Reklama

Weekend w serialach

Co zobaczymy w serialach w trakcie świątecznego weekendu? Sprawdźcie!


Piątek

Reklama


"Moda na sukces"

odc.6309-6313 Bill chce się przekonać, czy Hope da sobie radę jako żona Liama. Wynajmuje ludzi, którzy wcielają się w paparazzich. Zaszczuta przez nich kobieta sięga po tabletki. Doktor Barton mówi Brooke, jakie są skutki uboczne leków zażywanych przez jej córkę.

"07 zgłoś się"

odc.5, 6 Porucznik Borewicz usiłuje rozwiązać zagadkę śmierci Kasi Jańczak. Podejrzenia padają na kolegę ofiary. Funkcjonariusz otrzymuje również polecenie wykrycia sprawców kradzieży renesansowego kielicha mszalnego z muzeum w Wilbarku.

"Zraniona miłość"

odc.33-37 Cevdet odkrywa, gdzie znajduje się statek z bronią. Tevfik i Christo wypływają w morze przed jego przybyciem. Wasilij dostaje list, w którym Wanizelos zgadza się zamienić karę śmierci Hilal i Mehmeta na wygnanie. Zataja jednak treść wiadomości.

"Dr Quinn"

odc.11-15 Michaela bada Dorothy. Wyczuwa na jej piersi guz. Próbuje nakłonić przyjaciółkę, by poddała się operacji. Tymczasem Hank organizuje wieczorek tylko dla pań. Jake dla żartu wybiera się na spotkanie w przebraniu kobiety. Niespodziewanie zostaje uprowadzony...

"Jej Szerokość Afrodyta"

odc.6-10 Kim i Preston przychodzą razem do pracy, co wywołuje plotki. Jane i Grayson zostają obrońcami piosenkarki oskarżonej o zabójstwo. Do prawniczki zgłasza się też celebrytka ze świata mody, która chce wstrzymać publikację książki byłej asystentki.

"Alternatywy 4"

odc.4 Mieszkańcy z trudem znoszą próby Kubiak- -Kolińskiej. Z kolei śpiewaczce przeszkadza każdy szmer. Cichocki często zagląda do siedziby spółdzielni. W końcu zjawia się tam z kolegami, którzy udają ekipę TV. Dopiero przed kamerami prezes obiecuje mu mieszkanie.

"Złote serce"

odc.123-127 Henrique i Sofia postanawiają ratować swoje małżeństwo. Isabel wyjaśnia Vasco, dlaczego musi urodzić Catarinie dziecko. Córka Marii godzi się z mężem. Przyrzeka, że nie będzie miała przed nim więcej tajemnic. Jonas zapada na malarię.

Sobota

"Anna German"

odc.1/10 Koniec lat 30. Rodzice Anny, koloniści z Niemiec, żyją w lęku przed przedstawicielami tajnych służb. Pewnego dnia do miasta przyjeżdża czekista Walentyn, który niegdyś kochał się w Irmie. Wkrótce mąż kobiety, Eugen, zostaje aresztowany.

"Zagadka Hotelu Grand"

odc.6 W ośrodku odbywa się uroczysty ślub Javiera i Laury. Teresa nie wyraża zgody, by w ceremonii uczestniczyła Camila. Zjawia się natomiast Belen, która nadal jest prawowitą żoną Andresa. Jesus Cisneros, nowy szef sali, zdobywa przychylność hotelowego personelu. Na przyjęciu weselnym kelnerzy robią wszystko, by nie zawieść przełożonego. Julio otrzymuje od Cisnerosa ciekawą propozycję. Musi szybko zdecydować, czy przyjmuje oferowane warunki. Tymczasem Ezequiel niespodziewanie zjawia się nocą w pokoju Diega. Żąda, aby natychmiast wydał mu tajemniczy dokument. Zaskoczony mężczyzna strzela do szantażysty i ciężko go rani. Zdesperowany napastnik bierze zakładniczkę. Zamyka się wraz z Maite w jednym z hotelowych apartamentów.


Niedziela

"Czysty geniusz"

odc.3 Wskutek wypadku oficer policji traci pamięć. James proponuje lekarzom zastosowanie nowoczesnej metody, dzięki której pacjent odzyska wspomnienia. W tym czasie Zoe chce usunąć nagranie z monitoringu, na którym widać jej pocałunek z Malikiem.

"Profil"

odc.8, 9 Fotograf Jeanne Krakowski, która niedawno zyskała sławę, zostaje znaleziona martwa w swoim domu. Artystka była w trakcie rozwodu, co kieruje podejrzenia na jej męża. Druga sprawa dotyczy śmierci architekt Camille Janvier. Kobieta utrzymywała, że prześladuje ją duch.

"Biblia: Mojżesz"

odc.3 Hebrajczycy zostają uwolnieni z niewoli egipskiej. W drodze przez pustynię czyha na nich mnóstwo niebezpieczeństw, ale cały czas czuwa nad nimi Bóg. Na szczycie góry Synaj Stwórca przekazuje Mojżeszowi tablice z Dziesięciorgiem Przykazań.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje