Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!
Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Pierwsza miłość"

odc. 2183 Celina zapewnia Śmiałka o dobroci i szczerych intencjach Wojtka w niesieniu pomocy potrzebującym mieszkańcom Wadlewa. Będąc pod wrażeniem jej słów Śmiałek sam zdecyduje się wziąć u niego kredyt.   Treść umowy, którą podpisze okaże się jednak bardzo niekorzystna dla kredytobiorców. Tymczasem Łazanek szuka sposobu na odzyskanie swojego roweru. Michał wciąż nieufny wobec Ewy zwierza się Marysi, że dzwonił do tajemniczej Leokadii by umówić się na spotkanie. Niestety Ewa dowie się o próbie kontaktu z jej znajomą.


"O mnie się nie martw 3"

odc.12 Marcin zostaje zatrzymany przez policję. Przerażony Marek obwinia o wszystko Igę. Zresztą ona sama czuje się winna. Tomek nie pozostawia Małeckiej złudzeń: za pobicie ukochanego Doroty Kaszubie grozi sprawa sądowa i koniec świetnie rozwijającej się kariery prawniczej. Wiele zależy od tego, jak w tej sytuacji zachowa się Łukasz. Przygnębiony ostatnimi wydarzeniami Marcin prosi Laurę, by została jego pełnomocnikiem, gdyż nie chce, by reprezentował go ojciec. Wszyscy przejmują się losem adwokata. Nawet Krzysiek udziela wsparcia niedawnemu rywalowi. Tymczasem Aśka, nieświadoma zawirowań w życiu Marcina i Marka, decyduje się na poważną rozmowę z Adamem. Podejmuje też decyzję dotyczącą ich wspólnej przyszłości.

"rodzinka.pl"

odc.168 Ludwik i Tomek usiłują przekonać Natalię do kupienia skutera. Boska szykuje dla ciężarnej Marii paczkę z ubrankami dla dziecka. Ciężko jej się jednak rozstać z rzeczami po synach, gdyż wiąże się z nimi wiele wspomnień.

"Cesarzowa Ki"

odc.14-18 Toghun zaczyna podejrzewać, że służąca Nyang to jego dawny wybawca Seungnyang. Cesarzowa Tanashiri jest zazdrosna o ciężarną panią Pak. Postanawia sprawić, by poroniła. Wang Yu wkrada się w łaski generała oddziałów tureckich.

"Homeland"

odc.13 Na skutek działań Walkera Brody i dygnitarze zostają ewakuowani. Carrie orientuje się, że działania Toma to tylko dywersja. Jedzie do bliskich Brody’ego, by wyjawić im prawdę na temat weterana. Tymczasem Nicholas ma problem ze zdetonowaniem ładunków.

"Singielka"

odc.39 Elka stara się powstrzymać Tomasza przed odejściem z pracy. Zdesperowana dzwoni do Sylwii. W ten sposób dowiaduje się o ich rozstaniu. Patryk chce się zbliżyć do Gośki.

"Flash"

odc.20-23 Barry, Caitlin, Cisco i Joe zastawiają pułapkę na doktora Wellsa. Cisco zgadza się pełnić rolę przynęty, przez co znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. W tym samym czasie Eddie podejmuje ważną decyzję dotyczącą Iris.

Sobota

"Komisarz Alex" 7

odc.91 Michał, Lucyna i Ryszard z wielką radością przyjmują wiadomość, że komendant wytypował ich do nagród finansowych. Funkcjonariusze są zachwyceni niespodziewanym zastrzykiem gotówki. Zaczynają snuć plany, na co wydadzą otrzymane pieniądze. Puchała chciałby wyjechać do Toskanii, ale żona przypomina mu o niezbędnym remoncie mieszkania. Radość przyjaciół burzy informacja o zagadkowej śmierci popularnej piosenkarki. Podczas sekcji zwłok Leon ustala, że kobieta zmarła na skutek zatrucia wilczą jagodą. Policjanci zaczynają dochodzenie. Zastanawiają się, kto mógł doprowadzić do zgonu artystki w tak wyrafinowany sposób. W gronie podejrzanych są obecny partner wokalistki Daniel Stawski oraz jej były chłopak, aktor teatralny.

"Glina"

odc.24 Gajewski nie może się pogodzić z myślą, że Julia związała się z Banasiem. Ponoszą go nerwy, dochodzi do rękoczynów. Nadkomisarz rozkazuje mu się przenieść do innego wydziału. Tymczasem w lesie zostaje odnalezione ciało dziewczyny Karlosa.


Niedziela

"Dziewczyny ze Lwowa"

odc.13 Uljana kontynuuje naukę gry u profesora. Niepokoi ją jego zachowanie. O tym, co martwi muzyka, wie jego synowa. To ona bowiem przyczyniła się do jego problemów. Olya domyśla się, że Nowakowa ma kłopoty. Wkrótce dowiaduje się o niespodziewanie "odnalezionej" siostrzenicy kobiety. Krewna wraz z mężem odwiedza ciotkę. Po serii pytań Olya ma dosyć. Marzy tylko o tym, by wrócić do Tomka i wypłakać się w jego ramionach. Tymczasem do niego przyjeżdża matka. Na wieść o tym, że partnerka syna nie ma wykształcenia i pracuje jako sprzątaczka, daje wyraz swojemu niezadowoleniu. Swieta spędza noc u mecenasa. Mimo wątpliwości mówi mu, że jest gotowa zaangażować się w związek. Stawia dwa warunki - chce pozostać niezależna i prowadzić interes z Poliną.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje