Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!
Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Pierwsza miłość"

odc. 2198 Obecność jogina w klubie coraz bardziej denerwuje Kingę. Gdy dziewczyna sprawdza warunki umowy, jaką Artur zawarł z mężczyzną, jest zaskoczona i zaczyna podejrzewać, iż mężowi zależy na bankructwie jej klubu. Tymczasem Sabina i Radek coraz bardziej się do siebie zbliżają.

"Klan"

odc. 2854 Jerzy jest zdecydowany po męsku porozmawiać z Danielem. Nie zważając na protesty Elżbiety, dzwoni do Moniki i próbuje ustalić, kiedy będzie mógł zastać jej syna w domu. Niestety, gdy przyjeżdża do domu Ross okazuje się, że chłopaka nie ma. Tymczasem Pawełek zastanawia się, czy Milecka rzeczywiście może sprawić, że zostanie zamknięty klub judo.

"Sherlock"

odc.2 Przyjaciele próbują rozwiązać zagadkę zaszyfrowanych wiadomości, jakie od pewnego czasu pojawiają się na ścianach londyńskich budynków. Osoby, które je zobaczą, w ciągu kilku kolejnych godzin giną w podejrzanych okolicznościach.

"Cesarzowa Ki"

odc.29-32 Lekarz stwierdza, że Tanashiri jest bezpłodna. Cesarzowa poddaje się terapii. Ciężarna nałożnica Pak chce pomóc Seungnyang wydostać się ze stolicy. Tymczasem władczyni i jej bracia spiskują przeciwko niej. Na orszak napada uzbrojona banda.

"Homeland" 2

odc.3 Estes informuje Carrie, że mimo udanej akcji w Bejrucie jej szanse na powrót do pracy w CIA są niewielkie. Roya mówi Brody’emu, że krawiec został zdekonspirowany i musi zostać przewieziony do kryjówki. Nicholas jedzie po niego do Gettysburga.


Sobota

"Chicago fire"

odc.2 Kelly obwinia się o śmierć Andy’ego. Ratownicy poznają Nicki, która ma się zajmować wypłatami. Kobieta robi na nich oszałamiające wrażenie. Strażacy ruszają na pomoc mężczyznom uwięzionym w gruzach. Kelly musi amputować nogę jednemu z rannych.

"Zbrodnia"

odc.3 Podczas zabawy w starym bunkrze dzieci Agnieszki znajdują ludzki szkielet. Badania wykazują, że kości należą do biologicznego ojca pierwszej ofiary, męża pani Henryki. Niebawem zabójca porywa żonę Lubczyńskiego.

"Ojciec Mateusz 10"

odc.128 W domu właściciela księgarni Wiktora Rotmana zostają znalezione zwłoki aktora Tomasza Bizonia, znanego pod pseudonimem Thomas Bison. Policja znajduje tam także nieprzytomną nauczycielkę Irenę Mańkowską, u której zostaje stwierdzone zatrucie alkoholowe. Policja rozpoczyna śledztwo. Wkrótce wychodzi na jaw, że kobieta była przed laty zaręczona z celebrytą i obwinia go o to, że porzucił ją bez słowa wyjaśnienia. Irena zostaje zatrzymana pod zarzutem zabójstwa Bizonia. Sprawdzając bilingi denata, policjanci wpadają także na trop niejakiego Jakuba Zielińskiego. Inny ślad prowadzi ich do fanki Bizonia, Sylwii, która korespondowała z ofiarą. Kluczem do rozwiązania zagadki okazuje się powieść "Lord Jim" Josepha Conrada.


Niedziela

"Olimp"

odc.3 Heros, wyrocznia i Dedal uciekają przed kapłanami wysłanymi przez Medeę. Muszą odnaleźć pierścień Magów. Tymczasem spiskowcy, za namową kapłana Kserksesa, postanawiają zwabić królową na obchody uroczystości ku czci Apolla.

"Komisarz Alex"

odc. 47 Pewna kobieta podczas spaceru z dzieckiem w parku znajduje umierającą dziewczynę, która przed śmiercią powtarza dwa razy słowo "ona". Policjanci starają się rozszyfrować, co mogłoby to oznaczać. Nie znajdują przy denatce żadnych dokumentów. Ofiara ma przy sobie jedynie kluczyk. Funkcjonariusze rozpoczynają dochodzenie. Trop prowadzi do jednej ze szkół plastycznych. Orliczowi udaje się ustalić tożsamość zmarłej, którą okazuje się uczennica Eliza Pałka. Policjanci natychmiast jadą do jej mieszkania. Tam spotykają Andżelikę i Roberta Pigoniów, rodziców półtoramiesięcznej Oli, którą opiekowała się nastolatka. Dowiadują się, że dziecko zostało uprowadzone. Rozpoczynają gorączkowe poszukiwania porywacza i niemowlęcia.

"Blondynka" 4

odc.42 Kris wraca z Warszawy. Zwierza się Antkowi, że planuje wyjazd do Nowej Zelandii. Chłopiec reaguje entuzjastycznie na ten pomysł i opowiada o wszystkim Sylwii. Kubus czuje się pominięta przez ukochanego i zaszokowana jego postępowaniem. Niebawem mężczyzna wraz z chłopcem opuszczają Majaki. Do lecznicy przyjeżdża Izabela. Oficjalnym powodem jej przybycia jest pies, którego potrąciła na drodze. W rzeczywistości jednak kobieta chce złożyć pewną propozycję Fusowi. Odwiedziny Rychterowej budzą niepokój Jasiuni, która obawia się, że pomiędzy weterynarzem a panią starostą odżyją dawne uczucia. Tymczasem wójt nadal bezskutecznie próbuje zdobyć serce Oksany. Cała sytuacja zaczyna go coraz bardziej denerwować.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje