Reklama

Weekend w serialach

Co zobaczymy w serialach w trakcie świątecznego weekendu? Sprawdźcie!


Piątek

Reklama

"Klan"

odc. 3119 Wiadomości zawarte w liście, który otrzymał poprzedniego dnia, zupełnie wytrąciły Jerzego z równowagi. Chojnicki wprawdzie nie wypiera się romansu z kobietą, której zdjęcie znalazł w przesyłce, ale o dziecku będącym jego owocem nie miał najmniejszego pojęcia. Antek sugeruje przyjacielowi, że powinien zrobić badania genetyczne i w ten sposób wyjaśnić tę dziwną sytuację. Jerzy zgadza się z kolegą, jednocześnie zastanawia się, czy powinien o liście poinformować Elżbietę. Tymczasem Borys proponuje Kamili wspólny wyjazd na długi weekend - chce zabrać dziewczynę w swoje rodzinne strony. Od razu jednak deklaruje, że będzie to przyjacielska wyprawa. Niedługo później przygnębiona siostra Jerzego zwierza się Bożence, że wszystko popsuła i z jej związku z modelem już nic nie będzie. W tym czasie Bożenka opowiada Bolkowi o sukcesie zbiórki funduszy na preclownię Maćka. Choć pieniądze już są, to pojawił się kolejny kłopot - chłopak nie da sobie rady z załatwianiem urzędowych spraw. Kazuń deklaruje, że chętnie wesprze Maćka w nowych obowiązkach.

"Pierwsza miłość"

odc. 2491 Przygnębiony Artur zaprasza Karola na spotkanie. W czasie rozmowy informuje go, że Aleksander działa na niekorzyść Kulczycki Corporation. Przerażony Weksler chce jak najszybciej ostrzec córkę przed jej ukochanym. Ale w tym czasie Sabina w towarzystwie Kingi oraz Lwa uczestniczą w rozmowach handlowych i starają się ratować kontrakt, który chce przejąć Matejka. Natomiast Marysia staje przed kolejnym nietypowym wyzwaniem - musi rozwiązać zagadkę kradzieży, do której doszło w King’s Fitness. 

"Barwy szczęścia"

odc. 1651 Wczesnym rankiem zaskoczona Marta dostrzega przed swoim blokiem Alicję. Walawska szybko dochodzi do wniosku, że kobieta musiała spędzić noc w mieszkaniu Kasi i Łukasza... Kilka godzin później dochodzi do ostrej wymiany zdań między Sadowskim a Umińską. Dziennikarz daje szefowej wyraźnie do zrozumienia, że ma dość tego, iż kobieta wyraźnie mu się narzuca. Tymczasem Hubert proponuje Uli, by wpadła do niego do domu. Chce wspólnie z dziewczyną popracować nad jej tekstami piosenek. Pyrka jest pod wrażeniem tego, jak znajoma radzi sobie z Marysią. W tym samym czasie Eryk odwiedza Angelę. Widać, że chłopak coraz większym zainteresowaniem darzy koleżankę, ale ona nadal zachowuje spory dystans.

"rodzinka.pl"

odc.203 Natalia od dłuższego czasu fascynuje się kulturą i kuchnią francuską. Serwuje na obiad zaskoczonej rodzinie ślimaki, co jednak nie zostaje przyjęte z entuzjazmem. Tymczasem Zosia stara się uzmysłowić Kacprowi i Kubie, jak bardzo się wzajemnie kochają jako bracia. Starszy z nich dowiaduje się o kolejnej porażce młodszego w szkole. Mimo to rozpiera go duma. Wieczorem w mieszkaniu Boskich trwa rozgrywka w Monopol. Okazuje się, że Marek, przyjaciel domu, nie ma w nią sobie równych i jego przeciwnicy mogą tylko marzyć o wygranej. Ludwikowi dopisuje humor. Natalia wykorzystuje dobre nastawienie męża i jego liczne talenty do pomocy w codziennych obowiązkach domowych. Okazuje się, że Boski jest niezastąpiony.

"Moda na sukces"

odc.6269-6273 Stephanie próbuje przekonać Liama, że popełnia największy błąd w życiu, będzie żałował rozwodu ze Steffy. Bridget i Owen odwiedzają Forrester Creations. Przynoszą Erikowi i Brooke ważne informacje. Wiadomość robi olbrzymie wrażenie na Jackie.

"O mnie się nie martw"

odc.8 Aśka rozpacza po wyprowadzce Adama. Paweł próbuje uniknąć spotkania z kłopotliwą adoratorką, która przyszła do kancelarii. Iga wraca do Polski. Marcin musi przystosować się do nowej sytuacji. Krzysiek, Wojtek i Irenka starają się mu w tym pomóc.

"Skazany na śmierć: Sequel"

odc.3 Sarę niespodziewanie odwiedza T-Bag. Radzi jej, by na siebie uważała, gdyż ktoś może ją śledzić. Tymczasem Lincoln stara się za wszelką cenę odzyskać skonfiskowany paszport. Zamierza uciec z Jemenu. Z kolei Michael planuje swój kolejny ruch.

"Tutanchamon"

odc.2 Horemheb pozostawia rannego faraona na polu walki i na czele armii wkracza do Teb. Konającego władcę znajduje Suhad. Gdy monarcha odzyskuje siły, decyduje się walczyć o tron. Wcześniej zamierza uwolnić z niewoli swojego przyjaciela, Lagusa.


Sobota

"Komisarz Alex"

odc.113 W więziennej łaźni zostaje znaleziona martwa Olga Mirecka. Władze zakładu karnego twierdzą, że kobieta popełniła samobójstwo. Nina Kruk, która doprowadziła do jej skazania i pomogła w sądzie, nie wierzy w tę wersję wydarzeń. Mirecka miała wyjść na wolność za cztery miesiące, poza tym przed śmiercią wysłała do niej list z prośbą o rozmowę. Policjantka postanawia zbadać sprawę. Pod fałszywym nazwiskiem trafia za kratki i tam podejmuje śledztwo. Poznaje najlepszą przyjaciółkę ofiary, Dorotę, która została wrobiona w zabójstwo. Skazana urodziła w więzieniu córeczkę Zuzię, dziewczynka trafiła do domu dziecka. Nina z pomocą ekipy postanawia dowieść niewinności młodej matki. W sprawę zamieszany jest były pracodawca Doroty, Aleksander Szulc.

"Świat według Kiepskich"

odc.512 Helena przygotowuje się do recitalu, zamierza śpiewać i grać na mandolinie. W rozmowie z Ferdkiem dochodzi do wniosku, że przydałby jej się akompaniament fletu. Kiepski przyjmuje propozycję i rozpoczynają wspólne próby do występu.

"Zagadka Hotelu Grand"

odc.26 Julio wykorzystuje zamęt związany z trwającym w hotelu remontem, żeby dostać się do tajnego pokoju, który zamurowano na polecenie doñi Teresy. Razem z Alicią znajdują tam polisę na życie, którą jej ojciec wykupił na krótko przed śmiercią.

Niedziela

"Wojenne dziewczyny"

odc.9 Za radą Witka Marysia opowiada Dietrichowi, że jest szantażowana przez gestapo. Irka i Ewka idą do mieszkania Brodzkiej po tajemniczą kasetkę, którą zostawił Kamil. Znajduje się w niej notes z zaszyfrowanymi informacjami. Fronczak, mimo że spędziła noc z Witkiem, teraz go odrzuca. Dziewczyna razem z Marysią otwierają sejf Dietricha. Znajdują tam broń, kompromitujące zdjęcia Niemca i zaszyfrowane zapisy, identyczne z tymi, które są w notesie Kamila. Jurek zostaje zatrzymany przez gestapo. Niemcy wypytują go o noc, podczas której zastrzelono oficera. Zeznania prowadzą do Marysi, która zostaje przywieziona na przesłuchanie. Z opresji ratuje ją Kleim. Jurek trafia na Pawiak. Wkrótce zostaje rozstrzelany. Gdy Marysia dowiaduje się o tym, zabija Kleima z broni Dietricha.

"Lucyfer"

odc.8 Chloe z pomocą władcy piekieł bada sprawę morderstwa kontrowersyjnego terapeuty, który zalecał romanse jako sposób na ratowanie związków. Tymczasem Lucyfer robi się zazdrosny o relację Decker i Dana. Angażuje doktor Lindę Martin, by pomogła mu ich rozdzielić.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama