Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!
Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Pierwsza miłość"

odc. 2193 Radek odwiedza Kaśkę. Ten natychmiast pragnie podzielić się szczęśliwą wiadomością z pozostałymi i udowodnić przyjacielowi, że wszyscy na niego czekają. Wielki powrót Radka nie robi jednak oszałamiającego wrażenia na innych.   W Barbarianie Beata słucha zwierzeń Artura i udziela mu trafnych rad dotyczących jego związku z Kingą. Tymczasem sama po raz kolejny stanie się ofiarą podejrzeń ze strony Luizy. Karol z Andrzejem po zakrapianym alkoholem spotkaniu budzą się rano związani i zakneblowani. Podejrzewają, że to sprawka Igora.

"Klan"

odc. 2849 Po awanturze z Rudolfem Feliks znowu spędza noc w kawalerce Wacka. Od rana próbuje skontaktować się z Teresą. Gdy w końcu mu się to udaje, informuje kobietę o wczorajszym zajściu. Ona jednak nie zamierza wracać. Nowak więc jedzie do zakładu pogrzebowego. Wkrótce zjawia się tam również Rudolf. Tym razem Feliks, który jest współwłaścicielem firmy, tak łatwo nie oddaje pola.

"Cesarzowa Ki"

odc.24-28 Syn regenta Tangqishi postanawia zastawić pułapkę na człowieka, który posiada świadectwo krwi zmarłego cesarza. Toghun jest zrozpaczony, gdy dowiaduje się, że Seungnyang odrzuca jego uczucie i zamierza wyjechać z Wangiem Yu.

"Homeland" 2

odc.2 Wiceprezydent Walden prosi Brody’ego, aby porozmawiał z sekretarzem obrony i przekonał go do podjęcia kolejnych działań zbrojnych w Iranie. Żona polityka proponuje Jessice, by razem poprowadziły zbiórkę pieniędzy na cele charytatywne.


Sobota

Downton Abbey 3

Wrzesień 1921 roku. Rodzina Crawleyów wybiera się jak każdego roku z wizytą do Rose MacClare oraz jej rodziców, Hugh i Susan. Towarzyszy im część służby. Na miejscu goście szybko zauważają, że atmosfera w zamku Duneagle jest wyjątkowo napięta.

"Chicago fire"

odc.2 Kelly obwinia się o śmierć Andy’ego. Ratownicy poznają Nicki, która ma się zajmować wypłatami. Kobieta robi na nich oszałamiające wrażenie. Strażacy ruszają na pomoc mężczyznom uwięzionym w gruzach. Kelly musi amputować nogę jednego z rannych.

"Zbrodnia"

odc.2 Maria Wolska, szefowa Nowińskiego, uważa, że problemy jej podwładnego mają zbyt duży wpływ na wyniki w pracy. Agnieszka angażuje się w sprawę. Wspólne dochodzenie zbliża ją do komisarza. Jej mąż, Cezary, zaczyna być zazdrosny.


Niedziela

"Olimp"

odc.2 Wyrocznia, Heros i genialny wynalazca Dedal jednoczą siły, by odnaleźć pierścień Magi. Tajemniczy przedmiot ma trafić w ręce Herosa. Tymczasem królowa Medea odkrywa, że jest on pierworodnym synem króla. Zleca schwytanie go.


"Blondynka" 4

odc.41 Auguścik przegania kłusownika, który usiłował schwytać w pułapkę sokoła. Ptak jest poważnie ranny, ma złamane skrzydło. Trafia do lecznicy, gdzie zajmuje się nim doktor Fus. W opiece nad zwierzęciem pomaga mu Antek. Kris wraca z Londynu do Majaków. Oświadcza Sylwii, że niebawem znowu musi wyjechać. Wójt podejmuje śmielsze próby zbliżenia się do Oksany. Jego starania nie przynoszą jednak wymarzonego rezultatu. Traczyk próbuje również wraz z Rychter przekonać mieszkańców, że nowa inwestycja w okolicach rezerwatu zachęci turystów. Ksiądz Błażejczyk zgadza się, by Jagna odrestaurowała obraz Świętego Józefa. Akceptuje też dość niezwykłego modela, który ma użyczyć wizerunku postaci na malowidle.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje