Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!

Zobacz, które seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

Reklama

"Klan"

ODC. 2863 Wczesnym rankiem Zyta szykuje się do wyjścia z mieszkania Michała. Chce jeszcze przed pracą zajrzeć do mamy. Chojnicki stara się przekonać żonę, że nie powinni się rozstawać. Jednak kobieta twierdzi, iż to zbyt poważny temat, by załatwić go w kilka minut. Ale zgadza się później do niego wrócić. Tymczasem Agnieszka i Zosia przygotowują się na przyjazd ekipy realizującej program o życiu bez cukru. Niestety, bardzo szybko okazuje się, że Zosia nie najlepiej radzi sobie przed kamerą. Natomiast Ola zbiera informacje na temat swojego podopiecznego. Szef wyraża się o Szymczaku w samych superlatywach.

"Pierwsza miłość"

ODC. 2209 Ku zaskoczeniu Miksera w klubie oprócz Radka pojawiają się także inni nieproszeni goście. W tym samym czasie Sabina, zaniepokojona losem Zielińskiego, próbuje się z nim skontaktować. Rozdrażniony Natan prosi dziewczynę, by podjęła decyzję dotyczącą ich związku.

"O mnie się nie martw"

ODC.4 Między Igą a Dorotą dochodzi do spięcia. W kancelarii zjawia się kobieta, która chce cofnąć darowiznę na rzecz wnuczki. Krzysiek za radą Irenki postanawia być jeden dzień miły i uczynny. Nie jest to łatwe, gdyż jest ze wszystkimi skłócony.

"Sherlock"

ODC. 3 W okolicy Baker Street 221B dochodzi do eksplozji. Okazuje się, że ktoś w ten sposób chciał wysłać Holmesowi wiadomość. On i Watson muszą rozwikłać zagadkę. Za 12 godzin będzie bowiem zdetonowany kolejny ładunek, tym razem przymocowany do zakładniczki.

Sobota

"rodzinka.pl"

ODC.162 Tomek wciąż rozpamiętuje rozstanie z Magdą. Natalia, chcąc go pocieszyć, opowiada mu o dawnych miłościach Ludwika. Kacper wraca do domu z rozbitym nosem. Matka wpada w panikę i nie daje chłopakowi dojść do słowa. Następnie podstępem pozbywa się synów z domu i zaprasza do siebie Marysię na babski wieczór. Tymczasem z niezapowiedzianą wizytą wpadają dziadkowie.

ODC.163 W domu Boskich dochodzi do awarii światła. Stwarza to idealne warunki do snucia wspomnień. Tomek i Magda przeglądają stary album ze zdjęciami i wspominają początki swojej znajomości. Romantyczną atmosferę psuje Kuba, który dosiada się do zakochanych i zaczyna przywoływać zabawne anegdotki dotyczące oglądanych fotografii.

"Ojciec Mateusz"

ODC.130 W nocy do kościoła włamują się złodzieje. Natalia wzywa policję. Na miejsce przyjeżdżają Marczak i Górska. Funkcjonariuszka wchodzi do zakrystii, gdzie zostaje obezwładniona przez przestępców. Jej współpracownicy próbują negocjować, ale kobieta reprezentująca bandytów stawia twarde warunki. Policjantom pomaga Mateusz. Ksiądz rozpoznaje w przestępcach krewnych Marii Zykun. Kobieta zostaje wezwana do świątyni.

"Downton Abbey 4"

ODC. 1 Rok 1922. Mary nie może się pogodzić ze śmiercią Matthew. Violet przypomina wdowie, że syn bardzo jej potrzebuje. Sarah O’Brien rezygnuje z pracy w Downton Abbey. W jej miejsce zostaje przyjęta Edna, która już kiedyś należała do służby Crawleyów.

Niedziela

"Blondynka" 4

ODC.45 Mieszkańcy Majaków

czekają na wizytę pielgrzymki podążającej do klasztoru na Przekropnej

Górce. Kiedy wierni docierają do leśniczówki, okazuje się, że wśród nich

jest dawna znajoma Auguścika. Nieoczekiwane spotkanie wywołuje spory

zamęt w spokojnym do tej pory życiu leśniczego. Jagna coraz więcej czasu

spędza z Andrzejem. Partyka, któremu agencja rolna nie przedłużyła

umowy dzierżawy łąki, próbuje dochodzić swoich praw u wójta. Izabela

odwiedza Fusa. W trakcie wizyty zostaje użądlona przez pszczołę i

doznaje wstrząsu anafilaktycznego. Doktor, Sylwia i Jagna przewożą ją do

szpitala w Tomaszycach. Starosta na własne życzenie opuszcza placówkę i

rusza na spotkanie z biskupem Jaskółą, by wymóc na nim karę dla księdza

Błażejczyka.

"Siła wyższa"

ODC.5

Tomek przeprowadza rozmowę z kursantami, którzy kilka razy złamali

regulamin. Oburzony ich zachowaniem mistrz Ga zawiesza lekcje. Dorota

wpada na kolejne pomysły, jak uprzykrzyć życie buddystom. Jej

zapalczywość przeraża Bazylię i Jana.

"Olimp"

ODC.6 Medea i Egeusz namawiają Herosa, by im pomógł, lecz on pozostaje podejrzliwy. Lykos nie zdaje sobie sprawy, że spiskowcy chcą go jedynie wykorzystać. Dedal odwraca uwagę Minojczyków, umożliwiając wyroczni przedostanie się do oblężonego miasta.

"Wikingowie"

ODC.4 Earl Haraldson wyraża zgodę na kolejną wyprawę. Wysyła jednak z Ragnarem i jego załogą swojego szpiega. Wikingowie wracają do Anglii w poszukiwaniu cennych łupów. Po bitwie na plaży szykują się do inwazji na miasto Hexam.

"American Horror Story"

ODC.5 Gdy Rubberman znika, pojawia się Tate, który zaprasza Violet na randkę. Wspólnie idą na plażę, gdzie nastolatek opowiada dziewczynie o swoich problemach w szkole. Ben atakuje Larry’ego, sądząc, że chciał go oszukać i jest zamieszany w zabójstwo.

Dowiedz się więcej na temat: Weekend w serialach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje