Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają bohaterów seriali w trakcie weekendu? Zobaczcie!


Reklama

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Klan"

odc. 2917 Po raz kolejny Monika przypomina Danielowi, o co go wczoraj prosiła - ma dobrze traktować Feliksa, który się do nich dzisiaj sprowadza. Syn rzeczywiście bierze sobie jej uwagi do serca i nie dość, że jest miły dla Nowaka, to jeszcze z zainteresowaniem przegląda książkę jego autorstwa. Natomiast Paweł rozważa, czy mimo nie najlepszego samopoczucia mógłby pojechać chociaż na kilka godzin na zawody, w których startuje syn. Wiga jest temu pomysłowi absolutnie przeciwna. Dodatkowo sugeruje ukochanemu, że powinien wreszcie powiedzieć Pawełkowi o swojej chorobie. Lubicz próbuje to zrobić.

"Pierwsza miłość"

odc. 2269 W prasie ukazuje się artykuł opisujący domniemany związek Beaty ze znanym aktorem. Dziewczyna jest zdruzgotana. Gdy po południu w barze pojawia się jej adorator, liczy na wsparcie z jego strony. W tym czasie Bartek namawia Tolę na specjalistyczne badania. Diagnoza lekarza jest dla dziewczyny szokująca.

"Strażacy" 2

odc.15, 16 Partnerka Bogusia jedzie do Warszawy na USG. Autobus, którym podróżuje, ma wypadek. Ciężarna zawiadamia ukochanego. Kamila próbuje przekonać Adama, że Krzyś nie powinien z nimi zamieszkać. Wojnar jednak nie zmienia swojego zdania.

"rodzinka.pl"

odc.173 Natalia obraża się na mamę. Janina, mimo że córka jest już dorosła i ma własną rodzinę, we wszystkim ją poucza i daje do zrozumienia, że zawsze wie lepiej. Marek i Maria wpadają do Boskich z wizytą i chwalą się zakupami dla dziecka.

"O mnie się nie martw" 4

odc.4 Do Igi dociera, że Helenka przestaje być dzieckiem. Ukochana córeczka wkracza w trudny wiek. W sądzie Marcin broni kobietę oskarżoną o pobicie pasierba. Krytycznie wypowiada się o ojcu chłopaka, który po 17 latach dowiedział się, że ma syna.

"Wspaniałe stulecie"

odc.305-309 Ranny Bajazyd dochodzi do siebie, lecz musi uciekać przed pościgiem. Udaje się do Erzurum. Następnie przesuwa się na wschód. Gości u perskiego szacha, który proponuje mu zjednoczenie sił przeciwko Sulejmanowi. Sułtan znów cierpi na podagrę.


Sobota


"Downton Abbey" 5

odc.2 Wiosna 1924 roku. Mary i Tony pragną się lepiej poznać przed ślubem. W tajemnicy wyjeżdżają razem do Liverpoolu. Tom i Sara zbliżają się do siebie. W posiadłości Crawleyów zjawia się historyk sztuki Simon Bricker. Mężczyzna flirtuje z Corą.

"Psychoza"

odc.7, 8 Norma prosi sklepikarzy o możliwość rozwieszenia ulotek informujących o otwarciu Bates Motel. Wszędzie spotyka się z odmową. Mimo to pojawia się pierwszy gość. Później spędza z Emmą trochę czasu. Wypytuje dziewczynę o swojego syna.

"Chicago fire"

odc.15 Postrzelony przez nieznanych sprawców Antonio trafia do szpitala. Dawson po rozmowie z inspektorem policji postanawia przeprowadzić własne śledztwo i znaleźć osoby, które chciały zabić jej brata. Prosi o pomoc przebywającego w więzieniu Voighta.


Niedziela

"Bodo"

odc.5 Mijają dwa lata. Bodo zmienia się nie do poznania. Artysta gra w teatrze Czarny Kot. Podczas jednego z gościnnych występów w Łodzi spotyka Adę, której proponuje wspólny wyjazd do Warszawy. Liczy, że uda mu się w końcu odnieść tam sukces. Trwająca wojna polsko-bolszewicka i zbliżający się front sprawiają, że wielu aktorów odchodzi z teatru i wstępuje do armii. Eugeniusz chce wykorzystać tę szansę, co nie podoba się Adzie, która pochodzi z domu o silnych korzeniach patriotycznych. Gdy mężczyzna dowiaduje się, że do wojska zaciągnął się Hans, również postanawia zgłosić się na ochotnika. Seria zdarzeń sprawia, że poznaje Karola Hanusza, który proponuje mu wspólną wyprawę na front. Zamiast na pole walki, obaj trafiają jednak na... plan filmu wojennego.

"Blef"

odc.1/10 Życie planującej ślub Alice, która wraz ze swoją przyjaciółką Valerie prowadzi agencję detektywistyczną w Los Angeles, wywraca się do góry nogami. Jej ukochany okrada bowiem jej konta bankowe i znika bez śladu. Kobieta rusza tropem oszusta.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje