Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!
Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Pierwsza miłość"

odc. 2188 Zauroczony Pauliną Skowronek zaczyna zabiegać o jej względy. Chcąc zaimponować kobiecie i naprawić swój wizerunek , obarcza Wojtka winą za całe zło wyrządzone mieszkańcom Wadlewa. Tymczasem Łazanek przekonuje Emilkę, że życie Pauliny jest zagrożone. Michał potajemnie spotyka się z Leokadią. Ma nadzieję, że rozmowa z nią pomoże mu poznać prawdziwy powód pojawienia się Ewy w ich życiu. Okazuje się, że starsza pani chce spełnić ostatnią wolę zmarłego niedawno dziadka Krystiana.

"Klan"

odc. 2844 Ramona prosi Jaśka o zdjęcie Beaty. Chce dać je znajomemu plastykowi, który obiecał narysować portret, niby wykonany przez Jowitę. Tymczasem w przedszkolu Czesi zjawia się właściciel herbaciarni z mikołajkowym prezentem. Jednak dziewczyna jest na niego obrażona, nie przyjmuje podarku i każe mężczyźnie wyjść.


"O mnie się nie martw 3"

odc.13 Marcin zostaje ponownie zatrzymany, a groźba sprawy karnej staje się niebezpiecznie realna. Iga, która nie może nic zrobić, obserwuje rozwój sytuacji. W końcu błaga o pomoc Laurę. Kobieta decyduje się na krok, który może poważnie zaszkodzić jej karierze. Po rozmowie z nią Łukasz decyduje się złożyć kolejne zeznania w sprawie Marcina. Ku zaskoczeniu Krzyśka Filip zabiera dziewczynki na cały dzień do Zuzanny. Spotkanie kończy się jednak szybciej, niż było to zaplanowane, ponieważ Krzysiek musi przyjść Filipowi z pomocą. Kiedy wydaje się, że wszystko wraca do normy, Łukasz podejmuje decyzję, która zmusza do działania nie tylko Igę i Marcina, lecz także Krzyśka i Filipa. Nadchodzi dzień ślubu Joanny i Adama. Nie obędzie się bez komplikacji.

"rodzinka.pl"

odc.169 Maria przygotowuje się do porodu. Przyszłej mamie pomaga wykwalifikowana położna. Wspiera ją również Natalia. Ku zaskoczeniu wszystkich w tych okolicznościach lepszym towarzyszem od swojej żony okazuje się Ludwik. W domu Boskich odbywa się impreza. Podczas towarzyskiego spotkania rozgrywa się niezwykle ciekawy pojedynek. Tymczasem Tomek, chcąc pomóc ubogim, postanawia oddać niepotrzebne ubrania. Przypadkiem przekazuje na cele dobroczynne najlepsze rzeczy matki. Natalia nakłania Kubę do przeczytania książki. Przedstawia mu korzyści płynące z lektury. Sama wspomaga się streszczeniem. Najmłodszy syn nie chce chodzić na WF. Matka cierpliwie tłumaczy mu, dlaczego warto ćwiczyć i dbać o kondycję.

"Cesarzowa Ki"

odc.19-23 Podczas przyjęcia Wang Yu prezentuje swoje umiejętności muzyczne. Wówczas goście dowiadują się o śmierci jednego z dowódców straży. Sprawa jest podejrzana. Wang Yu postanawia skorzystać z pomocy Seungnyang, by pogrążyć regenta El Temura.

"Homeland" 2

odc.1/12 Z byłą agentką Carrie, obecnie nauczycielką, kontaktuje się jej eksprzełożony i prosi ją o pomoc. Do Brody’ego, który niedawno został wybrany kongresmanem, zgłasza się dziennikarka Roya Hammad. Okazuje się, że reporterka współpracuje z Abu Nazirem.

Anno Domini: Biblii ciąg dalszy

odc.12 Do Jerozolimy dociera złoty posąg cezara Kaliguli, co nie podoba się mieszkańcom miasta. Piłat informuje Kajfasza i jego żonę, że figura musi stanąć w świątyni. Piotr i Maria Magdalena udają się do domu Korneliusza, który zdecydował się przyjąć chrzest.

Sobota

"Glina"

odc.25 Gajewski za bardzo angażuje się w sprawę zabójstwa Agaty. W brutalny sposób przesłuchuje jej ekskochanka, który ją prześladował. Zostaje odsunięty od śledztwa. Banaś dowiaduje się, do kogo należało mieszkanie wynajmowane przez ofiarę.

"Chicago fire"

odc.1/24 Podczas akcji ginie strażak. Dowódcy Matthew Casey i Kelly Severide, którzy byli świadkami jego śmierci, obwiniają się nawzajem o tragedię. Ich szef Wallace Boden stara się załagodzić konflikt. W jednostce zjawia się nowy rekrut Peter Mills.

"Zbrodnia"

odc.1/3 Prawniczka Agnieszka spędza urlop z rodziną nad morzem. Pewnego dnia znajduje topielca. Do zbadania sprawy zostaje oddelegowany komisarz Tomasz Nowiński, znajomy pani adwokat z czasów liceum. Mężczyzna skrywa pewną tajemnicę.


Niedziela

"Olimp"

odc.1/13 Antyczna Grecja. Wychowywany wyłącznie przez matkę młody Heros chce poznać swoje pochodzenie. W tym celu musi odszukać wyrocznię Gai i uwolnić ją z rąk cyklopów. W drodze na miejsce spotyka genialnego wynalazcę Dedalusa.

"The Walking Dead"

odc.13 Daryl i Glenn wracają do gospodarstwa, gdzie informują pozostałych, że Randall zamienił się w zombi, choć nie został ugryziony. Niespodziewanie nadchodzi horda żywych trupów. Ocalali chcą odciągnąć ich od swojej kryjówki. Rick i Carl zostają uwięzieni w stodole.

 "Terminator: Kroniki Sary Connor"

odc.1/9 John jest zafascynowany tajemniczą Cameron, z którą chodzi do szkoły. Ona okazuje się kimś więcej niż tylko powierniczką. Wkrótce zaczyna wspierać Sarę i Johna. Matka z synem spotykają również agenta FBI Jamesa Ellisona, który staje się ich sprzymierzeńcem.

"Blondynka" 4

odc.40 Minął rok od poprzednich wydarzeń w Majakach. Sylwia i Kris planują remont domu położonego niedaleko lecznicy. Zadania nie ułatwiają obowiązki mężczyzny i jego ciągłe wyjazdy. Antek tęskni za ojcem. We wsi pojawia się starosta z Tomaszyc Izabela Rychter, która chce w okolicach rezerwatu wybudować skansen i ośrodek ptasiej turystyki. Wójt ochoczo przystępuje do realizacji planów władzy powiatowej, nie zważając na zdanie mieszkańców. Liczy, że jego postawa zapewni mu awans i uznanie w oczach Oksany. Jasiunia czeka na spełnienie obietnicy przez doktora. Fus unika jednak odpowiedzialności. Do księdza Błażejczyka przyjeżdża bratanek Andrzej - historyk, który żyje z opracowywania drzew genealogicznych. Na Podlasie wraca także Jagna.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje