Reklama

Weekend w serialach

Co zobaczymy w serialach w czasie weekendu?


Piątek

Reklama


"Pierwsza miłość"

odc. 2383 Na spotkaniu Ingrid oferuje Radkowi sporą sumę pieniędzy za rezygnację z praw do dziecka i złożenie odpowiedniego oświadczenie w sądzie.

"Barwy szczęścia"

odc. 1544 Przygnębiony Piotr po raz kolejny odwiedza swoją byłą żonę i prosi ją, by zadzwoniła w jego imieniu do Basanti i pomogła mu odzyskać dziewczynę i pracę. Wizyta Walawskiego doprowadza Artura do szału i dochodzi do awantury.

"Tajemnice hotelu Adlon"

odc.1/6 Alma rodzi dziecko będące owocem związku z synem woźnicy, Friedrichem. By uniknąć skandalu, dziewczyna zostaje wydana za mąż, a jej matka oznajmia, że to ona jest rodzicem Soni. Friedrich znajduje zatrudnienie w Adlonie, hotelu należącym do przyjaciela rodziny Almy.

"Kryminalne zagadki Las Vegas"

odc.10 Weekend w ośrodku odnowy biologicznej zamienia się dla Sary, Finlay i Morgan w dochodzenie w sprawie morderstwa. Wkrótce znika także jedna z przyjaciółek, a pozostali członkowie ekipy muszą ustalić wszystkie szczegóły sprawy, by ją odnaleźć.

"Moda na sukces"

odc.6162-6166 Liam świętuje wraz z przyjaciółmi i rodziną ostatnie dni kawalerskiego życia. Steffy wciąż ma nadzieję, że wesele się nie odbędzie. Między Ridge’em i Thorne’em dochodzi do rękoczynów. Wskutek obrażeń jeden z nich traci przytomność.

Sobota

"Komisarz Alex"

odc.104 Podczas przedstawienia lalkowego dla dzieci dochodzi do zbrodni, której ofiarą pada aktor. Funkcjonariusze z zespołu komisarza Orlicza ustalają, że denat był oskarżony o gwałt. Następnego dnia ginie kierowca taksówki. Okazuje się, że on również dopuścił się takiego samego przestępstwa. Stróże prawa nie mają wątpliwości, że oba przypadki łączą się ze sobą. Wygląda na to, że ktoś na własną rękę usiłuje wymierzyć zwyrodnialcom sprawiedliwość. Policja ma powody, by przypuszczać, że poszukiwanym jest mściciel i wkrótce dojdzie do kolejnej zbrodni. W toku prowadzonego śledztwa trop wiedzie detektywów do znanej kancelarii adwokackiej. Policjanci przesłuchują osoby związane ze sprawą. Wkrótce udaje się ustalić kluczowe fakty.

"Zabójcze umysły"

odc.77 W Sarasocie dochodzi do serii brutalnych zbrodni. Ofiarami są dziewczęta. Trop prowadzi do zamożnego adwokata Williama Harrisa, który był podejrzewany o molestowanie nieletniej. Zaraz po aresztowaniu prawnika dochodzi do kolejnego zabójstwa.

Niedziela

"Na noże"

odc.13 Wiola namawia Serafina, by pozbył się Majchrzaka z restauracji. Tymczasem Patryk przygotowuje wypieki w domu i dostarcza je do lokalu. Dzięki temu może poświęcać dzieciom więcej czasu. Niestety, dowiaduje się, że Wiolka chce go zwolnić. Namawia Jacka, by usunął menadżerkę. Magda postanawia pomóc mężowi. Ma dla niego pomysł na biznes - sprzedawanie ciast i ciastek przez internet. Tymczasem Majchrzak zamierza sprzedać udziały swoje, Patryka i Zuzy, a resztę sumy pożyczyć z banku. Jego plan może się udać, ale mężczyzna przypadkowo wyjawia go Wioli. Między Zuzą a Waldkiem dochodzi do pocałunku. Jacek odkupuje food trucka i jedzie nim do przyjaciółki. Postanawia wyznać jej prawdę. Proponuje też, żeby została szefem kuchni w jego objazdowej restauracji.

"Ranczo"

odc.130 W Wigilię w Wilkowyjach spada pierwszy w tym roku śnieg. Świąteczną atmosferę psuje mieszkańcom wsi myśl, że jest to także dzień wyborów prezydenckich. Tymczasem główny kandydat ukrywa się na plebanii i spędza czas na rozmowach z księżmi. Gdy wreszcie prezes Kozioł pojawia się tuż przed ogłoszeniem wyników, rodzina i przyjaciele ledwie go poznają. Kusy coraz bardziej pogrąża się w depresji. Mało brakuje, by zerwał z abstynencją i znów popadł w uzależnienie od alkoholu. W porę jednak powstrzymuje go przed tym niespodziewana seria wizyt. Wreszcie nadchodzi długo oczekiwana chwila - komisja ogłasza wynik wyborów na stanowisko prezydenta. Mieszkańcy Wilkowyj z zapartym tchem przyjmują te wieści.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje