Reklama

Weekend w serialach

Sprawdź, co wydarzy się w twoich ulubionych serialach w trakcie weekendu!

Piątek

"Klan"

Reklama

ODC. 3166 Do Jerzego dzwoni Dominika i prosi go o rozmowę w cztery oczy. W czasie spotkania córka wyznaje Chojnickiemu, że nie wszystkie pieniądze, które od niego dostała, wydała na leczenie matki...

"Pierwsza miłość"

ODC. 2532 Zdesperowany Karol szuka sposobu, by nie dopuścić do odłączenia Sabiny od aparatury. W końcu decyduje się... sterroryzować szpital.

"Barwy szczęścia"

ODC. 1704 W przedziale podróżujących do Warszawy Marty i Ewuni niespodziewanie zjawia się Iga. Była żona Piotra robi karczemną awanturę Walawskiej. W obronie przestraszonej kobiety staje Krzepiński, mężczyzna zajmujący miejsce w tym samym przedziale. Marta jest mu bardzo wdzięczna...

"O mnie się nie martw"

ODC.3 Iga przechodzi poważną operację. Marta wini się za to, co się stało. Tymczasem w kancelarii dochodzi do spotkania matki Małeckiej z Ewelinką. Skłócone kobiety znów wszczynają awanturę. Mariusz, Paweł i Krzysiek próbują je rozdzielić.

"rodzinka.pl"

ODC.212 Kacper szuka sposobu, by uniknąć pójścia do szkoły i zostać w domu. W końcu wpada na, jak mu się wydaje, genialny pomysł. W razie problemów ma też plan awaryjny. Podczas porządków w garażu chłopcy natykają się na listy miłosne Ludwika i Iwony. Nie wiedzą jednak, co zrobić z kłopotliwą korespondencją. Marek stara się nauczyć Kacpra, jak nawiązać konwersację z nieznajomą kobietą i zrobić na niej jak najlepsze wrażenie. Jego zawiłe tłumaczenia są jednak dla chłopaka zupełnie nieprzydatne. Tymczasem Natalia, Viola i Maria beztrosko spędzają wieczór w klubie tańcząc i pijąc drinki. Ku swojemu zaskoczeniu przyjaciółki spotykają tam Bola. Znajomy najstarszego z braci nie jest sam. Okazuje się, że towarzyszy mu grono bardzo młodych koleżanek.

"Pod wspólnym niebem"

ODC.2 Monteccy wprowadzają się do składziku z meblami. Dołącza do nich mecenas Wrona. Kapuleccy korzystają z komputera współlokatorów, by skontaktować się z przebywającą w Meksyku Julią. Bożydar przypadkowo zapisuje zdjęcie córki, którą znajduje Roman.

"Moda na sukces"

ODC.6374-6378 Hope wciąż nie potrafi pogodzić się ze zdradą Liama. Uznaje, że ich małżeństwo jest skończone i oznajmia Steffy, że rezygnuje z walki o ukochanego. Jedynie Brooke wierzy, że młodzi, mimo poważnych problemów, znów będą razem.

Sobota

"Zagadka Hotelu Grand"

ODC.17 Diego jest pewny, że Alicia go zdradza. Żąda, by wyjawiła mu tożsamość kochanka. Alfredo i Elisa słyszą rozmowę księdza Grau z młodą kobietą, która oznajmia mu, że jest z nim w ciąży. Okazuje się, że zgodnie z przewidywaniami Maite Belen żyje. Kobieta zjawia się w hotelu.

"Komisarz Alex"

ODC.120 Mędrzak spędza noc u Basi. Nad ranem znajduje ciało kobiety. Wszystkie ślady znalezione przy ofierze należą wyłącznie do komendanta. Na dodatek podejrzewał on ukochaną o zdradę. Mimo to Górski nie wierzy w winę szefa i zamierza to udowodnić.

"Rozdarte serca"

ODC.78, 79 Gülseren szykuje się do wyjazdu. Sprzedaje Deryi swoje udziały w piekarni i kupuje bilet do Izmiru. W rezydencji Gürpınarów dochodzi do burzliwej kłótni między Cansu i Hazal. Wybiegając z domu, druga z dziewczyn spada ze schodów. Alper wzywa karetkę.

Niedziela

"W rytmie serca"

ODC.4 Maria wciąż ukrywa przed Adamem, że to on jest ojcem Grzesia. Okazuje jednak byłemu ukochanemu coraz większy chłód. Żmuda nadal planuje wyjazd na misję do Afryki. Sprzedaje mieszkanie po ojcu lokalnej bizneswoman Oldze Krajno. Doktor Zych zdradza koledze, że kobieta była kiedyś kochanką jego ojca, Edwarda Wilczyńskiego, i że to właśnie przez nią rozpadło się małżeństwo rodziców Adama... Tymczasem do przychodni trafia dziewczyna w zaawansowanej ciąży, Agata. Przyszła matka tuż po porodzie chce oddać dziecko do adopcji. W Kazimierzu przez cały czas towarzyszy jej Joanna, która nie ukrywa, że zamierza niemowlę... kupić. Plany obu kobiet burzy jednak pojawienie się Rafała, chłopaka, który twierdzi, że jest ojcem dziecka.

"Dziewczyny ze Lwowa"

ODC.16 Trwający od pewnego czasu konflikt w domu profesora zostaje rozwiązany w zaskakujący dla wszystkich domowników sposób. Biznes Poliny, Jacka i Swiety przynosi wspólnikom coraz większe dochody. Zachęcony sukcesami mężczyzna rozważa poszerzenie asortymentu. Jego ambitne plany się komplikują, gdy kierowca busa powiadamia o wszystkim ukraińskich gangsterów. Tomka męczy przeziębienie. Olya i jego matka zaczynają ze sobą podświadomie rywalizować o to, która z nich szybciej wyleczy chorego mężczyznę. Z kolei pan Henryk coraz bardziej okazuje swoje zainteresowanie Nowakowej. Olya zachęca go, by zaprosił ją na koncert Uljany. W tym czasie zestresowana artystka pod czujnym okiem profesora przygotowuje się do występów w akademii.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje