Weekend w serialach

Co nas czeka w serialach w nadchodzący weekend?

Piątek

"Barwy szczęścia"

Reklama

odc. 1780 Po godzinach spędzonych na rozmyślaniu Anna decyduje się odejść od Jakuba. Ale nie ma siły wyznać mu, iż go opuszcza. W związku z tym zostawia mu list. Wkrótce Nasielski rusza za nią, a gdy ją dogania, błaga, by do niego wróciła. Marczak jednak odmawia. Po rozmowie z policjantami Basia informuje Zenka, że być może John zostanie u nich na zawsze.

"Klan"

odc. 3241 Zdenerwowana Beata zastanawia się, jak pomóc synowi, który wpadł w przygnębienie po rozstaniu z Dominiką. Piotr radzi żonie, by dała synowi czas na przeżycie żałoby po rozpadzie związku.

"Pierwsza miłość"

odc. 2609 W ramach kolejnego etapu integracji Sylwia zabiera swoich podwładnych do Barbariana. Niestety, Konecka traci nad sobą kontrolę...


"Zagadka Hotelu Grand"

odc.5-9 Alfredo odkrywa intrygę Sofii. Postanawia odejść od żony i zabrać ze sobą dziecko. Odrzuca również prestiżowe stanowisko. Alicia, Julio i Andreas poszukują jednorękiego mężczyzny, który szantażował don Carlosa. W ślad za nimi rusza Garrido.

"Meandry uczuć"

odc.26-30 Suhan i Korhan sprzeciwiają się woli ojca, głosując przeciwko usunięciu ze spółki Dżesura. Szef zmusza Turana do milczenia. Dżesur zabiera ukochaną nad morze. Nie zdaje sobie sprawy, że Salih uszkodził hamulce w jego samochodzie.



Sobota

"Córka kapitana"

odc.2 Wybucha powstanie pod wodzą Kozaka Jemieliana Pugaczowa, który podaje się za zmarłego cara Piotra III. W krwawych walkach giną rodzice Maszy. Griniew rozpoznaje w buntowniku chłopa, któremu niegdyś uratował życie.

"Rani"

odc.1/8 Francja, rok 1743. Śmierć markiza de Valcourta poróżnia jego bliskich. Okazuje się, że zmarły przepisał majątek Jolannie, córce z nieprawego łoża. Zazdrosny Filip oczernia przyrodnią siostrę. Wkrótce kobieta zostaje oskarżona o zabójstwo.

"Sztuka zbrodni"

odc.1/6 Stróż prawa Antoine Verlay zostaje wyrzucony z policji kryminalnej. Jego przełożeni decydują się na tak radykalne rozwiązanie, gdyż mają już dość niesubordynacji podwładnego, który w dodatku nie potrafi pracować w zespole. Z pomocą zwolnionemu mężczyźnie przychodzi najlepszy przyjaciel, major Pardo. Dzięki niemu otrzymuje posadę w Centralnym Biurze do Walki z Handlem Dziełami Sztuki. Problem jednak w tym, że nie zna się na antykach. Wkrótce nawiązuje owocną współpracę z Florence Chassagne, sławną ekspertką, dla której wszystkie dziedziny kultury stanowią sens życia. Specjalistce często zdarza się widzieć oczyma wyobraźni największych w dziejach artystów i wdawać się z nimi w pasjonujące dyskusje.

Niedziela


"Zabójcza broń"

odc.14 Detektywi odkrywają, że doktor Maureen Cahill po wypadku jest nękana przez niebezpiecznego stalkera. W międzyczasie Martin znajduje akta partnera w biurze policyjnej psycholog. Nie może zapomnieć o przeszłości Rogera.

"Blondynka"

odc.69 Po incydencie w dyskotece Paweł ukrywa się na wyspie. Chce zostać pustelnikiem. Mieszkańcy Majaków prowadzą akcję poszukiwawczą. Podstęp Jasiuni sprawia, że mężczyzna postanawia wrócić do ukochanej Tereski. Fusowie otrzymują list od Rychterowej. Okazuje się, że spadkobierczyni domu pięciokrotnie podniosła im wysokość czynszu. Doktor bezskutecznie próbuje wyperswadować jej ten pomysł. Manej udaje się do leśniczówki, by wyjaśnić nieporozumienie z Auguścikiem. Elwirka, dzierżąc broń w ręku, chce przepędzić intruza z posesji. Wskutek zamieszania nagle wybucha niewielki pożar. Sylwia decyduje się wcielić w życie plan związany z hipoterapią. Proponuje współpracę Dawidowi. Rychterowa prosi o spotkanie weterynarza i jego żonę.

"Miał na imię Franciszek"

odc.1/4 Giovanni Bernardone, syn bogatego kupca, porzuca wystawne życie, by jako Franciszek pomagać najbiedniejszym. Mężczyzna nie otrzymuje rodzicielskiego wsparcia. Z czasem wokół zakonnika gromadzą się ludzie, którzy wierzą w głoszone przez niego nauki.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje