Reklama

Weekend w serialach

Sprawdź, co wydarzy się w twoich ulubionych serialach w trakcie weekendu!


Piątek

Reklama

"Klan"

odc. 3200 W biurze Michała zjawia się Sandra.Kobieta informuje ojca Marysi, że chce, by córka, dla swojego dobra, nosiła nazwisko Norberta. Chojnicki jest wściekły.

"Pierwsza miłość"

odc. 2566 Propozycja Widawskiego zaskakuje Marysię, ale decyduje się wyjechać z nim na konferencję. W hotelu dochodzi do dwuznacznej sytuacji.

"Barwy szczęścia"

odc. 1738 Zatroskana Julita wypytuje Władka o samopoczucie Józka po wypadku, którego doznał w czasie meczu. W tym samym czasie Darek czeka na wyniki badań Sałatki w poznańskim szpitalu. Natomiast Krystyna jest przerażona, bo z jej konta zniknęły pieniądze. Ostatni z karty babci korzystał... Witek.

"O mnie się nie martw"

odc.10 Minęły trzy dni od zniknięcia Krzyśka. Policja przesłuchuje jego znajomych i rodzinę. Wszyscy mają wyrzuty sumienia. Sylwia, wspierana przez Marcina, przechodzi kolejne etapy śledztwa. Ponadto wciąż myśli o tym, czy Mariusz się z nią ożeni.

"rodzinka.pl"

odc.219 Paula opowiada o swoim przyjacielu, Azorku. Dziewczyna wciąż rywalizuje z Agatą o względy Kuby. Natalia zaprasza przyjaciół na kolację. Wino szybko rozluźnia atmosferę. Zgromadzeni stają się coraz bardziej otwarci i chętni do zwierzeń. Wychodzi wówczas na jaw, że Marek ma nową partnerkę. Mężczyzna zdradza, że jest to osoba, którą od dawna zna. Natalia zaczyna podejrzewać, że związał się z jej najlepszą przyjaciółką, Marią. Następnie w domu Boskich odbywa się sparing bokserski. Marek, jak zwykle przekonany o swoich umiejętnościach, zamierza pokazać chłopcom, jak powinna wyglądać prawdziwa męska walka. Niestety, szybko okazuje się, że nie docenił nastolatków. W rezultacie szybko zostaje znokautowany.

Sobota

"Bezsenność"

odc.3, 4 Goście kasyna dowiadują się, których graczy przydzielił im los. Marina poznaje zasady doboru uczestników. Żenia i Złota opracowują szczegóły planu zdobycia antidotum. Aleksiej chciałby wiedzieć, co stało się z potrąconą przez niego dziewczyną.

"Grupa specjalna Kryzys"

odc.4 Członkowie zespołu mają zapewnić ochronę profesorowi zajmującemu się technologią kosmiczną. Niebawem zadanie się komplikuje. Na życie naukowca czyha bowiem zamachowiec. Z czasem wychodzi na jaw, że mężczyzna nie jest bez winy.


Niedziela"W rytmie serca"

odc.11 Pod opiekę Adama trafia Marlena. Pacjentka ma problemy z sercem. Okazuje się, że od kilku miesięcy jest dręczona przez tajemniczego prześladowcę. Z powodu życia w ciągłym stresie znacznie pogorszył jej stan zdrowia. Zdesperowana, myśli nawet o samobójstwie. Kobieta wymaga natychmiastowej pomocy fachowców. Tymczasem doktor Zych walczy z lokalną epidemią ospy. Chorują nie tylko przedszkolaki, ale również dorośli. Nieoczekiwanie w przychodni ponownie pojawia się były szwagier lekarza, Bogdan. Mężczyzna, który niedawno opuścił zakład karny, jest śmiertelnie chory. Pozostało mu zaledwie kilka miesięcy życia. Tym razem nie prosi jednak o pomoc Michała, tylko Żmudę. Próbuje od niego wyłudzić morfinę.

"Dziewczyny ze Lwowa"

odc.23 Po przeprowadzce mecenasa sytuacja w domu przy Cynowej staje się dla Swiety nie do zniesienia. Kobieta postanawia działać. Olya zniknęła po tym, jak powiedziała prawdę o swoich rodzicach. Wszyscy próbują ją odnaleźć. Gdy w końcu dziewczyna wraca, wdaje się w awanturę z Poliną. W sprawę jest też uwikłany Tomek. Uljana postanawia, że nie będzie ćwiczyć u profesora. Gotowa jest w ogóle zrezygnować z gry na skrzypcach. Wtedy Halinka składa jej zaskakującą propozycję. Polina kontynuuje romans z Jackiem. Nie wie, że policjant posiada zdjęcia, które zrobiono jej w towarzystwie Matyldy. Kapitan postanawia sprawdzić, co łączy Ukrainkę i żonę gangstera. Tymczasem wspólna noc z Poliną kończy się dla niego niespodzianką.

"Magicy"

odc.1/13 Dalsze losy adepta magii Quentina Coldwatera oraz jego przyjaciół z Brakebills College. Towarzysze boleśnie odczuli przerażające starcie z Bestią. Teraz wspólnie próbują opracować nowy plan obrony. Poszukują również tronów Fillory.

"Belfer"

odc.4 Rodzice i uczniowie prywatnego wrocławskiego liceum są wstrząśnięci ostatnimi wydarzeniami, do jakich doszło w szkole. Współpracujący z policją polonista Paweł Zawadzki podejrzewa, że nastolatków łączy jakaś tajemnica. Robi wszystko, by poznać prawdę.

"Zabójcza broń"

odc.7 Riggs i Murtaugh zajmują się sprawą dotyczącą morderstwa jednego z projektantów mody z Los Angeles. Detektywi wpadają na trop długiego i wyjątkowo niebezpiecznego śledztwa, którego inicjatorem jest oddział antynarkotykowy.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje