Reklama

Weekend w serialach

Sprawdź, co wydarzy się w twoich ulubionych serialach w trakcie weekendu!

Piątek

"Klan"

Reklama

odc. 3229 Zirytowana Anna wyznaje Tadeuszowi, że jej zdaniem ciąża partnerki Witolda to kolejne oszustwo kuzyna. Jednak lekarz nie podziela zdania żony i postanawia skontaktować się z Iloną. Tymczasem Bożenka jest w kiepskim humorze z powodu planów zawodowych Miłosza. Nie może zrozumieć, dlaczego mąż zgodził się na tak długi wyjazd do Wrocławia.


"Barwy szczęścia"

odc. 1768 Łukaszowi wreszcie udaje się ustalić adres Alicji. Gdy próbuje z nią porozmawiać, zaskoczona dziennikarka zaczyna uciekać. W końcu jednak dawnym współpracownikom udaje się porozmawiać. Natomiast Natalia nadal nie chce wyjawić, kto jest ojcem dziecka, którego się spodziewa. Jest przygnębiona i okazuje się, że znowu zaczyna rozważać aborcję. W tym czasie Małgorzata bardzo przeżywa fakt, że między jej córkami doszło do konfliktu. Zdesperowana prosi o pomoc Jerzego.

"Pierwsza miłość"

odc. 2596 Po długim oczekiwaniu "Kaśka" dostaje wreszcie wyniki testów na ojcostwo. "Mikser" namawia przyjaciela, by jak najszybciej otworzył kopertę. Ale Saniewski wyznaje, że wcale nie jest pewny, czy chce znać prawdę. Tymczasem Kinga odkrywa, że Artur ją oszukuje. Postanawia zemścić się na mężu.

"Bez tożsamości"

odc.15 Rok 2013. Maria zmienia personalia, by jako Mercedes Dantes zemścić się na wuju. Słysząc jego rozmowę z synem, postanawia wymierzyć mu sprawiedliwość w inny sposób. Rok 2001. Maria podejrzewa, że za śmierć Fernandy odpowiada Enrique. Próbuje znaleźć dowody potwierdzające jej teorię.

"Janosik"

odc.12 Austriaccy żołnierze plądrują wieś. Herszt zbójników wzywa na pomoc Bardosa i jego kompanów. Między harnasiami dochodzi do pojedynku o Marynę. Wkrótce rywal Janosika napada na śpiących wojskowych, a chłopów zamyka w stodole.

"Mr. Mercedes"

odc.7, 8 Coraz bardziej zacieśnia się relacja Billa i Janey. Tymczasem do śledztwa przywróceni zostają zdegradowani Hieronim i Holly. Brady popełnia błąd. Teraz musi uporać się z poważnym kryzysem. Hodges postanawia odwiedzić swoją córkę, Allie.


Sobota


"Dama w czarnym welonie"

odc.4 Po incydencie Matteo zostaje zmuszony do opuszczenia dworu hrabiego. Clara próbuje pomóc ukochanemu, lecz jej działania są bezskuteczne. Niebawem dowiaduje się, że jest w ciąży. Adelajda knuje nową intrygę w obawie przed utratą majątku.

"Talianka"

odc.5 Stiepan odzyskuje licencję pilota. Jego żona ma dość życia na wsi. Przenosi się do internatu dla pracowników teatru. Osamotniona kobieta wikła się w romans z Ragulinem. Ma nadzieję, że kochanek pomoże jej opuścić Związek Radziecki. Tymczasem artystka zostaje oskarżona o szpiegostwo. Andriej odkrywa, że ojciec nie poległ na wojnie, tylko ukrył się w Smoleńsku.

odc.6 Stiepan dowiaduje się o kłopotach ukochanej. Próbuje ją ratować. Sam jednak musi się ukrywać, gdyż grozi mu aresztowanie za domniemane spowodowanie śmierci podwładnego. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego fabrykuje dowody przeciwko grupie szpiegowskiej, której miała przewodzić Giulietta. Jej zdesperowany mąż porywa samolot, by poszukać pomocy w Moskwie.


"Zaufaj mi"

odc.3, 4 Andy musi podjąć decyzję, która zaważy na jego przyszłości. Tymczasem Ally popełnia błąd w pracy. Aby chronić swoją tożsamość, brnie w kolejne kłamstwa. Do miasta przyjeżdża Karl. Ally czuje się niepewnie w związku z jego wizytą.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje