegając przed nalotem Niemców. Wkrótce dochodzi do rozlewu krwi. Gestapowcy, rozwścieczeni bezowocnym poszukiwaniem uciekinierów, rozstrzeliwują gospodarza oraz jego pracowników. Dyrektor szpitala martwi się o Andrzeja, który wiele ryzykuje, ukrywając Marysię. W kasynie Ewka wyciąga portfel należący do oficera, aby spisać jego dane. Działania Czarnej zauważają niemieccy agenci. Pomaga jej krupier. Po ucieczce z zakonu Kasia Wieleżyńska zjawia się u Andrzeja. Gdy znajduje rzeczy Marysi, składa donos. Alfa informuje Witka, że Powała nie wrócił z mikrofilmem. Szczęsny wraz z siostrą i Ewką przewozi rannego Kamila.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy