Reklama

Weekend w serialach

Co zobaczymy w serialach w trakcie świątecznego weekendu? Sprawdźcie!


Piątek

Reklama

"Klan"

odc.3141 Miłosz wraca ze spotkania z klientem, dla którego kręcił film z wesela. Okazuje się, że mężczyzna nie chce zapłacić za nagranie, gdyż niebawem rozwodzi się z żoną.

"Pierwsza miłość"

odc.2513 Pobyt Melki w ośrodku policyjnym staje się dla niej coraz trudniejszy. Dziewczyna wciąż musi stawiać czoło zaczepkom Dariusza i Żanety. Olek otwiera świetlicę w stodole wujka.

"Barwy szczęścia"

odc.1674 Klara próbuje się dowiedzieć, czy Huberta i Ulę łączy uczucie. Prosi Jankę o śledzenie męża. Iwona i Alek interweniują w sprawie pracowników firmy Azja-Ciuch.

"rodzinka.pl"

odc.208 Natalia i Ludwik planują oderwać się od codziennej rutyny. Przygotowują się do rodzinnego wyjazdu z okazji urodzin Kacperka. Ich celem jest park rozrywki. Tymczasem Kuba i zazdrosna Paula po raz kolejny kłócą się o Agatę. Natalia wciąż ma wątpliwości dotyczące zbliżającego się ślubu najstarszego syna. Jej zdaniem młodzi popełniają życiowy błąd. Uważa, że powinni jeszcze raz przemyśleć swoją decyzję. Do Boskich dołącza Paula, która dowiaduje się, że Agata i Filip również przebywają w hotelu. Rodzina wspaniale spędza czas na zabawie, gdy nieoczekiwanie spełniają się najgorsze przewidywania Natalii - ślub Tomka i Magdy staje pod znakiem zapytania. Boscy z niepokojem obserwują, czy narzeczeni dojdą do porozumienia.

"Moda na sukces"

odc.6294-6298 Hope uzależnia się od leków. Taylor uzmysławia sobie, że Brooke chce wyswatać Caroline z Rickiem. Thomas zastaje parę nad basenem. Mężczyźni zaczynają rywalizować o jej względy. Steffy wykorzystuje fakt, że Liam pokłócił się z Hope.

"O mnie się nie martw"

odc.13 Marcin bierze udział w sprawie rozwodowej Sylwii. Kolejny raz przekonuje się, jak specyficznym człowiekiem jest jej mąż. Kobieta otrzymuje rozwód, lecz Igor zapowiada, że to jeszcze nie koniec. Krzysiek podejrzewa, że Marta ma romans. Na pytanie Małeckiego, czy go zdradza, kobieta gwałtownie zaprzecza. Okazuje się, że ma kłopoty, w które nie zamierza wtajemniczać ukochanego. Sprawą interesują się Paweł, pani Irenka i Marek. Zdenerwowana Marta wyjawia im, że prawdopodobnie jest w ciąży. Tymczasem Iga wraca do Polski w tajemnicy przed Marcinem. Chce zrobić mu niespodziankę, lecz ma wątpliwości, czy prawnikowi spodoba się jej pomysł. Ma jednak nadzieję, że mężczyzna wciąż ją kocha i przysięgnie jej miłość przed ołtarzem.

"Krąg podejrzanych"

odc.10 Mężczyzna podejrzewany o zamordowanie Isabel i porwanie Sary jest umierający. Tymczasem zaginiona Catherine została gdzieś przez niego ukryta. Victor i Alain muszą ją jak najszybciej odnaleźć. Chcą też namierzyć wspólnika sprawcy.

"Ojciec Brown"

odc.20-24 Dociekliwy Brown znajduje przeciwnika w osobie Sullivana. Rywal zamierza dać księdzu nauczkę. Tymczasem duchowny angażuje się w kolejne śledztwa. Jedno z nich sprawia, że ma do czynienia z brytyjskim MI5, inne zaś dotyczy egipskiej mumii.

"Skazany na śmierć"

odc.8 Sara i jej syn stają w obliczu poważnego zagrożenia. Shebie oraz C-Note postanawiają złapać Posejdona. Michael wraz z Lincolnem decydują się im pomóc. Whip podejmuje się kolejnej misji. Tymczasem T-Bag ujawnia swój pilnie strzeżony sekret.

"Złote serce"

odc.110-114 Duarte szykuje się do operacji. Wszyscy, nawet Beatriz, życzą mu powodzenia. Sofia poznaje w barze Leonela. Razem idą do pokoju hotelowego. Henrique postanawia sprzedać jacht i wycofać pieniądze, które Fred inwestuje w jego imieniu.
Sobota


"Zagadka Hotelu Grand"

odc.3 Doña Teresa przedstawia synowi trzy kandydatki na żonę, których posag ma uratować rodzinę przed ruiną. Diego oskarża żonę o porzucenie rodziny. Ayala jest zmuszony zatrzymać pociąg, którym uciekają zakochani i doprowadzić Alicię do hotelu.

"Biała księżniczka"

odc.1/8 Anglia, 1485 rok. Ryszard III ginie w bitwie pod Bosworth. Z potyczki wychodzi zwycięsko Henryk VII. Decyduje się poślubić Elżbietę York, która miała zostać żoną zmarłego przeciwnika. Władca liczy, że w ten sposób zjednoczy naród wycieńczony wojną domową.

"Agenci T.A.R.C.Z.Y."

odc.19, 20 Daisy nawiązuje współpracę z kimś, kogo nigdy nie widziałaby po swojej stronie. Razem z Simmonsem stara się szybko wydostać zespół ze Struktury. Okazuje się, że nie każdy chce ją opuścić. Aida kończy przygotowania przed ostateczną realizacją swojego planu.


Niedziela

"Lucyfer"

odc.13 Władca piekieł zostaje wrobiony w morderstwo. Przed aresztowaniem ratuje go Amenadiel. Później razem udają się na poszukiwania Malcolma. Wkrótce między bratem Lucyfera a ich wrogiem wywiązuje się zacięta walka.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje