Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają bohaterów seriali w trakcie weekendu? Zobaczcie!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

Reklama

"Klan"

ODC. 2931 Do biura Michała zagląda Sandra z córeczką. Chojnicki namawia dziewczynę, by gdy znajdzie czas, wpadła z wizytą na Sadybę. Jest przekonany, że Jerzy będzie szczęśliwy, mogąc wreszcie poznać swoją wnuczkę. W tym samym czasie Czesia żali się Grażynce, iż Darek coraz bardziej się od niej oddala. Zdaniem Kurzawskiej, męża interesuje jedynie praca - pewnie już wkrótce dostanie awans, bo cały czas i energię poświęca na adorowanie zagranicznych kontrahentek. Gdy kobieta w końcu wraca do domu, dowiaduje się, że Darek znowu kupił bilety do teatru, ale tym razem dla nich.

"Pierwsza miłość"

ODC. 2284 W domu Żukowskich wybucha panika z powodu zniknięcia Tomka. Dowodem potwierdzającym jego ucieczkę jest odnaleziony list. Beata spodziewa się zaproszenia na galę, w której ma uczestniczyć Lew. Przed imprezą odwiedza ją stylistka i oferuje swoją pomoc w poprawieniu jej wizerunku. Oskarżenia o kradzież kierowane pod adresem Marty doprowadzają do pogorszenia relacji między Krystianem i Melką. Marta liczy na wsparcie ze strony Aśki, nie wiedząc, że zguba znajduje się w jej posiadaniu.

"Barwy szczęścia"

ODC. 1441 Mimo pozytywnego oddźwięku po programie Sadowskiego, sytuacja Darka nie poprawia się. Media cały czas węszą pod jego domem i piłkarz nadal nie gra. Przed szkołą Kajtka zaczepia paparazzo i oferuje mu pieniądze za wspólne zdjęcia Władka i Darka... Nadchodzi dzień ostatecznych zeznań Piotra w prokuraturze. Artur, zakładając najgorsze, planuje przepisać swoją firmę na Martę. Iga prosi Piotra, żeby się opamiętał i odwołał fałszywe zeznania szkodzące Chowańskiemu. W przeciwnym razie Walawska jest zdecydowana zeznawać przeciwko mężowi. Sebastian wręcza Magdzie klucze do swojego domu i daje jej tydzień na podjęcie decyzji czy chce się do niego wprowadzić. Tymczasem Natalia i Oliwier starają się ukryć przed Klemensem, że spędzili wspólnie weekend.

"rodzinka.pl"

ODC.176 Natalia pakuje prezenty dla dziecka Marysi. Do Boskich wpada Marek. Razem wspominają zabawne historie z dzieciństwa chłopców. Ludwik żyje w przekonaniu, że najmłodszy syn jest jeszcze dzieckiem. Kacper sprytnie to wykorzystuje.

"O mnie się nie martw" 4

ODC.7 Mecenas Kaszuba kolejny raz staje przeciwko ojcu w sprawie o działanie na szkodę spółki. Marek nie wyczuwa, że syn przechodzi trudny czas. Sam jest pod presją, bo zmiany w kancelarii go przytłaczają i nawet powrót Wiktora niewiele pomaga.

"Zagadka Hotelu Grand"

ODC.4 Julio z pomocą Alicii próbuje na własną rękę ustalić prawdę na temat losów siostry. Kobieta podejrzewa, że jej narzeczony coś ukrywa. Stara się też ustalić tożsamość człowieka, który szantażuje Diega. Do hotelu przybywa matka Alfreda, Elisa.

"Grzech Fatmagül"

ODC.3-7 Spokojne życie młodej Fatmagül całkowicie się zmieniło, gdy została brutalnie zgwałcona przez pijanych mężczyzn. W oczach mieszkańców niewielkiego nadmorskiego miasteczka Cesme dziewczyna stała się pohańbiona.

Sobota

"Strażacy" 2

ODC.18 Ratownicy otrzymują wezwanie do pożaru w lokalu na piątym piętrze. Mieszkająca tam Danuta stara się uratować swoje wnuki. Ogień odcina im drogę ucieczki. Wozy strażackie mają problem ze znalezieniem dojazdu pod blok...

"Downton Abbey" 5

ODC.5 Historyk sztuki Bricker ponownie zjawia się w posiadłości. Pod nieobecność Roberta wkrada się do sypialni Cory. Tam zastaje ich lord Grantham, który wrócił wcześniej z wyjazdu. Inspektor Vyner ze Scotland Yardu przesłuchuje Mary i Annę w sprawie Greena.

Niedziela

"Bodo"

ODC.8 Rok 1928. Eugeniusz kupuje samochód. Nie ma jeszcze prawa jazdy, więc wynajmuje kierowcę, dawnego przyjaciela Antka. Artysta wciąż nie może zapomnieć o Norze Ney. Rzuca się w wir pracy z Rolandem i Hanuszem. Na przyjęciu po premierze rewii spotyka kapitana Magierę, któremu uratował życie. Żali się mu na brak poważnych propozycji filmowych. Następnego dnia w jego mieszkaniu zjawia się przerażony producent, który oferuje mu dużą rolę. Zaskoczony Bodo odwiedza oficera i proponuje mu wyprodukowanie niezależnego przeboju. Kapitan przystaje na ten pomysł, lecz stawia warunki. Rozpoczynają się próby, w których uczestniczą Hanusz, Roland i jego żona. Wkrótce Eugeniusz przekonuje się, że współpraca z Magierą nie będzie łatwa.


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje