Reklama

Weekend w serialach

Co zobaczymy w serialach w trakcie świątecznego weekendu? Sprawdźcie!


Piątek

Reklama

"Klan"

odc. 3121 Dumny Maciek, w asyście Bolka, załatwia w urzędzie formalności związane z rozpoczęciem działalności gospodarczej. Potem oświadcza Grażynce, że już jest poważnym biznesmenem.

"Pierwsza miłość"

odc. 2493 Na spotkaniu Radek przedstawia dowody obciążające Aleksandra. Zdruzgotana Sabina decyduje się pomóc Arturowi w pogrążeniu Marker’s Trade.

"Barwy szczęścia"

odc. 1654 Ludzie zaczynają plotkować o dziwnych relacjach łaczących księdza Tadeusza i Aldonę. Waleria postanawia dowiedzieć się, ile jest prawdy w twierdzeniu, iż duchowny jest ojcem Aleksa. Tymczasem Józek stara sie spełniać wszystkie zachcianki Julity. Zapożycza się, by kupić ukochanej wymarzoną torebkę

"rodzinka.pl"

odc.204 Paula wymusza na Kubie informacje o urodzinowej niespodziance, którą chłopak dla niej szykuje. Bolo zachęca Marysię do wieczornego wyjścia. Kacper ratuje mamę przed niespodzianymi wydatkami. Z kolei Magda wyjaśnia wątpliwości związane ze ślubem.

"O mnie się nie martw"

odc. 9 Pani Irenka wpada w depresję po spotkaniu z Michałem, swoją dawną miłością. Mężczyzna nie rozpoznał jej po latach. Sylwia mówi Marcinowi prawdę o swoim związku. Okazuje się, że nie wie, gdzie przebywa jej mąż. Prawnik obiecuje pomoc.

"Skazany na śmierć: Sequel"

odc. 4 Bojownicy ISIS nadal kontrolują więzienie. Michael, Whip i Ja podejmują ostatnią próbę ucieczki z Ogygii. Muszą zawrzeć sojusz z wrogiem. Lincoln ściga się z czasem, podczas gdy T-Bag i Kellerman próbują zdobyć więcej informacji o tym, jak Michael wrócił do życia.

"Tutanchamon"

odc.3 W Tebach odbywa się koronacja Ka. Przybyły w ostatnim momencie Tutanchamon zabija niedoszłego faraona, a Horemheba, który wyniósł go na tron, rozkazuje pojmać. Anchesenamon popada w niełaskę, a Suhad zdobywa wysoką pozycję na dworze.

Sobota

"Komisarz Alex"

odc.114 Ekipa budowlana w trakcie robót trafia na zakopane zwłoki. Ofiarą jest notowany za kradzieże Witold Banaś, który zginął od postrzału w serce. Tej samej broni użył zabójca niejakiego Mareckiego, kumpla z celi Banasia. Wszystkie tropy prowadzą policjantów do sprawy napadu sprzed kilku lat. Wtedy dziewczyna Banasia, Sonia, zapewniła mu alibi. Teraz przesłuchiwana w sprawie kobieta nie potrafi powiedzieć, czy jej były partner miał wrogów. Kiedy ginie kolejny uczestnik rabunku, zespół Górskiego jest przekonany, że obie sprawy łączą się ze sobą. Aby wyjaśnić skomplikowaną zagadkę kryminalną, inspektor Nina Kruk angażuje się w niebezpieczną znajomość z architektem zatrudnionym na placu budowy, na którym dokonano makabrycznego odkrycia.

"Świat według Kiepskich"

odc.513 Na podwórku kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 pojawia się tajemniczy, duży kocur. Zakłóca ciszę nocną głośnym miauczeniem. Ferdek lekceważy problem, natomiast Halina jest zaniepokojona, ponieważ od dzieciństwa panicznie boi się tych zwierząt.

"Zagadka Hotelu Grand"

odc.27 Andres spotyka Belen, byłą żonę, która zwraca się do niego o pomoc. Zdesperowany Alfredo sprzedaje swój tytuł szlachecki, by ratować Javiera przed rozstrzelaniem. Doña Teresa zostaje oskarżona o zamordowanie swojego męża i postawiona przed sądem.

Niedziela

"Wojenne dziewczyny"

odc.10 Dietrich, szantażowany przez Marysię i jej przyjaciółki, zgadza się na współpracę z polskim podziemiem. Nie wytrzymuje jednak presji i wkrótce popełnia samobójstwo. Po jego śmierci Marysia odkrywa, że Niemiec zatrudnił ją jako gosposię, by dowiedzieć się czegoś o Irce i Kamilu. Malina prosi Ewkę o wyrobienie kenkart dla dwojga ukrywających się Żydów. Tymczasem Stefan wyznaje miłość Irce. Gestapo bezskutecznie poszukuje zaginionego Kleima. Dom w Klarysewie przestaje być bezpieczny. Witek proponuje Ewce, aby zamieszkali razem. Dziewczyny znajdują schronienie w konspiracyjnym mieszkaniu. Wieczorem Marysia przypadkowo odkrywa, że Żydzi, dla których trzeba zdobyć fałszywe dokumenty, to jej ojciec i siostra.

"Lucyfer"

odc.9 Do władcy piekieł zgłasza się ksiądz, który chce zapobiec sprzedaży narkotyków w centrum młodzieży. Uważa, że dyrektor ośrodka ma związek z nielegalnym procederem. Kiedy szef placówki ginie, duchowny staje się - ku uciesze Lucyfera - głównym podejrzanym.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje