Weekend w serialach

Co zobaczymy w serialach w czasie weekendu?Piątek

Reklama

"Klan"

odc. 3107 Rano Pawełek uprzedza ojca, że później wróci do domu. Umówił się ze swoją ukochaną Julitą, że odwiezie ją do szkoły muzycznej na Tarchominie. Lubicz proponuje synowi, że go podwiezie.

"Pierwsza miłość"

odc. 2477 Mimo pewnych oporów Beata zgadza się na spotkanie z Cezarym. W trakcie rozmowy ustalają nowe warunki zatrudnienia Mazurówny.

"Barwy szczęścia"

odc. 1637 Ciągle przygnębiona rozstaniem z Kajtkiem Angela przez przypadek spotyka Eryka, byłego chłopaka Oliwki. Nastolatek żartuje, że w obecnej sytuacji chyba powinni zostać parą. Tymczasem Dąbrowski zaprasza Martę do współpracy przy nowym ciekawym projekcie. Artur nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy.

"O mnie się nie martw"

odc.6 Witek potrzebuje porady prawnej. Matka Igi padła ofiarą oszustów. Marcin i Sylwia zjawiają się w hotelu, w którym pracuje Ewa. Prowadzą sprawę dotyczącą rozdzielności majątkowej jej szefowej. Siostra Krzyśka dostrzega sygnały wskazujące na mobbing.

"rodzinka.pl

odc.201 Natalia oświadcza zaskoczonemu mężowi, że jest w ciąży. Tomek i Magda planują ślub. Przyszły pan młody nie wydaje się w stu procentach pewny swojej decyzji. Boski sprawia sobie prezent - skuter. Bolo i Maria przypadają sobie do gustu.

"Barabasz"

odc.4 Z woli Piłata Barabasz pracuje w kopalni na Cyprze. Niebawem trafia do Rzymu. W zamian za wolność ma pomóc prefektowi Judei wyrwać z rąk chrześcijan jego bratanicę. W rzeczywistości jednak mężczyzna ma doprowadzić Rzymian do kryjówki innowierców.

"Krąg podejrzanych"

odc.3 Znaleziono nieprzytomną dr Guzman. Policjanci mają nadzieję, że jej zeznanie pomoże w sprawie Catherine. Główny podejrzany, szpitalny dozorca, dowodzi swojej niewinności. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna nie mówi całej prawdy.

Sobota

"Komisarz Alex"

odc.110 Na wysypisku śmieci zostaje znalezione ciało popularnego w Łodzi hokeisty, Nowackiego. Ekipa komisarza Orlicza przystępuje do zbierania dowodów i przesłuchania świadków. Wkrótce wychodzi na jaw, że dzień przed śmiercią, podczas treningu, sportowiec pobił się ze swoim kolegą z drużyny, niejakim Ziętkiem. Powodem bójki miał być romans mężczyzny z żoną Nowackiego. Podejrzany o zbrodnię ma jednak alibi na czas morderstwa. W toku śledztwa okazuje się, że także prezes klubu, w którym występowała ofiara, nie wierzy, że jego zawodnik zginął z powodu miłosnego trójkąta. Jest zdania, że sprawa ma drugie dno, i twierdzi, że zabójcą jest ktoś spoza zespołu. Policjanci robią wszystko, by potwierdzić lub odrzucić jego tezę.

"Świat według Kiepskich"

odc.510 Halina, przytłoczona nadmiarem codziennych obowiązków, przeżywa załamanie nerwowe. Z pomocą przychodzi jej Helena, która proponuje wspólny wypad na urlop. Kobiety znikają bez śladu. Zaniepokojony Ferdek rozpoczyna poszukiwania.

"Zagadka Hotelu Grand"

odc.24 Ángela chce przekazać skradzione pieniądze Llanesowi. Andres i Diego rozpoznają w nim swojego niedoszłego zabójcę. Javier symuluje niezdolność do służby wojskowej, by uniknąć wyjazdu na wojnę. Pułkownik wzywa lekarza z garnizonu, by go zbadał.

"Kontakt"

odc.3 Mijają trzy miesiące od postrzelenia porucznika Adama. Mężczyzna powoli wraca do zdrowia. Jego brat Thomas zostaje zatrudniony jako konsultant w wydziale kryminalnym w Aix-en-Provence. Dołącza do śledztwa w sprawie zabójstwa Alexandre’a Spitzera.

Niedziela

"Wojenne dziewczyny"

odc.6 Jurek proponuje Marysi, by z nim zamieszkała. Wkrótce dziewczyna składa jednemu z dowódców podziemia raport ze spotkania z Dietrichem. Stefan, przyjaciel ukochanego Irki z wojska, który uciekł z obozu, śledzi dziewczynę. Szczęsna zastępuje Ewkę podczas akcji dywersyjnej w kinie. Niestety nie wszystko przebiega zgodnie z planem. Folksdojcz Zommer, do mieszkania którego miała zapukać, wciąga ją do środka i nachalnie napastuje. Dziewczyna w akcie desperacji uderza go torbą wypełnioną łatwopalną cieczą. Napastnik staje w płomieniach, a przerażona Irka ucieka z miejsca zdarzenia. Stefan przekazuje jej, że był świadkiem, jak bomba uderzyła w samochód, którym jechał Kamil. Nikt z pasażerów nie miał najmniejszych szans na przeżycie.

"Lucyfer"
odc.6 Znika kontener należący do władcy piekieł wraz z całą tajemniczą zawartością. Lucyfer, który z góry uznaje sprawę kradzieży za nudną, włącza się do śledztwa dopiero wówczas, gdy zdaje sobie sprawę, co tak naprawdę mu odebrano.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje